Skocz do zawartości

Wasze sny!


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się ostatnio śniło, że jechałem jakimś bardzo dużym autobusem - sala taneczna itp. No i jakieś dzieciaki siedziały a wśród nich Nikas ze swoją bujną czupryną ( tak btw. nikas śni mi się po raz pierwszy , czy to coś znaczy?? Psysiu pomóż) i zaczyna beatboxować ( chyba dlatego że lubie beatbox i sam się tego uczę), no ale dobra Nikaś bituje a ja z kolegą siedze i oglądamy jak gra po pewnym momencie dzwoni telefon i zamierzałem zacząć bitować ale jak zobaczyłem że Nikaś jest lepszy ode mnie to odpuściłem i sen się skoczył, lol.

 

Kurde chciałbym mieć świadome sny : /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się dziś śniło coś z GMClanem, ale tylko fragment pamiętam.

 

Ktoś z administracji, ale nie pamiętam kto, wymienił z Krajową Radą Stolarzy swoją żonę na olbrzymie drewniane koło. A później ja w nim jeździłem niczym Jack Sparrow =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bylo tak: byłem takim magikiem i latalem między wymiarami poszukując ukrytych skarbów(złota i całej reszty). Ogólnie po kilku próbach udało się zebrać wielką sumę. Juhuu! Jestem bogaty! No ale potem jak wracałem do domu zrobił mi się taki jakby drugi sen:

 

Miałem moc niewidzialności. W pewnym miejscu(wracając do domu wg. poprzedniego snu) stało pełno policjantów i chciałem wiedzieć o co biega. Zacząłem się skradać. Zanim udało mi się dojść, złapali mnie. Okazało się, że chodziło o jakiegoś złodzieja, co ma moduł niewidzialności O_o. Trafiłem do paki z której również próbowałem ale mnie złapali i zabrali do specjalnego zakładu w którym próba ucieczki kończy się zastrzeleniem. Wszędzie byli wojskowi z granatnikami i M4 O_o. W pewnym momencie film mi się urwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi się śniło, że byłem ochroniarzem podczas koncertu Mike'a Pattona. Nagle ten założył na głowę sznurek i zaczął ujeżdżać majtki (nie wiem, skąd mi się to wzięło). Co się działo dalej -- nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A mi jak zamknąłem na chwilę oczy o 4 w nocy się śniło, że zasnąłem i już się przestraszyłem, że to koniec gamingu na dziś, ale na szczęście na prawdę nie zasnąłem i grałem dalej na kompie. A później byłem majtkami podczas sznurka Wawrzyńca Tarki, który ujeżdżał koncert i nałożył sobie na głowę ochroniaża, a później powiedział "My spoon is too big" a ja na to "Im banana" a on "Jestem królową francji" i zaczął tańczyć. Później jednak nadal cisnąłem na kompie, więc nie było tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A teraz podam prawdziwy sen ;[ Śniły mi się Smerfy, więzione w jakiejś celi przez zuą korporację, która zbierała najgroźniejszych maniakalnych morderców z całego wszechświata, by stworzyć własną osobistą armię. Ktoś jednak zwrócił uwagę szefowi korporacji, że Smerfy nie są maniakalnym mordercą. Ten zawstydził się i chyba je wypuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dzisiaj snil nastepny sen zwiazany z WWII. Tym razem bylem agentem z ZSSR, i mialem wyeliminowac jakiegos tam goscia co wygladal jak Ben Stiller (znowu HaD...) Mialem 1 pistolem z tlumikem, noz, i dlugie paznokcie, i tak sie skradalem po lesie, az zobaczylem domek. Przed domkiem nagle ziemia sie zaczela trzasc, po czym na oczy ukazal mi sie Metal Gear, a za nim biegli indianie. Wszystko szlo prosto na mnie, zrobilem krok w tyl, po czym uslyszalem klik miny. Wiedzialem ze nie moge sie ruszac, co oznaczalo ze nie moge uciekac, jednak rozejzalem sie do okola i cud! Na ziemi lezy kamien! Ktorego niestety nie moglem dosiegnac, wkurzylem sie, wstalem z miny, dom wybuchl i pokazalo sie okienko mission complete. I na koncu byl kwik kasperskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś sniło jak gdzieś byłem i zchodziłem z rodzicami do pomieszczenia co pisało że to kino imax, ale tam nie było kina, lecz poszedlem siedziałem przy takim stole, i właśnie patrze, a YMCK ma grać i się przygotowują. Jednak wtedy kiedy zaczynali grać. Obudziłem się.

 

Kiedyś mi się jeszczę śniło niedawno coś takiego, że gdzieś byłem siedziałem na tapczanie a obok moje koleżanki z koloni i koledzy, obie koleżanki były wampirami i chciały mi coś zrobić ale się nie udało. Poźniej widziałem jak ktoś podszedł do jakiejś wiązki promienii i zamienił się w robota, potem wszyscy tam szli a ja się chowałem, a jakiś robot mnie zauważył i chciał na mnie nadać ale rozpier... go i potem już się obudziłem.

 

Duzo tych snów nie chcę mi sie wszystkich opowiadać. :P

 

Albo taki jeszcze jeden, moja siostra jest w moim pokoju a mamy obok siebie pokoje więc przez okno z mojego pokoju chciała przejsc do swojego, niestety, spadła na dół a nasze pokoje były tak na poziomie 2 piętra, i strasznie krzyczałem(przez sen bo potem mama powiedziała że krzyczałem) D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty sie Phoe zapisz do jakegos psyCHOLOGA. Ani nie jestes smieszny, ani utalentowany, a dupe wszedzie wpychasz, aby od sobie zaistniec.

 

Mam dość. Flak ma rację. Co chwilę kogoś prowokujesz. Nie mogę dłużej przechodzić obok tego obojętnie. Wyluzował byś czasem i ugryzł się w język. Już cię kiedyś ostrzegałem :/

Platyna. Warn.

 

 

Moze i go kurde prowokuje, ale juz z 10 razy sie powstrzymalem aby o czymkolwiek pisac. Mam goscia kurna po tad, ciesz sie ze powstrzmalem sie od przeklinania. I tak nie powiedzialem mu nic az tak obrazliwego, lecz prawde. Pamietaj ze wiem gdzie mieszkasz : >

Ps. Notoryczne? Gdzie ja niby szukalem zaczepki wczesniej? Raz sprowokowalem Phoe, i mam warna, a Buc-Ziutt prowokuje nonstop i mu tylko slowne dajesz. Na cholere tak sprawiedliwa moderacja?

 

Co ty gadasz? Ziutt ostatnio złapał warna z prowokowanie.

Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...