Skocz do zawartości

Skąd się wziął twój nick?


Indrycho

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd się wziął mój nick?? Jako że jestem fanem Basshuntera, a nie mogłem mu nicka zabrać to zmieniłem na Bassmaster. Także jak widziałem nazwę mp3 z utworem Basshuntera było tam wpisane "bassmaster" i dlatego. Wpiszcie sobie mój nick?? I co wyskoczy?? CZASOPISMO O RYBOŁÓSTWIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój nick powstał z połączenia dwóch różnych historii, miałem tutaj konto, niestety straciłem do niego dostęp (zapomniałem wpisywanej nazwy :() początkowo się nie przejąłem, bo i tak przygoda z gmem szła mi tak sobie, ale postanowiłem próbować. Niestety nie mogłem się zalogować, założyłem nowe konto(już na nowym kompie) Mój nick składa się z części nicku, którego używam na poczcie (lolikmorderca) i UWAGA z fragmentu kodu do gry na Amigę (Jezuszabijaka) tak powstał LolikZabijaka :D od tamtej pory używam tego nicku na wszystkich stronach, na które się loguję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (25-12-2008 15:58)

Jak to się dzieje, że na GMClanie jest tylu idiotów?

Japanstaś (25-12-2008 15:59)

bo ciebie już nie ma:(

Ja (25-12-2008 15:59)

Bo mnie zhackowali po tygodniu XDD

Ja (25-12-2008 15:59)

Chyba zrobię nowe konto

Ja (25-12-2008 15:59)

Dobra, co mi tam

Ja (25-12-2008 15:59)

Rejestruję się XD

Ja (25-12-2008 16:00)

Tylko trza jakiś nick wymyśleć

Japanstaś (25-12-2008 16:00)

Melon!

Ja (25-12-2008 16:01)

ee

Ja (25-12-2008 16:02)

Fioletowe ciasteczka?

Japanstaś (25-12-2008 16:02)

może być

Japanstaś (25-12-2008 16:02)

udawaj dziewczynę

Ja (25-12-2008 16:02)

Czemu "udawaj"?

Japanstaś (25-12-2008 16:03)

o.o

Ja (25-12-2008 16:03)

Team

Ja (25-12-2008 16:04)

hmm...

Ja (25-12-2008 16:05)

Dobra, potem się wpisze

Ja (25-12-2008 16:05)

Avatar O_o

Ja (25-12-2008 16:05)

http://www.michaels.com/online/images/w0282d1_th.jpg

Ja (25-12-2008 16:05)

Pasuje? ;x

Japanstaś (25-12-2008 16:06)

tak ;X

Ja (25-12-2008 16:06)

Dziękujemy Fioletowe Ciasteczka. Twoja rejestracja została zakończona. Administrator zdecydował o konieczności zatwierdzania nowych rejestracji przed dopuszczeniem użytkowników do pisania na forum. Administrator został poinformowany o twojej rejestracji.

Ja (25-12-2008 16:06)

Omgomgomg

Japanstaś (25-12-2008 16:06)

Administrator został poinformowany o twojej rejestracji.

Japanstaś (25-12-2008 16:06)

wat

Ja (25-12-2008 16:06)

Administrator zdecydował o konieczności zatwierdzania nowych rejestracji przed dopuszczeniem użytkowników do pisania na forum.

Ja (25-12-2008 16:07)

wat

Japanstaś (25-12-2008 16:07)

WAT

Ja (25-12-2008 16:07)

Ale mogę się zalogować

Ja (25-12-2008 16:08)

Ale nic więcej

Japanstaś (25-12-2008 16:08)

dupa.

