Skocz do zawartości

Wasze sny!


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piszecie o tych świdomych snach, zapamiętywaniu i pisaniu dzienniczków, ale ja wykryłem zupełnie inną prawidłowość:

a)kładie sie spać po alkoholu - mam baaardzo długie i rozbudowane sny, pamiętam je ze 100% skutecznością, ale nigdy nie moge za bardzo nic kontrolować

B)kłade się spać po zielsku - nigdy nie pamiętam co mi się sniło, no może czasem jakieś przebłyski

c)kłade sie spać na tzeźwo w nocy - o ile moge zasnąć co sie za często nie zdarza - pamiętam średnio 50% snów, a w nich kolejne 50% moge kontrolować, a w niektórych co najwyżej 'zmienić sen' jeśli za chwile ma sie wydarzyć coś złego

d)kłade sie spać w dzień, po obiedzie - zawsze mi sie coś śni, zawsze to pamiętam, zawsze moge kontrolować, nie ważne czy palilem czy nie, ale to chyba ten obiadek i słońce tak na mnie działa :)

 

No i w 90% przypadków mój sen to coś co już mi sie śniło, tylko z paroma zmienionymi opcjami, albo jest to 'kontynuacja'. Zawsze śni mi się że jestem sobą, zawsze z pierwszej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a)kładie sie spać po alkoholu - mam baaardzo długie i rozbudowane sny, pamiętam je ze 100% skutecznością, ale nigdy nie moge za bardzo nic kontrolować

d)kłade sie spać w dzień, po obiedzie - zawsze mi sie coś śni, zawsze to pamiętam, zawsze moge kontrolować, nie ważne czy palilem czy nie, ale to chyba ten obiadek i słońce tak na mnie działa :)

chciałbym mieć full kontrole ale nie pije, nie śpie po obiedzie bo z natury nie potrafie spać w środku dnia (śpie tylko wtedy kiedy jestem chory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświadomość zapisuje treść snu w obszarze pamięci krótkotrwałej, a po przebudzeniu świadomość pracuje już w innym obszarze pamięci. Dlatego jak zajmie się od razu rannymi czynnościami ciężko sobie przypomnieć sen. Trzeba od razu po wstaniu, przypominać sobie wszystko od tyłu i zapisywac, czytać później jeszcze raz i ew. coś dopisywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby lepiej zapamiętać swój sen należy zanim otworzysz oczy albo jak je otworzysz szybko je zamknąć, a następnie przypomnieć sobie treść snu. Nie patrzeć nigdy na coś jasnego np. na okno bo to rozprasza i zapomina się sny. Chyba do tego wróce.

Powtarzasz po progio, panie profesorku : )

A co do otwierania oczu, lol. Ja potrafie se sen przypomniec siedzac w kiblu, po zjedzeniu sniadania, umyciu zebow itd. "Wiem jestem pro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzasz po progio, panie profesorku : )

A co do otwierania oczu, lol. Ja potrafie se sen przypomniec siedzac w kiblu, po zjedzeniu sniadania, umyciu zebow itd. "Wiem jestem pro"

Ale w całości, czy kawałek snu? Bo ja też tak potrafię, ale całego snu nigdy nie zapamiętam :P

Nawet teraz pamiętam niektóre swoje sny sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też nie zdarzyło się, by coś związanego z GMClanem się śniło. w ogóle pamiętam tylko 1 sen związany z elektroniką. wszystkie moje zapamiętane sny to chore pierdoły, o których nawet nie warto pisać (włącznie ze wspomnianym wcześniej snem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wszyscy co pisza o snach zwiazanych z GMC a lbo GMem to albo kompletne nolify, albo wymyslaja sobie od tak, aby zaistniec lol.

