Skocz do zawartości

Zablokowane GMClan RPG


krzysio664

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
wątpię żeby ta gra wyszła...a jak nawet wyjdzie to raczej nie będzie to hit... jak by to robił YXE, Gbysek czy ktoś inny, bardziej zaawansowany w GM'ie to wręcz nie mógłbym się doczekać... a tu? nawet screenów nie dał... czemu?

Może dlatego, że nie zaczął nawet tego robić?

A jakie to świetne gry zrobił yxe? nie, żebym miał coś do niego, ale on się zajmuje swoim silnikiem, a nie robieniem gier, więc takie porównania są śmieszne. Podłóż tu nicki ludzi którzy zaczynali i kończyli robić jakieś gry (propa? za dużo ich nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nie zaczął nawet tego robić?

A jakie to świetne gry zrobił yxe? nie, żebym miał coś do niego, ale on się zajmuje swoim silnikiem, a nie robieniem gier, więc takie porównania są śmieszne. Podłóż tu nicki ludzi którzy zaczynali i kończyli robić jakieś gry (propa? za dużo ich nie ma)

Szczerze mówiąc YXE nie zrobił chyba żadnych gier...zajmuje się on swym silnikiem(Xenon Core)... jak byś umiał czytać(ze zrozumieniem...) to zrozumiałbyś co napisałem..."jak by to robił YXE, Gnysek czy ktoś inny..." :) Nawet nie zaczął tworzyć silnika a już oświadcza wszem i wobec że gra będzie suuuper... Jak mówiłem wcześniej wątpię aby wogle ją zrobił, ale jeśli jednak by mu się cuuudem udało to na 99% nie będzie to grywalne... Jak by to robił YXE miałbym 100% pewności że będzie to pożądna gra, a nie jakieś "kolorowe kwadraciki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przeczucie że wszyscy są przeciwko Mnie i chcą Mnie zniechęcić do zrealizowania tego projekt...tylko nieliczni chcą aby ten projekt ujrzał światło dzienne...

To nieprawda że nic nie mam, mam wiele: silnik, grafikę, intro, menu, muzykę oraz główna koncepcje gry. Oczywiście fabuła trochę się zmieni według Waszych pomysłów.

 

Zaktualizowałem temat, dodałem screen. Grafika się trochę zmieni, a avatary będą w lepszym formacie. To nie jest screen z gry lecz główna koncepcja: avatary z rękami, nogami i bronią...

 

Jeżeli ktoś chcę abym zakończył projekt, (że projekt jest denny, głupi, nigdy nie wyjdzie, że ja nie dam rady) niech napiszę teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob rob, ja w to chetnei zagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z avatarami bylby dobry motyw z pobieraniem ich z gmclanu podczas loadingu gry :D oczywiscie nie wszystkie, tylko te konkretnych userow w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awatary zostaw, są dobre :P Pobieraj je z gmclanu, przy ładowaniu gry, YXE ma dobry pomysł :P

 

Jeżeli by miał pobrać ok. 100 - 200 avatarów, nie mówiąc o całym GMCLAN, to przy średnim łączu 100 kb/ per sec, zajęło to by hoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem czemu, ale mam podejrzenie, że to nie jest screen z gry. Nikt nie mówi, że nie chcemy tego zobaczyć, po prostu znamy realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by miał pobrać ok. 100 - 200 avatarów, nie mówiąc o całym GMCLAN, to przy średnim łączu 100 kb/ per sec, zajęło to by hoho.

oczywiscie nie wszystkie, tylko te konkretnych userow w grze

błagam cię, nie odzywaj się kiedy nie wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam podejrzenie, że to nie jest screen z gry. Nikt nie mówi, że nie chcemy tego zobaczyć, po prostu znamy realia.

 

Mnie też coś tak trzymie, żeby już wypalić to, że są to tylko poprzyklejane obrazki avków wybranych userów gmclan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właściwie, przemyślałem sprawę i też stwierdziłem, że jakim cudem on mógł tyle zrobić w jeden dzień? musiałby całą noc przesiedzieć

 

może niech lepiej weźmie się za grę zamiast nas łapać na wielokropki

ale ruch w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...