Skocz do zawartości

Skąd się wziął twój nick?


Indrycho

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw skąd się wzięły wasze nicki, w zasadzie szukając kilku rzeczy natknąłem się na taki właśnie temat na innym forum i z ciekawości zacząłem go czytać, jak się okazało wiele "historii" było dość ciekawych.

 

Mój nick powstał z powodu błędu ;), mianowicie kiedyś mój wujek często grał w pewne RPG i nazywał się tam Idaho, zawsze jak u niego byłem lubiłem patrzeć jak w nie grał, po pewnym czasie dostałem tą grę w swoje ręce i nie mogłem wymyślić żadnego fajnego imienia dla swojej postaci. Pomyślałem, że nazwę ją tak jak zrobił to mój wujek, ale za chiny nie mogłem sobie przypomnieć jak się tam nazywał, pamiętałem że na pewno zaczynało się na I, a reszta jak przez mgłę i po dłuższym czasie namysłu wyszło mi Indrycho. Dodatkowo mogę powiedzieć że jeszcze przez cały następny rok byłem święcie przekonany, że postać którą grał mój wujek nazywała się Indrycho, a nie Idaho xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile pamiętam to był chyba już taki temat, ale z racji iż nie wolno odświeżać (choć powinno to się jakoś w regulaminie uregulować i zezwolić na niektóre przypadki) to pozostawimy ten topic :)

 

Heh, a co do mojego nicku, to kiedyś miałem ich generalnie kilka: "XARA" (nie patrzcie ze to imie dziewczece bo nie o to wtedy chodzilo :P), "Raptor" (od upodobania sobie F-22), aż pewnego czasu zacząłem się ogromnie interesować ludzkim umysłem, jego skrytymi możliwościami, manipulacją umysłem swoim (no i poniekąd innych :P) na poziomie podświadomości, ogółem psychiką i dla tego wybrałem sobie nick: "PsichiX", a że jeszcze mi bajerancko się dopasował podpis "ΨΧΞ" to już wogóle postanowiłem tego nie zmieniać xD No i w końcu PsichiX jest tylko jeden ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mój nick pochodzi od opowiadania sci-fi "Zerowe rozwiązanie", zamieszczonego kiedyś w Młodym Techniku. Występowała tam postać imieniem Korot.

Kiedy później w internecie miałem wymyślić sobie e-mail, przypomniało mi się to imię. Wykorzystałem je w wersji zdrobniałej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak ja byłem małym podjaranym noobkiem, który dopiero co dostał internet to zacząłem szukać jakichś stron o Crashu Bandicoot. No i znalazłem jedną stronę, no i szukałem przyjaciół więc napisałem do autora na GG xD

I coś tam gadaliśmy o Crashu, a ja się strasznie przechwalałem, że mam wszystkie platynowe relikwie zdobyte (to coś z mojego ava).

Później się chciałem zarejestrować na jego forum, ale chyba nie potrafiłem więc on mnie zarejestrował i mi dał hasło "platyna". Więc wziąłem to sobie jako nick :D

Równie pogięta jest geneza pseudonimu szkolnego, który się mnie teraz trzyma, czyli Wajcha (Wajsia, Wajsza, Wajchuś).

Zauważcie że obie ksywki są rodzaju żeńskiego. Czysty przypadek :)

 

Wajsza lubię bardziej, ale Platyna tyż lubię. Metal szlachetny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chcial mnie wciagnac w programowanie, bo denerwowalo go ze caly czas tylko i wylacznie gram. Uczyl mnie tam delphi, c++, ale ze chcial abym mial chec do roboty szukal programow do programowania gier. Znalazl Game Makera, przyklady znalazl na GMC, a ja sobie powoli kodzilem gierki. Mialem chyba wtedy 11/12 lat, i lubilem codziennie rozgladac sie za nowymi grami na tym forum, pewnego dnia chcialem sie zarejestrowac tutaj ale ojciec mi nie pozwalal :( Wiedzialem ze rowniez zaglada na forum od czasu do czasu, ale na prawde chcialem tutaj sie cos spytac, wiec zarejestrowalem sie, a ze moj normalny nick "Emulos" byl by od razu poznany przez ojca, rozejrzalem sie do okola i zobaczylem tubke tego oto cudownego kleju : D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego "Bagno" jest głupkowata. :P

W zerówce (do której chodziłem zaledwie pół roku, do przedszkola nie chodziłem wcale) pewna osoba zauważyła, że chorowalem na śliniawki. (Choroba ta owocowała ciągłym ślinieniem się)... Zostalem nazwany "śliniak". Cztery lata później, osoba o imieniu Tymon nazwała mnie maliniakiem, potem kaliniakiem, baginiakiem i w wyniku skrócenia sobie przez niego wyszło Bagno. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. od dup nika (Nik-ass)

