Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie prawa obserwatora, nie jej?

 

edit: im dłużej się patrzę na tego pekińczyka tym większe podobieństwo widzę....:/

prawy obserwatora, jej lewy. W sensie wydaje mi się że to kwestia tej pionowej lini rozdzielającej piersi, gdyby nie była idealnie pionowa już jakiś krztałt by się wyłonił, a takto wygląda jakby cycka nie było :( :crying: :(

pozwoliłem sobie lekko przejechać pędzlem:

6c72a2181897126.jpg

żeby efekt był lepszy wypadałoby jeszcze zaokrąglić go nieco pod tkaniną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

prawy obserwatora, jej lewy. W sensie wydaje mi się że to kwestia tej pionowej lini rozdzielającej piersi, gdyby nie była idealnie pionowa już jakiś krztałt by się wyłonił, a takto wygląda jakby cycka nie było :( :crying: :(

pozwoliłem sobie lekko przejechać pędzlem:

6c72a2181897126.jpg

żeby efekt był lepszy wypadałoby jeszcze zaokrąglić go nieco pod tkaniną.

 

 

Aha, okej, dzięki :D

wezmę się za te rzeczy, jak da radę może dziś. W ogóle na większym ekranie dopatrzyłam strasznie wielu rzeczy do wyczyszczenia.

 

@Karolo, to jest niezłe, bo całkiem ten człowiek anatomiczny i w takiej naturalnej, ludzkiej pozycji. Ale jakość zdjęcia jest straszna. :)

 

@Threef, fajne te bronie, zresztą mi się podobały zawsze Twoje itemy, ale weź nie dawaj obok siebie różowawego i niebieskiego przedmiotu... :D I wrzuć też normalną skalę, bo docelowo to pewnie będzie inaczej wyglądać, tak?

 

@Van Anty - ten drugi rysunek ma taką własnie naturalną pozycję i daje to super efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix no myśle :D mam od zarąbania chętnych na ten moment, ale jeszcze za to się nie zabieram. kwestia taka że pare monologów sie zmieniło w sporą ściane tekstu nie wiem ile z tych osób wymięknie jak to zobaczy ;) Szczerze to bardziej na ten moment zależy mi na aktorce której nie straszne trudne role. Moje koleżanki zbyt wstydliwe na to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa zajeiste. Oby tylko animacja była na podobnym poziomie, to będę wniebowzięty

 

+1

 

szczegóły czasem nieco krzywe (szklanka choćby), ale nie ma to najmniejszego znaczenia:)

fajna kolorystyka, na zmianę ciepła i zimna, daje dobry klimat.

 

a koleżanki wymiękły przy kadrze nr 2 i 3? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eaglesword2.png

eaglesword.png

 

Pierwsza moja praca pixelartowa większego formatu. Nazwałem to eagle sword. Widzę że jeszcze gdzieniegdzie mógłbym dopicować ale już mi się nie chce :D

 

Rękojeść fajowa, ale ostrze do dupy. Może gdybyś inaczej na to spojrzał? Zrób duże szerokie ostrze! I bez żadnych ząbków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ludzie którzy twierdzą że stać mnie najwięcej - jeśli chodzi o rysunek, to tak stać mnie na więcej, jeśli chodzi o animację - daję z siebie wszystko. Już niejednokrotnie pisałem że tworząc takie filmiki musze iść na pewne ustępstwa jeśli chcę to kiedykolwiek skończyć rysować. Zresztą kurde no to jest 2400 klatek animacji w tym momencie :) Gdybym do każdego kadru przykładał się tak jakby to był zwykły pełnoprawny rysunek, i gdybym walnął więcej klatek na sekundę, gra nie ukazałaby się w tym roku, a prawdopodobnie nie wyszła by w ogóle. A takto miesiąc, dwa - i będzie można pyknąć. Najlepsze jest to że sam zdaje sobie sprawe z wielu niedociągnieć, ot tu sie mgła zatnie na jedną klatkę, tam komuś coś dziwnie przeskoczy pod nosem itp. Tyle że osoby którym to pokazywałem tego nie zauważają nawet dopuki im palcem nie pokażę albo nie przewine 10 razy :) A w scenie gdzie kobiecie głównego bohatera malowniczo podskakują piersi przy akompaniamencie jej bardzo przekonywującego jęku NIKT nie zauważył że przez dwie klatki coś nie tego się dzieje z jej szyją :P

@kt1117 jeśli chodzi o nagość to dużo tego w grze nie ma (puki co jedna może pietnastosekundowa scena łóżkowa, człowiek nie zdąrzy nawet rozporka rozpiąć a tu już koniec). Zdecydowanie mniej niż np. w backach, backdownach itp. z tym że lepiej narysowana. Pod względem brutalności gra jest wyjątkowo jak na mnie subtelna, serio prawie zero :gore:, jedna urwana głowa i jedno rzyganie krwią przez jakieś 8 godzin grania. Gra od 18 lat głównie przez fabułę. Nie jest łatwa, nie jest hmm lekka. Do tego opowiadana głównie za pomocą symboli, ukrytych znaczeń itp. Trzeba włożyć dużo wyobraźni żeby ogarnąć wszystko, nie szukając dodatkowego dna (a pod nim jeszcze jednego) wydawać by się mogło że to prosta i smutna historyjka o miłości. Osoby psychicznie dojrzałe napewno zauważą w tym dużo dużo więcej.

@Shil no między innymi te sceny, no i w jednej scenie trzeba troche popłakać.

@Adrian bo cycki od propy trzeba zobaczyć w ruchu, to jak podskakują razem z podskakującą koleżanką to poezja, jedna z ładniejszych rzeczy jakie zanimowałem.

@Threef Imageshack sie zeszmacił dlatego wrzucam gdzie popadnie :)

edit.

Z innej beczki (o kryptonimie aua ale mnie napierd**la moja sexi nóżka). Cała czerwień to zmęczona skóra/zaschnieta krew (przekrwione oczko) a nie tusz tak dla jasności :)

1c29af182047855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...