Feniks : Masz inne kategorie? lol przypomniales mi jak mialem 4 lata i rozmawialem z wujkiem, nie moglem wykrztusic slowa temat to powiedzialem kategoria : P Nie pamietam o czy rozmawialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem gorsze sny dawiddsie. Juz ich nie zapisuje, bo kontrolowanie snow psuje zabawe lol, i tak dalej je moge kontrolowac. Kiedys mialem sen o maginczych czerwonych budkach co lataly w gore i w dol i przenosily ludzi w rozne kraini, nagle sie jakas wredna chinska winda pokazala, ktore przygniadala ludzi drzwiami itp. Skonczylo sie na tym ze kolega przez nia zlamal obie rece i odcielo mu palec, a ja zlamalem 1 reke i noge. Krwi bylo wiecej niz w rzezni w postalu lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem sen, w którym zginąłem!

totalna zagłada !

i z chęcią zrobiłbym grę na podstawie tego snu, taką krótką ale pełno akcji w niej.

 

Wracałem sobie skądś gdy przy moim domu zobaczyłem karetkę a dookoła krew, obok leżała strzelba którą podniosłem.

Nagle wyskoczy na mnie zombiak, strzeliłem mu w łeb lecz nabój skręcił w prawo (WUT) .

Pobiegłem szybko do domu, otworzyłem bramę i gdy wbiegłem znalazłem się z wami wszystkimi (moimi znajomymi)na sali gimnastycznej jakiejś szkoły.

Gdy wychyliłem się przez okno, nad miastem była wielka siatka, a gościu leciał samolotem i gadał przez megafon coś w stylu "UFO POKAŻCIE SIĘ", powiedziałem o tym wszystkim i znowu znalazłem się w domu.

Obudziłem się, na ulicy nie było już prawię nikogo, drewniak naprzeciwko mnie był przewalony.

Spojrzałem na księżyc, który był pęknięty i była na nim wielka gwiazda.

Spotkałem waszą grupkę (kamil, rogul, sponsor, olka, ewka, dominika, paulina) jak uciekaliście z plecakami, chciałem do was wyjść ale w domu byli rodzice i nie mogłem ich zostawić.

Minęło kilka sekund gdy księżyc rozwalił się całkowicie i meteoryty zaczęły spadać na ziemię.

Wszędzie panika, a ja wyglądam sobie przez okno z ciekawością.

Buch! jeden spadł w budynek obok!znowu buch! kolejny budynek poszedł, jakaś rodzinka jedzie autem, BUCH!

Nie mogłem się do was dodzwonić, chciałem sprawdzić czy wszystko jest okej.

Nagle olka odebrała i powiedziała że wszyscy są w domu, spojrzałem tylko na okno a w stronę mojego domu leciała wielka, ogromna połówka księżyca.

BUCH! i wszystko stało się białe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś coś z GMC śniło, ale nie pamiętam co.

Ostatni sen jaki pamiętam to kilka dni temu w hotelu na Węgrzech w drodze powrotnej z Chorwacji.

Wisiałem sobie w powietrzu w pokoju, ale chyba nie tym w hotelu tylko u siebie w Warszawie. Byłem uradowany, że udało mi się wyjść z ciała i postanowiłem coś zrobić. Wtedy przypomniał mi się wywiad którego mój kumpel dla wp kiedyś udzielił i postanowiłem jak on polecieć gdzieś wysoko. Przy przelatywaniu przez sufit wszystko mi się rozmazało i się obudziłem.

Ogólnie z tego co pamiętam to myślałem wtedy dość trzeźwo.

 

Ale chyba przez jedną chwilę zobaczyłem siebie z widoku trzeciej osoby (ale nie ciało w łóżku tylko tego siebie w powietrzu) i miałem okulary. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śniły trzy sny na ten sam temat, trzy noce pod rząd i to 2 lata temu, i je pamiętam jakby mi się śniły co dzień. potem śnił mi się pierwszy z nich kilka razy i to w różnych wersjach. i mam teraz trzy możliwości:

- zrobić z nich książki i sprzedać do szkolenej biliotekia, a potem protestować pod domem kaczyńskiego, żeby była ta książka lekturą w szkole (wiem że kaczyński to nie minister edukacji ale ma kontakty XD)

- zrobić grę na podstawię tych snów

- zrobić z nich scenariusz filmowy i wysłać do: hollywood, bollywood, albo do afrykańskiego wood (nie mam pojęcia jak się nazywa, wiem że takie jest), albo wysłać do pana wajdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...