Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy widzieli:

sooooosweethj2.gif

Ciachłem kawałek prawego guna. I na tym chyba skończę, ew. jakieś drobne poprawki.

 

Poza tym jeszcze jeden WIP (Work In Progress, dla tych którzy nie rozumieją skrótu):

flymt5.gif

Na górze szkielet, a na dole body samej postaci. Pokażę też wersję skończoną - jak skończę oczywiście. :P

 

To tak odnośnie mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black:

Dałeś za wysoko Tux-a no i ta strzałka powinna być odwrotnie ^^ . Linux dawno prześcignął Windowsa, tylko Windows dzięki monopolowi Microsoftu ma zapewnione to, że komercyjne oprogramowanie jest na niego wydawane. Chociaż, z Linux nie jest tak źle. W końcu, na Linux są Quake IV, Doom III, Return To Castle Wolfenstein, oczywiście bez emulowania. Z oprogramowania komercyjnego można wspomnieć LinDVD i Nero (chociaż i tak, program K3B jest imho lepszy do nagrywania :) ). A ty Patrysławie nie powinieneś krytykować Linuksa z jednego powodu - nigdy nie byłeś na nim, a nie ocenia się czegoś, czego się nie spróbowało. To tak samo, jakbym powiedział, że kiełbasa jest nie dobra nigdy jej nie jedząc.

 

Używałem kiedyś przez chwilę Linuxa, brakowało mi kilku opcji. Tzn. pewnie gdzieś były, ale poukrywane.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie ty robiłeś tylko programiści emot11.gif

 

No cóż, nie ukrywam przecież, że to nie ja to robiłem tą grafikę :) . Chodziło mi raczej o podzielenie się dobrym zdjęciem z gry (na np. tapetę) niż o zbieranie laurów i pochwał za jego wygląd...

 

...ale żeby nie było, że nic nie potrafię-macie tutaj tapetę wykonaną przeze mnie:

Tapetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie moje foto "wypstrykane" w Gran Turismo 4 na PS2 (a na co innego smile.gif ). Może komuś się przydadzą na tapetę? smile.gif

Autobianchi Abarth

Nissan Fairlady

Mitsubishi Lancer evo. III

VW Lupo

Nike One

OptionStream

Pontiac Sunfire

Toyota Thriatlon

Też mi coś wybrać samochód, scenę i gotowe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE, DOBRZE to było głupie i dajcie mi spokój! :( :D

 

Tak jak mówiłem, chciałem się czymś podzielić...a WŁASNĄ pracę zamieściłem w końcu 3 posty wyżej, noooooooo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...