Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli możemy teraz sadzić , iż to Kuba jest najlepszym grafikiem na GMC ?

PS kończę ten offtop.

A ja powiem tak, KubaGM kosi porządnie jeśli chodzi o pixel art, i przebija pod tym względem innych grafików, z tym że (moje skromne zdanie, nie strzelać jak się myle) lepiej wychodzą mu takie rycerskie klimaty, zbroje bronie ludzie potwory, za to Tymon sprawdza się dobrze przy bajkowych animacjach małych ludków, zwierzaków w wormswocym stylu, no ale załóżmy potrzeba ładnej roślinności ew. coś w 3d - i już lepiej (i najlepiej na forum) poradzi sobie z tym Copoconaco, znowu kiedy potrzeba pięknych teksturek, interfacu to pod tym wzgledem wymiata zdecydowanie Borek, a i ja - skromnie dodam - mam myślę sporo do powiedzenia jeśli chodzi o photoshopa i animację.

Tymon pisał że ciężko 'porównać' skilla jego i KubyGm a jeszcze ciężej porównać skille grafików którzy zajmują się zupełnie innymi rodzajami grafik, dlatego mimo uznania dla umiejętności każdej z wyżej wymienionych osób - wybrać najlepszego grafika jest ciężko jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę po kolei jak i gdzie. Może się komuś przyda... ;o

Otóż uruchamiam ps'a i rysuje tzw. czarnobiałe klocki (mój patent, genialny. Dalej zobaczycie ocb.) przedstawiające różne rzeczy np. chwyt czy ostrze, jakiś dzyndzelek, kolec... - mniejsza z tym. Skaluje te wszystkie klocki po czym eksportuje do painta. W paincie zaś notabene kleje to w jakiś sensowny kształt aż zacznie coś przedstawiać, np. ta siekiera, co podbiła wasze serca. Ten przedmiot (w tym przypadku - siekierę) eksportuję ZNOWU do ps'a, po czym robię nową warstwę nad przedmiotem (siekierą). Warstwe ustawiam na ściemnianie/mnożenie no i zaczynam wypełniać to(siekierkę) kolorami. Tak w skrócie. Pominąłem parę najważniejszych i kluczowych elementów, ale mimo wszystko mam nadzieję że nikomu to nie będzie przeszkadzać. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuj na kartce i skanuj na kompa

ja tak robie - 100 kroć lepszy efekt xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie chce ktoś może kupic tablet uzywany odemnie? Prace ktore na nim wykonalem mozna zobaczyc na markuz.grafa.biz , wszystko jest sprawne ale mnie juz przestalo interesowac to malowanie na tablecie , cena wynosi ok. 70-90 zł z przesyłką , jak ktoś jest zainteresowany niech pisze podeśle mu foty i parametry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...