Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :*

W sumie nie chodziło mi o dokładne powiedzenie co to za zwierzę, bo to i tak jakieś dziwne hybrydy, ale cieszę się, że widać że to stwór, a nie bezładne kryształy. A bardzo podobają mi się Wasze propozycje.

To odkopane grafy, przy sprzątaniu na dysku znalazłam, ale na razie nic z nimi nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

epickie te gui, Shil, tylko te ikonki na górze majo brzydki bevel

 

 

tumblr_mm4m28zWex1s5hq6ho1_1280.jpg

 

tumblr_mm4vp7WG5b1s5hq6ho1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kobiety. :)

Ta pani pierwsza ma fajną pozę, ale trzeba by coś zrobić z jej talią, a właściwie brakiem - teraz jest łuk, a powinna być taka bardziej klepsydra, jak tu:

http://i1.wowy.pl/266d83171a1c2430970668ae...g?1367438440837

i cycek, narysuj brodawke, cycek spływa jak łza po klatce piersiowej aż do brodawki spokojnym łukiem, a potem ostrym łukiem, bardziej okragłym zagina się w stronę ciała - u Ciebie te krzywizny są równe. To tylko drobne poprawki, ale mysle ze by wiele zmieniły.

Ta druga pani nie ma biustu ale wcale mi to nie przeszkadza, natomiast to wygięcie, to miał być wystający łuk żebrowy? trochę za nisko zdaje mi się...ale poza ciekawa, niestandardowa...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

fakt, tak próbowałem z tymi cyckami jak mówisz ale jakoś gorzej wychodziło, ale przy następnych będę pamiętał o tym

 

co do łuku żebrowego to tak, a co do talii to hmm, chyba nie każda laska ma perfect sexy talię? chyba, że to co mam to jest incorrect anatomicznie to też będę pamiętał o tym na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, tak próbowałem z tymi cyckami jak mówisz ale jakoś gorzej wychodziło, ale przy następnych będę pamiętał o tym

 

co do łuku żebrowego to tak, a co do talii to hmm, chyba nie każda laska ma perfect sexy talię? chyba, że to co mam to jest incorrect anatomicznie to też będę pamiętał o tym na przyszłość

 

ja też mam problem z cyckami (cóż za osobiste wyznanie), zawsze rysuje brodawki, jest łatwiej. zresztą bez cieniowania tez mogą dziwnie wygladac, potem jak dodasz, to bedzie inaczej

 

sexy talie nie, na pewno, ale anatomicznie muszą te mięśnie jakoś się ułożyć, ja mówie, to zmiany tyci tyci. tu szybkie mazi mazi o co mi chodzi, nie umiem sie precyzyjnie wyrazic https://gmclan.org/uploader/6656/sdkfjde.png

 

 

edit: a btw, ładną refkę znalazłam nie? ^^ fajna jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

taka meh, generic szczerze mówiąc :P

 

dzięki za overpaint, faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

epickie te gui, Shil, tylko te ikonki na górze majo brzydki bevel

 

 

tumblr_mm4m28zWex1s5hq6ho1_1280.jpg

 

tumblr_mm4vp7WG5b1s5hq6ho1_1280.jpg

w tym dolnym nie podoba mi sie wystające coś pod lewym cyckiem, gula na żebrach, no i linia łukowa na prawym cycku, murzynski tylek i usta i oczy. z tego górnego coś może być, fajna poza, fajne ciuchy (po prawo) i dobre proporcje. A pani łos generalnie nie za ładna jeśli chodzi o jej urode ale technicznie bez zarzutu. to żółte coś w ręku nie wiadomo co to, ale za to dłonie fajne, szczególnie lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym dolnym nie podoba mi sie wystające coś pod lewym cyckiem, gula na żebrach, no i linia łukowa na prawym cycku, murzynski tylek i usta i oczy. z tego górnego coś może być, fajna poza, fajne ciuchy (po prawo) i dobre proporcje. A pani łos generalnie nie za ładna jeśli chodzi o jej urode ale technicznie bez zarzutu. to żółte coś w ręku nie wiadomo co to, ale za to dłonie fajne, szczególnie lewa.

 

pani łoś ma super pozę i ładną figurę. ma murzyńską wargę, za dużą dolną, oczy jakby były ciutke większe, a bardziej okrągłe,to może pomoże.

A ta z toporem ma ładny tyłek, mie sie podoba, co chcesz Propa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani łoś twarz troche jak Nicolas Cage, teraz mi sie skojarzylo

 

może nieco, nos chyba, w sumie to całkiem dobrze, Cage przystojny gościu, pani łoś zyskuje punkta, zrób może nieco delikatnego zarostu jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ile ja bym dał, żeby umieć rysować twarze (albo cokolwiek tbh), eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty ta druga jest wporzo, fajna twarz, ale krzywe nogi (kolana!) psują efekt. No i prawe przedramie znacznie chudsze niz lewe. Mogłabybyć też troche węższa w biodrach, ale to już typowe czepialstwo. Ta na górze taka o, średnia. Wygląda jakby nie miała jednej piersi, i oczy jakieś zbyt migdałowe, nienaturalne. Za to fajny nos, ale umiesz ładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że i ja coś wrzucę,dawno nie męczyłem was moimi pracami. ;p

Oto koncept jednego z czarnych charakterów w grze nad która pracuje od pewnego czasu: villain_art.png

EDIT:

Dla kontrastu jeszcze wizja głównego bohatera.Tyle spamu z mojej strony na dziś: hero_art.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale umiesz ładniej :)

a to ciekawe ;)

 

 

@Adriann: fajny klimacik

 

edit: wow, a ten główny bohatyr to w ogóle pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tumblr_mm8hrtSzMY1s5hq6ho1_1280.jpg

 

jeszcze ostatni szkic na dziś

 

(stopa za mała, wiem, według niektórych pewnie ręka też za długa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...