Skocz do zawartości

Screen Cam v0.0.1 Alpha


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Screen Cam v0.0.1 Alpha

 

Gatunek: program.

 

Opis: Screen Cam to proste aczkolwiek potężne narzędzie do nagrywania filmów w formacie AVI z desktopu. Posiada kompresje, nagrywanie dźwięku, skróty klawiszowe oraz pełno innych fajnych bajerów.

 

Download: http://ihooy.pl/pobieralnia/screen-cam-v0-0-1-alpha/

Rozmiar pliku: 564 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Pieter

Screeny:

Screenshot 1, Screenshot 2

 

Dużo jeszcze do zrobienia i zdarzają się błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że bardzo mi się przyda :P .

 

1. W jakiej postaci jest plik z water markiem? [przy okazji - na screenie jest błąd]

2. Czy interfejs się zmieni czy pozostanie takim samym podobnym? [Mi się, oczywiście, podoba]

1. jpeg, gif, bmp lub png z przeźroczystością, ale o ile mi wiadomo na razie, nie jest to udostępnione :o

2. nie raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest bardzo dobry. Jedynie mogę się przyczepić do tego że jak mocniej się machnie myszką to kawałki tego mrygającego kwadratu się nagrywają

 

Proponuję zrobić coś takiego że zamiast ręcznego co i raz zmieniania pliku z filmem, wskazywałoby się katalog gdzie automatycznie zapisywały by się nagrania pod określoną nazwą.

 

Good job.

 

Edit: Lipton, do nagrywania gier się nie nadaje(na razie mam nadzieję), sprawdzałem z LF2 i Sauerbraten, w pierwszym był "access violation" w drugim wogóle nie zareagował na skrót. Ale do tworzenia videotutków do photoshopa, whatever jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh kiedy w końcu ktoś zrobi taki program, ale zeby nagrywal do wszystkiego byle nie avi! avi to totalne gówno... kilkanaście sekund = kilkadziesiąt mega i weź taki filmik do neta wrzuć...

to se skompresuj, co za problem. wybierz dobrą kompresję i będziesz miał. avi to dobry format

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh kiedy w końcu ktoś zrobi taki program, ale zeby nagrywal do wszystkiego byle nie avi! avi to totalne gówno... kilkanaście sekund = kilkadziesiąt mega i weź taki filmik do neta wrzuć...

ehhh kiedy w końcu ktoś zrobi taki program, ale zeby nagrywal do wszystkiego byle nie wav! wav to totalne gówno... kilkanaście sekund = kilkadziesiąt mega i weź taka muzyczke do neta wrzuć...

 

Czlowieku, to tak jakby mowic, "Czy ktos wreszcie zacznie robic BMW z plastiku!? Metal jest ciezki jak cholera"

 

A programik fajowy, fajowy. robi swoje. Moze kiedys sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...