Skocz do zawartości

Straszna muzyka


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję jakiejś strasznej psychicznej muzyki. Bez tekstu. Muzykę chciałbym taką żeby aż ciary po plecach przechodziły (żeby była straszna i budowała napiecie). Szukałem na googlach ale nic nie znalazłem (może szukałem pod złym hasłem?). Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google'ach.pl : scary music

 

Człowieku zbyt bysty to ty nie jesteś. To było co pierwsze wpisałem i były tylko dziadowe haloweenowe dzwięki. Normalnie zatłukł bym cię za taką wyczerpującą i jakże pomocną odpowiedź.

Edit: Wtedy jeszcze był jego post

 

@Putin

Za słabe, nie straszne. Dałbym sobie głowę uciąć, że słyszałem jakąś straszną muzyczkę, ale nie pamietam tytułu.

 

 

W grze pragnący krwi nawet fajna była muzyczka tylko nie znam tytuły. Mam nadzieję, że egzekutor się pofatyguje i "pożyczy" mi muzkę ze swojej gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshe, czasami mi się zdaję, że zalogowalem sie na serwerze Tajzańskim... -.-

 

zamiast narzekać na serwery tajzańskie (btw nie ma takich tylko są tajwańskie bądź tanzańskie- słaba znajomość geografii państw jak widać) i porównywać je do serwera gmclanu (wątpie żeby mieli w takich krajach serwer) odpisał byś skąd wziąść to o czym napisałeś. Pozdrowienia dla pana powyżej. Nadal czekam na wyjaśnienie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast narzekać na serwery tajzańskie (btw nie ma takich tylko są tajwańskie bądź tanzańskie- słaba znajomość geografii państw jak widać) i porównywać je do serwera gmclanu (wątpie żeby mieli w takich krajach serwer) odpisał byś skąd wziąść to o czym napisałeś. Pozdrowienia dla pana powyżej. Nadal czekam na wyjaśnienie :blink:

 

Dobra, zrobie ci to... dawaj link i na dzisiaj masz piosenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Alone In The Dark IV - The New Nightmare są soundtracki budujące klimat cmentarny, ciemnych lasów, opuszczonej willi, podziemi. Odrazu odradzam soundtracki z najnowszych alonów bo to już nie są horrory tylko jakieś śmeszne mordobicia.

 

Tutaj masz parę scen z tej świetnej gry które mi utknęły najbardziej w pamięci:

 

Scena z willi:

Sceny walk z normalnymi słabymi potworkami:

Scena Outdoora, cmentarze, posągi monumentalne itp. W 1:20 zaczyna wchodzić scena walki

Scena z podziemi dokładnie to w miejscu nad Willą:

Dynamiczniejsza scena z willi:

To o ile się nie myle jest scena z crypty:

Walka z bossem w podziemiach:

 

Tutaj trochę z innego klimatu ale może też się przydać np. do walki z jakimś większym przeciwnikiem:

 

edit: xD omg dałem złą cyferkę rzymską, teraz jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...