Skocz do zawartości

Wasze sny!


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie skoro już taki temat to chciałbym polecić zapisywanie snów. Po jakimś czasie zapisywania zaczyna się zapamiętywać więcej i sny zaczynają się pojawiać każdej nocy.

 

Rozmawiałem o tym z przyjaciółką i umówiliśmy się tak, że teraz raz na jakiś czas wymieniamy się sennikami, żeby poczytać :D Aktualnie mam zapisanych około 20 snów.

 

@Edit

 

I jeszcze coś w co pewnie wielu z was nie uwierzy. Odkąd pamiętam potrafię kontrolować sny w ok. 70% tego co się w nich dzieje. Podobno nie wiele osób to umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obliczyłem i podzieliłem przez 100.

 

Mów co chcesz :sp_ike: Zresztą nie mówię, że każdego dnia mi to wychodzi. Po prostu jak już uda mi się przejąć kontrolę nad snem to mniej więcej tyle umiem go kontrolować (podałem w procentach bo nie wiem jak miałbym to obrazowo określić? "duuużo" ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starutki sen z okresu 1 klasy podstawówki.

 

W szkole cała klasa gra w jakiegoś "dziwnego" hokeja. Trzeba

mieć krążek przy sobie jak najdłużej. Tracisz - odpadasz.

Odpadasz - odcinają ci łeb toporem. Byłem sprytny - zamontowałem

kolegom nadajniki GPS. Ale pojawił się problem. Znaleźli je.

Wtedy oni mogli namierzać mnie, a ja ich. Dalej nie napiszę po się zbudziłem.

 

Numer drugi.

 

Jadę z babcią autem, wszystko OK, babcia prowadzi, ale

siedzimy z tyłu. Trzeba skręcić - przeskakujemy na przednie.

W końcu się rozbiliśmy - nie zdążyliśmy skoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear PoxiPol

Na początku rzadko się pamięta, dlatego najlepiej zapisać zaraz po wstaniu. Mi czasem jak się obudzę wystarczy kilka sekund i po prostu czuję, że zaczynam zapominać. Czasem zostawiam sobie kartkę i ołówek przy łóżku, żeby jak się obudzę w nocy żeby zapisać na szybko.

(raz sobie po przebudzeniu w nocy zapisałem sen dwoma słowami, żeby rano pamiętać. A jak się obudziłem nie mogłem dojść co te słowa miały znaczyć :D )

 

Dear Misiek999

Skąd ja to znam :jezor: Jak mam ładny sen to nie otwieram oczu. Jak boję się, że zginę, albo sen jest straszny to wtedy "wychodzę" otwierając oczy.

 

Dear Dawidds

Ja też czasem pamiętam bez zapisywania dość długo, ale wtedy są to jakieś szczególne sny. Dzisiaj mi się śniło coś ładnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś roku zaczęły się sny ze mną w roli obserwatora( widzę siebie) oraz jakieś, niewiem, symboliczne, np. ściskam się z dziewczyną na schodach, wokół czarno. A najczęściej to mi się śni jak moja była mnie zabija lub rani(różne narzędzia, od noża do nożyczek) albo robi krzywdę mojej obecnej kobiecie(szpeci, okalecza, niszczy torebkę itepe). To się dzieje tak często, że zacząłem to ignorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem taki sen że miałem maske która przedstawiała moją twarz z nijakim wyrazem ryja, i jak ją zakładałem to stawałem sie groźny dla otoczenia i ogólnie walnięty, a wszyscy ludzie uciekali, no i chodziłem i szerzyłem chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ogólnie skoro już taki temat to chciałbym polecić zapisywanie snów. Po jakimś czasie zapisywania zaczyna się zapamiętywać więcej i sny zaczynają się pojawiać każdej nocy.

A przecież już wykorzystujemy ten temat w charakterze notatnika swoich snów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to mi się śniło teraz, że Telltale Games zaczęła robić gry sportowe we Flashu i na ich witrynie było całe mnóstwo trailerów...

 

Od Trudności do prostoty... Ogólnie moja reakcja na ten temat to: BUAHAHAHA!!!!

Ale dam mój sen. Będę aktualizował tę listę.

 

1. Jadę autobusem. Austobus jedzie na jakimś "stopniu". Nagle przenikam przez autobus

i spadam. Budzę się zlany potem.

 

(PS. Ten sen był kiedy miałem 4/5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami mam też sen że cały czas kruszą mi się zęby i wypluwam takie rechy chamskie których ciągle przybywa, najrealniejszy i najbardziej znienawidzony sen :(

Dziś mi się śniło, że kruszył mi się jeden ząb (na początku tylko bolał), weszłem na GMClan, a tam Propa wszystkim radzi co robić w takim wypadku:D (Prócz tego widziałem jakby z obiektywu kamery występ jakiegoś kabaretu i ich skecz związany z zębami :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie skoro już taki temat to chciałbym polecić zapisywanie snów. Po jakimś czasie zapisywania zaczyna się zapamiętywać więcej i sny zaczynają się pojawiać każdej nocy.

 

Ja zacząłem coś takiego robić w czerwcu ale mi się znudziło. Podobno takie zapisywanie i analiza snu pozwala potem "zadawać" pytania podświadomości i mieć świadome sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziwne sny ale zacznę od tego co mi się wrył w pamięć a nawet myślałem że to prawda. W sumie to tak było że nagle byłem w domu kolegi i szedłem z nim do sklepu i się zapytałem czy to nie sen uszczypnij mnie on się zaśmiał i mnie uszczypnął (i tak w ogóle to bolało mnie dzikie ;p) szliśmy dalej i koniec sen się kończy krótki i dziwny i dzień później myślałem że to prawda dlatego że w ogóle nie pamiętałem go po obudzeniu dopiero nazajutrz sobie przypomniałem go a dopiero po 2 godzinach przeanalizowałem że to nie mogła być prawda.

 

Edit

Jeszcze jeden sen miałem dziwny nie zapamiętałem go wogóle miałem wtedy jakieś 4/5 lat jak się obudziłem o 3 nad ranem zacząłem krzyczeć nie mogłem przestać a najdziwniejsze że to było 6 grudnia (mikołaja) a w ogóle jak się obudziłem rano po ponownym pójściu spać czułem się jakbym śnił to że się obudziłem wtedy jak krzyczałem. Nazajutrz po śnie zapytałem się mamy czy krzyczałem w nocy a ona powiedziała że coś słyszała ale nie płakałem. I jak dzień po poszedłem spać to miałem sen to co się stało wczoraj że się obudziłem w nocy i płakałem a jak rano poszedłem do mamy zapytać się że nie płakałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...