Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może to trochę głupie, ale jednak kalkowanie trochę uczy tych całkiem nieumiejących :P . Tylko, że nie robi się tego na kompie, a na kartce. Na kompie można łatwiej narysować dokładnie to samo, a ołówkiem nie. Ołówkiem jest zatem trudniej, więc się bardziej ćwiczy. Np. bierzesz rysunek na monitorze oglądasz go, zapamiętujesz i próbujesz odtworzyć (najlepiej bez kolejnego zaglądania).

assain

Komu ty dziękujesz :[ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlo Piekne, ziemia ujdzie, gracz i skrzynie do dupy.
Zgodzę się w sumie że postać wygląda dość prosto, trochę za słabo wycieniowana, chociaż w ruchu nie wygląda najgorzej wg mnie, a co do skrzyń to są kartonowe pudła :P

gracz jest zbyt słabo widoczny na tym tle
podczas grania postać nie zlewa się aż tak z tłem. Ale skoro wygląda aż tak źle to możliwe że zmienię jej grafike.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z technicznych spraw to karabin snajperski wygląda fajnie i w ogóle ale chyba się nie przyda w grze w której gracz jest oddalony o rzut beretem od granicy viewa.
Słuszna uwaga, dlatego jest opcja celowania przez lunetę która umożliwia wycelowanie we wrogów znajdujących się poza ekranem.

 

edit: tak wygląda celowanie przez lunetę: screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przeciwnik przypomniał mi o jednym filmie w podobnym, mam nadzieję, klimacie. Możesz go obejrzeć za darmo ze strony twórców.

heart-of-karl.jpg

wow, film robi wrażenie, uwielbiam takie klimaty :D, zaraz się biorę za oglądanie :D. Pozostałe filmy też wydają się ciekawe, będę miał co oglądać, dzięki :).

 

Nie ma to jak celowanie w trzeciej osobie w grze platformowej.
widziałem takie rozwiązanie już w Counter Strike 2D i wg mnie taki sposób celowania spisuje się bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morgo - ta babka z twojej gry jest bardzo podobna do "witcha" z L4D
erm... to jest facet... :P wiem że długie włosy i w ogóle, ale chyba aż tak kobieco nie wygląda :P.

 

Jakoś mi te grafy nie pasują, jak wszystko ma być w mrocznym klimacie to wszystko a nie pomarańczowe beczki...
Dominującymi kolorami w grze są czarny, biały i czerwony, a te beczki (właściwie pudła ale skoro tak dla Ciebie wyglądają :P) też pasują kolorystycznie, nie są pastelowe ani nic. Ale whatever, i tak musze je zmienić :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
erm... to jest facet... :P wiem że długie włosy i w ogóle, ale chyba aż tak kobieco nie wygląda :P.

Jak ma przepaskę od piersi w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, film robi wrażenie, uwielbiam takie klimaty, zaraz się biorę za oglądanie. Pozostałe filmy też wydają się ciekawe, będę miał co oglądać, dzięki.

Gdyby zmienili głównego bohater (loczki, nie Karla) to produkcja właściwie idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 2D jest top down, co nie?

Taka snajpa pewno bedzie ignorowac wszystkie kwadratowe kola po drodze. Oto mi chodzi.

Owszem jest top down, ale to nie robi różnicy, w mojej grze działa to tak samo jak w CS2D, celownik zmienia się na taki jak na screenie a widok się oddala, strzelanie odbywa się tak samo jak bez przybliżenia, pocisk leci w stronę celownika, więc będzie on zatrzymywany przez przeszkody.

 

Gdyby zmienili głównego bohater (loczki, nie Karla) to produkcja właściwie idealna.
Faktycznie, ten gościu trochę nie pasuje, ale mimo to film jest super :), w grze będzie trochę inny klimat bo akcja dzieje się w postapokaliptycznym świecie, ale ten film podsunął mi kilka ciekawych pomysłów które zamierzam wykorzystać w mojej grze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nudziło mi się w szkole i zrobiłem taką grafę nauczyciela PO - Cezarego P. Szkic - historia,kolor - Wiedza o Kulturze(w międzyczasie musiałem zapożyczyć kredki).

skan

Flaga ma tak właśnie być (żeby nie było że nie wiem jak wygląda nasza flaga tudzież mój nauczyciel jest z Monako).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...