Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

no jesli masz w ogrodku ozdobny krzaczek, przyciety na "kulę", to wtey masz regulerny cien z lewej jasno z prawej ciemno. wydaje mi sie ze naturalne drzewa sa nieregularne i skladaja sie w uproszczeniu z mniej lub bardziej nieregularnych kęp. ( w kazdym razie takie za oknem byly jeszcze rano).

zreszta co kto woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Takie małe Logo mojej grupy na index stronę internetowej niżej będzie Enter / Leave

wersja skompresowana !

https://gmclan.org/uploader/634/69f0f95216.jpg

pisze sie deadly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nieczytelne i niewyrazne, trzeba chwile sie zastanowic i poswiecic czas aby rozszyfrowac napis... logo powinno byc jasne i czytelne, latwe do zapamietania.

wyrownac litery, ulozyc je bardziej symetrycznie, (ostatecznie zmienic czcionke)...

sins.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nieczytelne i niewyrazne, trzeba chwile sie zastanowic i poswiecic czas aby rozszyfrowac napis... logo powinno byc jasne i czytelne, latwe do zapamietania.

wyrownac litery, ulozyc je bardziej symetrycznie, (ostatecznie zmienic czcionke)...

sins.gif

Ładne ale nie dzięki nie skorzystam pozostanę przy swoim poza tym moje jest narysowane nie zrobione z czcionki nieczytelne dla polaków ale nie dla anglików wiem bo moi kumple z USA nie mieli żadnych problemów z przeczytaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze chcialbym byście ocenili cos i tym razem to big-logo PlayGate'a:

 

playgatelogobq1.png

 

Badzcie szczerzy i powiedzcie czy ogolem efekty sa dobre i pasuja do siebie :)

PS. Nie czepiajcie sie czcionki - pokochalem ja normalnie, a tak serio to uwazam ze ma w sobie jakis kosmiczny styl i ten styl chcialem uzyskac (do tej postaci wylaniajacej sie z wrót)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Marmot: Choinka niekoniecznie musi być świąteczna. A choinka to potoczne słowo dla drzew iglastych, więc jak kto chce to niech sobie pisze ;;F

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Choinka - koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...