Hehe, DupNik - to ktory kochany admin zmieni Nikasowi nick na DupNik? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sie wziął z gry RED ALERT 2 tam jest taki fajny robot TERROR DRONE i ja odrazu go polubiłem... :D Uwielbiam go... Mój nick wziął sie właśnie od niego... On tam dużymi literami jest napisany to ja też tak swój postanowiłem pisać. Jest też jego troche skrócona i spolszczona wersja - Terrosonda. Dobże byłoby jakbyście wiedzieli że ja ten nick mam wszędzie i od 7 (!) lat (Kiedy miałem 7 lat poznałem RA2 i StarCrafta). Następny skrót to TD... Ale ten mało sie różni od TeDe i dlatego też TreD jest następnym skrótkiem. Macie wybór... :) xD Lubie też jak jest mój nick pisany czerwonym kolorem ale tego nie potrzeba. :P I ciekawostka: Wpiszcie w google TERROR DRONE i zobaczycie na jakich forach jestem... :o

 

E: Na 1 Forum jestem jako TERROR DRONE ! bo ktoś mnie wyprzedził i jeszcze na dodatek zostawił tego nicka... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się oczywiście z TES III:Morrowind ale tylko przypadkiem. Nie myślałem wtedy kodzićw GMie tylko pościągać jakieś ciekawsze gierki z tego typu for, a że rejestrowałem się u kolegi, z którym razem grałem wtedy w Morrowinda (coś w stylu - a ja cie mam dzisiaj na hita lololol) napisałem tak "by zaświecić". Z tego mi się wzięło Morro121 ale teraz wolę podpisywać się Thumb :thumbsup:. Kojarzy mi się z Thumbinails (czy coś takiego) a że to komputerowe (chyba) wyrażenie to mi się podoba. Ew. jak zajęte piszę Thumb121 (121 to mój numer domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd? Z dupy. =[

 

Powinieneś to sobie dopisać do rubryki "Skąd?:" w Twoim profilu - będzie idealnie odzwierciedlać Twoją postawę :) Warn i zapoznaj sie z mottem Media-Marktu zanim wejdziesz na GMClan.

ΨΧΞ

(a teraz możecie dać to do cytatów, na basza, trasza, etcetera ;D)

 

U, ja tylko prawdę mówię.

 

Kij mnie to obchodzi. Tu Cie obowiązuje netykieta a poza tym dbaj o swój wizerunek.

ΨΧΞ

 

Ja jestem piękny. A ty nie ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy temat. Ja wszędzie jestem "Kargul". Dlaczego? Otóż mój brat oglądał "Sami Swoi" i tam był koleś Kargul. I brat mnie tak nazwał. Jest to też podobne, bo nazywam się Karol.

 

Karol

Kar

Gul (lubię gulasz :D)

Kar+Gul=Kargul

 

I tak powstałem :P

 

POŁĄCZONO:

 

Ja przez jakiś czas w ogóle nie miałem ksywki na podwórku. Pewnego dnia, ojciec mnie zawołał, nazywając mnie "Misiek". No i już tak zostało. A te dziewiątki to jakoś tak mi się wklepały. :P

 

Tata do mnie zawsze mówi misiek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd? Z dupy. =[

 

Powinieneś to sobie dopisać do rubryki "Skąd?:" w Twoim profilu - będzie idealnie odzwierciedlać Twoją postawę :) Warn i zapoznaj sie z mottem Media-Marktu zanim wejdziesz na GMClan.

???

(a teraz możecie dać to do cytatów, na basza, trasza, etcetera ;D)

 

U, ja tylko prawdę mówię.

 

Kij mnie to obchodzi. Tu Cie obowiązuje netykieta a poza tym dbaj o swój wizerunek.

???

 

Ja jestem piękny. A ty nie ;[

 

Nie dawajcie mi za to warna please :P

Ghost, podpalę Cię a następnie wyślę na tortury. Na końcu zabiję Cię railgunem. Umrzyj!

Zmieniłeś się, kasa... Na jeszcze gorsze.

@Fallord: Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie mi za to warna please :P

Ghost, podpalę Cię a następnie wyślę na tortury. Na końcu zabiję Cię railgunem. Umrzyj!

Zmieniłeś się, kasa... Na jeszcze gorsze.

@Fallord: Lol.

lol noob.

 

@Kargul:

Ukradłeś czyli ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój się wziął z mojej pierwszej oryginalnej kupionej gry za moje pieniądze xD A że FarCry taki pospolity to go spolszczyłem ; p Pierwszy raz użyłem go w SAMP'ie, wcześniej grałem pod ksywką F0kJ0u no i w podstawówce byłem Diaboł ze względu że jako jedyny słuchałem Slayera itp :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidds, moj ojciec jest informatykiem, wiec po prostu uczyl mnie tego co umial : D Oczywiscie wiedzial jeszcze kilka drobnych ale potrzebnych rzeczy na inne tematy, i mnie nauczyl, ale blabla, po prostu nie chcialem abyscie zaraz znowu krecili o nolifach. Programowanie jednak mnie nie ciagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...