Skocz do zawartości

Decoder Blocks


baca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

naprawdę tego nie widzicie? 2006

 

Dlaczego mam wrażenie, że to Ty masz problemy ze zrozumieniem. W tym temaciej jest mowa o INNYM programie niż Action Decoder 2006, TEN program nie jest z 2006r. tylko z 2010, dopiero co opublikowany.

 

 

edit down

 

Jeśli tak jest to przepraszam, odniosłem wrażenie, że stwierdził, że program z tematu jest przestarzały, nie do końca rozumiem w jaki sposób wziął moją stronę, gdyż jedyne co wcześniej napisałem to to, że nie mogę korzystać z programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:|

przecież nikas zwrócił tym dyskretnie uwagę innym osobom że action decoder jest stary a Ty masz nowy progs, myślotok niesie mnie do stwierdzenia że nikas wziął Twoją stronę, jak widać niesłusznie, bo za to jedziesz po nim - damie tak nie przystoi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
najlepiej zrób coś takiego:

np: instance_create(0, 0, No object);

na Stwórz_objekt(pozycja_x_objektu,pozycja_y_objektu,nazwa_objektu)// tworzy objekt na danych pozycjach x,y

E: @up racja :blush:

 

instance_create() nie tworzy obiektu, a jego instancję (egzemplarz) Obiekt może być tylko jeden (np. obj_auto), ale jego instancji może być dowolnie wiele. Dwa obiekty o tej samej nazwie powodują konflikt nazw. Obiekty istnieją tylko w drzewie zasobów (Resources Tree) (da się też co prawda tworzyć je dynamicznie kodem, ale co ja wam będę opowiadał). Na obiekt należy patrzeć jak na klasę w innych językach programowania.

 

GML:
aaa = instance_create(x,y,obj_auto);

INNY JĘZYK Z OOP:
(objAuto) aaa = new objAuto(x,y);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

poprawiłem błąd wyświetlania TabBar-u teraz powinno być dobrze a co do nazwy to nawet nie zauważyłem ale dzięki za info.

 

Mój program na YoYGames:

 

http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=477187

Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again.

 

jaki pech :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej wersji zauważyłem, że gdy włącze jakąś zakładkę, a następnie przełącze na inną zostaje "ślad".

Screen(to jest zaznaczone na czerwono) :

pozostalosci.png

A i trochę nie podoba mi się to że te okienka ze szczegółowymi ustawieniami danego klocka nie mają guzika OK.

Pozdrawiam, Arekadiusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To Ty nie rozumiesz...

Spójrz na nazwę tematu.

Pozatym jeśli Ci chodzi o to co wcześniej napisałem.

To wiem, że jest takie coś jak Code::Blocks. Ale to, że zmieni nazwę nie przyniesie mu dzięki temu popularności.

 

Moze zauwazysz ze napisalem to samo co ty jakies 10 postow wczesniej

 

 

 

 

 

Szkoda, ze nazwa po angielsku, a niepoprawna...

 

 

Blocks Decoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...