Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

PlayGate to system ochrony gier GMa - gre piszemy na frameworku w c++ wykorzystujac kilka funkcji systemu PlayGate, w ten sposob w dllu zostaje zabezpieczony kod gml ktory jest wykonywany z poziomu GMa (Snake mial przyjemnosc testowac system bez ochrony kodu, lecz normalnie bedzie on szyfrowany co zapewni dostateczna ochrone danych ;p). Mozna rowniez pisac wiekszosc gry w c++ (cieszac sie z duzej predkosci pracy gry) a GM uzywac jako interface'u graficznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@UP: Nieee ;p ja tylko wykorzystuje w PlayGate jego dll GMThreads do wykonywania kodu gml bez czekania na zakonczenie wykonywania funkcji - sam sie nad takim dllem meczylem a On mi dal dll na tacy i voila, system gotowy ;) Oczywiscie zeby nie bylo - Snake jest w credits :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

E tam, przeróbcie funkcje GMa na Delphi spowrotem i po kłopocie, nie będzie trzeba sie już nigdy martwić wolnym dzialaniem :P Walnie się wątki i po kłopocie :P

 

Wracając do grafiki - te drzwi takie szpiczaste, a to info o systemie zabezpieczeń takie duopwato paintowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nobody: dokladnie, mozesz uzywac czystego c++ i tylko polecenia drawowania do GMa wysylasz :)

@gnysek: ta 'paintowa' czcionka to 'visitor' (do userbarow) i taka chcialem dac, myslalem ze pasuje, ale chyba sie pomylilem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harv, to jest otwierajaca sie brama, oraz luna swiatla z ktorej wylania sie postac - normalnie tak mi sie podoba ten efekt ze chyba go kiedys powiele do swojej gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, mozesz uzywac czystego c++ i tylko polecenia drawowania do GMa wysylasz smile.gif
Padłem.

I do w dobrym sensie :D

 

Kiedy to wyjdzie, kieeeeedy =D ?

 

JUż same wątki dawały mi ogromne możliwości i miałem "radochę", a jeśli to twoje coś będzie działało... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: dzialac juz dziala, tylko pisze algorytm szyfrowania do tego i bedzie dzialac bezpieczniej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie co najmniej dziwnie oczojebne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to sirluki pokazal lepsze drzewko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też zależy jak to się prezentuje w grze, mi bardziej jakoś podchodzi drzewko Harva ;d

 

dokładnie jest za mało gęste ;/

 

W grze:

treexs3.png

 

A tak dla jasności - nie dałem drzewa żeby konkurować z Harvem. Chciałem tylko pokazać swoje :)

Trochę przyciemnione do gry aby się lepiej prezentowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...