Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

co do plakatów. Sam narazie wydrukowałem sobie smoka w wielkości 120x150cm i hmmm :) W sumie wygląda dobrze ale jednak trochę przesadziłem, o ile smok i lew czy drzewa nie straciły na jakości to ogień i woda nie są już takie ostre, więc polecałbym jakiś odrobine mniejszy format, myślę że 100x120 by było w sam raz, z husarią też bym nie szarżował lupą operowałem na mniejszym zoomie, z drugiej strony rozdzielczosc troche większa- wydrukuje jakoś za kilka dni zobaczymy jak wyjdzie. Acha i za wydruk tego 120x150cm dałem 40 zł ale szczerze nie wiem jak takiego olbrzyma wysłać żeby poczta nie pogniotła :) polecam raczej wyczaić w okolicy jakąś dobrą drukarnię a ja moge podeslac pliki w pelnej rozdzielczości jak ktoś chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Propa, progresy kosmiczne. Jeżeli mam się do czegoś przyczepić to może za mocne wygładzanie gdzieniegdzie, dodaj więcej ostrości co nada więcej detali ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
szkicc.jpg

wersja nieocenzurowana:

http://img16.imageshack.us/img16/4112/szkicvw.jpg

 

Dodać więcej nieba na górze? Czy taki ciasny kadr jest git

 

W tle widzę wpływy nowego Bioshocka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07portfolio-on.PNG


Otwieram portfolio na stronce, moje prace można znaleźć pod linkiem na obrazku powyżej. Z czasem będę wrzucał nowe prace oraz jak uporządkuję kompa to dodam grafikę pixelartową (prawdopodobnie dzisiaj albo jutro). Pozdrawiam oraz zapraszam do oglądania ^.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

358uftk.jpg


Projekt jest odłożony na bok ze względu na zupełny re-design. Aczkolwiek nie będę obiecywał że szybko zostanie zobaczony. Tymczasowo jest ponad moim czasem i obowiązkami, gdyż przerodził się w coś większego i konkretniejszego. Jest także tymczasowo ponad moje możliwości (graficzne jak i programistycznie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07portfolio-on.PNG

 

Otwieram portfolio na stronce, moje prace można znaleźć pod linkiem na obrazku powyżej. Z czasem będę wrzucał nowe prace oraz jak uporządkuję kompa to dodam grafikę pixelartową (prawdopodobnie dzisiaj albo jutro). Pozdrawiam oraz zapraszam do oglądania ^.-

 

 

Bardzo klimatyczna stronka, ale męczy mnie, po 5 minutach czuję, że mi wzrok siada, migają te szlaczki, zastanawiam się co jest tam napisane, może się już starzeję...

Rysunki spoko, takie pure, bardzo uporządkowana kreska, przemyślana, chwali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...