Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ło matko Nikas, czy ty serio masz taką niewiedzę czy po prostu sobie jaja robisz?

 

Losowe są kreski, które można potraktować jako teksturę, która została dodana, po czym całość została pocieniowana. I te kreski, niestety, nic do cieniowania nie mają  :mellow: . Jedyne, czego można się czepić, to te ostre przejście z ciemnego szarego na czarny, psuje to efekt. Dodałbyś jeszcze jeden odcień i byłoby ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale metal jest raczej gładki i połyskliwy, nawet jeśli poobijany (tu chyba ktoś śrubokrętem lub innym tego typu przedmiotem te wgniecenia robił) to widać w nim rozbłyski (nie wiem czy to tak się nazywa). Tu zaś wygląda jak powierzchnia kamienia (rozumiem, że chciałeś ograniczyć kolory, ale cieniowanie Ci nie wyszło) i (teraz część bardzo subiektywna) jeszcze to przejście wygląda jakbyś sobie chciał robotę ułatwić, żeby nie cieniować całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasują mi te kreski, musisz się z tym pogodzić slash :)

propa: fajne, fajne, tylko jak już mówiłem, wolałbym aby gościu oberwał tym buzdyganem w łeb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, nie mam zamiaru znowu przez czyiś błąd rozpoczynać offtopic.

 

"po prostu brzydkie cieniowanie wojaxie :(

chodzi o losowe kreski"

 

Narzucasz komuś, że popełnił błąd, podczas gdy ten sensownie się usprawiedliwia, ale już pomijając to, zapamiętaj, co innego tekstura, a co innego cieniowanie. Twój poprzedni post przeczy sam sobie. Te twoje "losowe kreski" to tekstura, która została pocieniowana analogicznie do reszty rysunku :) . Rozumiem, że jesteś przyzwyczajony i podczas pisania posta nie chce ci się zastanowić nad jego sensem oraz próbujesz postawić na swoim, ale w tym momencie, to co napisałeś jest alogiczne.

 

Propa, znajdź sobie coś ala youtube i wrzutę, bo ściąganie filmów ważących 0.5 MB z sendspace mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poobijany metal. Nie pasuje?

nie zauważyłem tego, co nie zmienia faktu, że mi to i tak nie pasuje

 

Rozumiem, że jesteś przyzwyczajony i podczas pisania posta nie chce ci się zastanowić nad jego sensem

jak to mówią - nie karm trolla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowuż się nie wysiliłeś.

 

Mnie nie obchodzi, czy ci się to podoba, czy nie, natomiast z twoich postów wynika twoja niewiedza. Nie rozumiesz pojęcia cieniowanie. Wystarczyło napisać, że nie wiesz, o co mi chodzi.

 

Co do "trolla" - szkoda gadać :P . Znowuż przeczysz sam sobie. I teraz powstaje teoria, że pouczanie człowieka, gdy zrobi coś złego jest bez sensu, ponieważ mądry sam wie, że popełnił błąd, a głupi i tak ma to w dupie i jest to bez sensu.

 

Jeżeli masz jeszcze jakiś problem - patrz: moja sygnatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, Nikas, Nikas. Przecież napisałem gdzie.

 

"Rozumiem, że jesteś przyzwyczajony i podczas pisania posta nie chce ci się zastanowić nad jego sensem

jak to mówią - nie karm trolla"

 

Przyjmujemy hipotezę, że to ja jestem tym trollem - piszesz, że go nie karmisz, a jednak odpowiadasz na mój post - what?

Przyjmujemy hipotezę, że to nie ja jestem tym trollem - what?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzi, w szkole mi mowia ze bede pracowal z takimi ludzmi jak ty, oni beda mi szkicowac, ja juz numerkami opisywac, i ludzie nam beda budowac. : )

I tu serio mowie, jesli w przyszlosci sie gdzies spotkamy, to nie bede zdziwiony.

Jesli lubisz szkicowac budynki, a cos mi mowiles ze idziesz pod architekture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...