Skocz do zawartości

YouTube


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie, może ktoś wie. Co się dzieje z youtube? Zauważyłem że wszelkie elementy "dekoracyjne" zaczęły znikać ze strony, kiedy czyta się komentarze we filmach, nie sposób odróżnić jeden od drugiego. Czyżby to nowy wygląd youtube? ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, może ktoś wie. Co się dzieje z youtube? Zauważyłem że wszelkie elementy "dekoracyjne" zaczęły znikać ze strony, kiedy czyta się komentarze we filmach, nie sposób odróżnić jeden od drugiego. Czyżby to nowy wygląd youtube? ktoś wie?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Na nowy GMC tez narzekaliscie.

Przez kilka lat na tym posiedzimy, rzyzwyczajimy sie, spodoba nam sie a pozniej znowu zmienia, i wy znowu bedziecie narzekac : )

A Ty skąd możesz wiedzieć skoro Ciebie wtedy tutaj nie było? To raz, a dwa że na nowe GMC ludzie nie narzekali, więc nie kłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wygląd jeszcze ujdzie, no ale ja chce te cholerne gwiazdki z powrotem. Nie będę się rejestrować tylko po to, żeby oceniać każdy film którego ocenę chcę sprawdzić...

Nisko oceniane filmiki z tego co pamiętam mają oddzielną rubryczkę przy wyszukiwaniu. Obecny system oceniania jest idealny, bo większość ludzi dawało albo 5 albo 1, więc oceny były mało wiarygodne. Teraz jest idealnie.

Co wam nie pasuje w tym nowym wyglądzie to ja nie wiem, srsly. Jak dotąd, najlepszy layout jaki YT miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...