Skocz do zawartości

Zjazd Twórców Gier W Warszawie


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nudny ten plan zajec -_-

 

Pozatym zachowujesz sie jak swiadek jechowy...jezeli ktos chce przyjechac przyjedzie ,nie ma sensu namawiania kogos bo " a moze jednak bo to ,i bedzie inaczej "

 

Pozatym preferuje zjazdy w jakis osrodkach wypoczynkowych,kasa wychodzi podobnie ( nawet mniej ) , a za to jest ładnie i jest spokoj i cisza ( przewaznie jeszcze jakies jeziorko do plywania ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon to był joke Platyny a on sam już od poniedziałku w tym samym T-Shirtcie jest. Dzisiaj, tfu to jest wczoraj dołączył do nas Preki, więc jest fajnie.

 

Plan zajęć był dość ciekawy dla uczestników, szkoda tylko, że nie mieliśmy czego zaprezentować z GM-a i RPG Makera... Może za rok przyjedziecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skoro odbyło się bez szykanowania GMowców to też pomyślę o tym by za rok się zjawić i pewnie przedstawić jakiś wykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A jako bonus wywiad ze mną, który leciał w TVN Warszawa na żywo :P

http://odsiebie.com/pokaz/4552422---5287.html

Powiedz mi Platyna jakim cudem akurat Ty udzieliłeś wywiadu, a nie ktoś z organizatorów zlotu albo jakiś bardzo doświadczony klikowiec? Czyżby to przez długie włosy? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dlaczego akurat bardzo doświadczony klikowiec miałby udzielać jak to był ogólny zjazd, a nie tylko klikowy! :D

Udzielił więc bardzo doświadczony GMowiec :P

 

A dlaczego akurat ja?

Bo to było TVN Warszawa i koniecznie chcieli kogoś z Warszawy. To raz.

Nie chcieli nikogo z organizatorów. Zwykłego uczestnika. To dwa.

 

Więc padło na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O chłopie, dużo przybyło Ci nastoletnich fanek? Ja bym się podjął z ostrą tremą.

A wzięli go, ponieważ:

- Jest z Warszawy.

- Ma długie włosy > słucha metalu > jest agresywny > argument na zło w grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy Platynę do wywiadu z kilku względów.

 

1) Jest z Warszawy

2) Nie jest gł. organizatorem (a pikor i mitsou takimi byli)

3) Nie jest klikowcem a był to Zjazd Twórców Gier

4) Wydał się wystarczająco odpowiedzialną i dojrzałą osobą do tego zadania

5) I tak miał czapeczkę Clickteamu - joke ;)

 

Po prostu skoro tak jak mówiłem był to Zjazd nie tylko klikowy, a ogólny dlaczego do wszystkiego klikowcy mieliby iść? Poza tym co do palenia na stosie jak to m.10 stwierdził, z 1 nie da się stosu zrobić więc pomyśli się o tym za rok ;) A na poważniej, Preki jako RPG Makerowiec też nie narzekał, czy Stankol mimo, że on używa Constructa... Chcemy organizować Zjazdy Twórców Gier, a nie tylko klikowe, chcemy pojednać nasze sceny by móc wspólnie działać i niedługo kolejna inicjatywa w tę stronę ukierunkowana, czy administracja GMC zgodzi się na nią? Zobaczymy.

 

A co do przynudzania na temat MMF-a czy coś.. Niestety inni twórcy nie zjawili się zbyt chętnie więc zostało jedynie prezentowanie klikowych projektów, chociaż nie ukrywam, że się nieco zasmuciłem gdy po spytaniu Platyny i Prekiego oboje stwierdzili, że nie mają nic do zaprezentowania z swoich projektów, czy też swoich scen.. Oby za rok to się zmieniło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej był za zlotem samego GMCLANu, chociaż nie wiem jakby takowy wyglądał, bo między większością użytkowników jest spora przepaść wiekowa, a większość na stronie ma max 14 lat.

 

Stankol używa Constructa?

O ja! xD

Muszę go wyśmiać

Construct wymiata. I mi nie podskoczysz - 1. punkt regulaminu (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zarząd GMC będzie w przyszłym roku bardziej skłonny do współpracy to możliwe, że uda się załatwić również upominki typowo GMowe. A jeśli nie, cóż jeśli będą chętni, załatwię też sponsorów, prosta zależność.

 

Co do organizacji zjazdów stricte GMClan, czy Kliki, takie coś to po pierwsze za duże koszta (im większa grupa i lepiej zorganizowana tym koszta mniejsze), po drugie kolejny punkt do izolacji poszczególnych środowisk i wykłócania się, kto jest lepszy (wystarczy przeczytać ten temat). A jak Platyna może stwierdzić, ani razu nie było na serio powiedziane, że Kliki są lepsze od GMa, Consa czy RPG Makera, każdy robi w tym czy chce i ważne by robił to razem, ale jako twórcy gier powinniśmy mieć wspólne spotkania i wymieniać się doświadczeniami. Po co? Aby lepiej się wszystkim żyło i zamiast ciągle się wykłócać zacząć robić porządne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Jeśli zarząd GMC będzie w przyszłym roku bardziej skłonny do współpracy to możliwe, że uda się załatwić również upominki typowo GMowe. A jeśli nie, cóż jeśli będą chętni, załatwię też sponsorów, prosta zależność.

 

Co do organizacji zjazdów stricte GMClan, czy Kliki, takie coś to po pierwsze za duże koszta (im większa grupa i lepiej zorganizowana tym koszta mniejsze), po drugie kolejny punkt do izolacji poszczególnych środowisk i wykłócania się, kto jest lepszy (wystarczy przeczytać ten temat). A jak Platyna może stwierdzić, ani razu nie było na serio powiedziane, że Kliki są lepsze od GMa, Consa czy RPG Makera, każdy robi w tym czy chce i ważne by robił to razem, ale jako twórcy gier powinniśmy mieć wspólne spotkania i wymieniać się doświadczeniami. Po co? Aby lepiej się wszystkim żyło i zamiast ciągle się wykłócać zacząć robić porządne projekty.

 

Jak dostanę koszulkę i smycz z GM, to przyjeżdżam i prowadzę wam jakie prelekcje chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...