Ja (26-12-2008 17:30)

Próbuję załorzyć konto na gmclanie po raz trzeci i ostatni

Japanstaś (26-12-2008 17:31)

teraz normalne jakieś

Ja (26-12-2008 17:31)

Ta

Ja (26-12-2008 17:32)

Dziękujemy Osiem. Twoja rejestracja została zakończona. Administrator zdecydował o konieczności zatwierdzania nowych rejestracji przed dopuszczeniem użytkowników do pisania na forum. Administrator został poinformowany o twojej rejestracji. Nie martw się, i tak usunie twoje głupie konto

Pechowo dla was, konto zostało =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój niebywela głupi nick wywodzi się od niebywale głupiej logiki, kiedy miałem 10 lat :P. Wtedy już wybrałem że jak będę miał neta to będę Vader, ale potem zapomniałem passy i założyłem Aj em Wiaderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd się wziął mój nick?? Jako że jestem fanem Basshuntera, a nie mogłem mu nicka zabrać to zmieniłem na Bassmaster. Także jak widziałem nazwę mp3 z utworem Basshuntera było tam wpisane "bassmaster" i dlatego. Wpiszcie sobie mój nick?? I co wyskoczy?? CZASOPISMO O RYBOŁÓSTWIE :D

Dlaczego nie "Cleo Sertori"? :(

 

Mój nick powstał dlatego, że każdy z klasy mnie tak nazywał, lecz używam 'krynior', bo brzmi bardziej pr0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zacząłem z gm-em i sie nie mogłem zarejestrowac bo kiedys bylem tu na forum i .. no bylem lamką noobem, spamiłem i dostałem bana i widocznie sobie moje ip zachowali admini więc nie mogłem sie zarejestrowac poraz drugi, a nie wpadłem na pomysł zeby uzyc proxy, to się zwróciłem do Skovv-a a on powiedzial ze ma konto jedno no i mi dał, a sie tak fartem trafiło ze sie Michał nazywam i on tez no i sobie to konto zostawiłem.. mój taki prawdziwy nick to Mazo .. chyba od nazwiska troche bo mam: 'Mazurek' to 'urek' zamienilem na 'o' i jest Mazo ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Osiem:

Udajesz dziewczynę, masz tło pulpitu jak dziewczyna i jeszcze namawiasz innych, żeby udawali dziewczynę. Pytam całkiem poważnie, czy ty masz kłopoty ze swoją seksualnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwisko Zelmański. Najpierw wyszło jakoś tak, że w bodajże 2 klasie sp odkryłem, że mam taką bardziej elastyczną skórę od innych (mogę ją rozciągać) poza tym mam nie do końca zrośnięte nadgarstki (czy jakoś tak) i mogę zgiąć nadgarstki tak, że wewnętrzną stroną dłoni dotykam do ramienia itp. Na początku było żelman (wkurzało mnie to trochę) to się przerzucili na zelman...i tak zostało do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak graliśmy w szkole w Q2 to grałem dziewczyną (trudniej trafić... chyba) i nazwałem się Riva (I konto na GMClanie). Potem pograłem w Q4 i spodobał mi się główny bohater - Matthew Kane (Matthew_Kane, II konto na GMClanie). Potem napisałem do Ranmy z prośbą o skrócenie nicku i tak zostało :) Choć i tak mam znowu nowe nicki :D

gBlazerd (german + Blaze + shepherd), ale że lamersko brzmiało to zmieniłem na VDragonForce (w skrócie VDrago, VForcey). Musiałem sobie zmienić nick na jakiś unikalny, bo w necie "Matthew" jest zbyt często spotykane.

 

E: Offtop usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?

gBlazerd nie jest tak lamerski jak ten VDragonForce bo to mi się kojarzy z jakimiś pedałkami w slipkach typu go go power rangers ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, to masz dziwne skojarzenia :D VDragonForce to Victory + Dragon + Force, które wziąłem częściowo z mangi "Digimon V-Tamer 01". Swoją drogą, fajna manga :P

 

A gBlazerd nadal używam, np. do maila, do QL. Zresztą, nie piszę VDragonForce tylko VDrago albo VForcey (taka formalność) :) Długie nicki sux.

 

@PsichiX na dole: Nevah! (downuję, gdyż nie chcę pisać durnego posta zawierające jedno nic nie wnoszące do tematu słowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długie nicki sux.

Maxiu Cie za to powiesi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...