Skocz do zawartości

Twój ulubiony film


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Seriale:

 

Lost (jest tylko głupie napis :P)

 

Na dobre i na złe (Na dobre i na złe)

Teraz albo nigdy! (Najlepsze wciąż jeszcze trwa...)

M jak Miłość (I choć alfabet uczuć znasz, litera ta, taka niezwykła jest... M jak Miłość...)

Na Wspólnej (Na wspólnej znajdziemy to miejsce, gdzie miłość da nam nadzieja na przyszłość...)

Klan (Zawsze zapominam...)

Plebania (Na tej ziemi, pod tym niebem, życie nasze toczy się...)

Pierwsza Miłość (Pierwsza miłość...)

Barwy szczęścia (Szczęście przecież różne barwy ma, i takie właśnie jest...)

Labirynt ([...]w labiryncie ludzkich spraw, nasza miłość ciągle trwa... :P)

 

No niestety, mam dwie siostry :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah... u mnie telewizor był ostatnio włączony... hm, 2-3 miesiące temu? xP Jakoś nikt nie użytkuje - jedynie jak babcia przyjeżdża w odwiedziny to trzeba szukać kabli, bo zaraz jakiś serial leci. A filmy - od tego są ogromne zasoby internetu - oglądasz to co chcesz, i kiedy chcesz. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pan(i) powyżej potrafi tylko spamować. Lol, jeżeli biega Ci o nabijanie postów to w Valhalli tego nie zrobisz, a jedynie ją zaśmiecisz. Już to robisz -_-. Do tego jest ci równo, czy temat ma jeden dzień, miesiąc, czy rok. Ale jak już odkopałeś, żeby się popisać, to moim ulubionym filmem jest... wiecie co? Generalnie nie wiem. Ale przystopuj, snkkrk, bo jedziesz połączeniem tuxa i osiem.

E: Tak ogółem to nie wiem, co lubie, bo w TV nie wbijam wzroku. "Tibija wymaga posiwienceń".

E2: http://img41.imageshack.us/gal.php?g=00spam.jpg

 

Wiem, że raczej troszkę jest "do roboty", ale czy nie można było usunąć postów osoby powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vejderku żebyś ty wiedział co to jest spam....

Dla mnie nie ma znaczenia z jakiej daty jest temat.

Te które wyszukałem natchnęły mnie i napisałem coś od Siebie.

Zamiast innym uprzykrzać życie zajmij się swoim oraz swoimi bliskimi.

 

Dla mnie "spam" to prawdziwy spam, oraz masowe rozsyłanie bezsensu. Ty zaliczyłeś to drugie.

 

Po chwili myślenia wiem co lubię- Gwiezdne wojny, ale te nowe wersje. Ostatnio coś dużo ujeżdżają "wojny klonów".

 

Jesteś zuym szatanem Osiem, albo Japona, bo tylko te mutanty tak piszę do mnie. A jeżeli na serio jesteś nowy/a, to trochę szacunku dla stałych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Epizod 3 IMHO obok epizodu 5 był najlepszy. Dużo akcji i nie wiem gdzie Ty tu klimatu nie widzisz :P . IMHO ep1, ep2 i ep3 genialnie spełniają swoją rolę jako przedstawienie o co chodziło w ep4, ep5 i ep6. Ma klimat starych części i nie ma tam przesytu formy nad treścią moim zdaniem :P .

 

Dla mnie "spam" to prawdziwy spam, oraz masowe rozsyłanie bezsensu. Ty zaliczyłeś to drugie.

 

Po chwili myślenia wiem co lubię- Gwiezdne wojny, ale te nowe wersje. Ostatnio coś dużo ujeżdżają "wojny klonów".

 

Jesteś zuym szatanem Osiem, albo Japona, bo tylko te mutanty tak piszę do mnie. A jeżeli na serio jesteś nowy/a, to trochę szacunku dla stałych użytkowników.

Przestań się bawić w forumowego obrońcę moralności, bo tylko irytujesz. Wyjdziemy na tym lepiej Ty, ja, społeczność, nowi na GMCLAN, administratorzy serwerowni, nadsłuchujący agenci, pociąg w Teleexpresie i fani bukkake. A, tylko nie mów, że ten Twój post to był żart (co zawsze robisz jak się Ciebie skrytykuje za posta), bo stracę wtedy totalnie wiarę w ludzkość :huh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się bawić w forumowego obrońcę moralności, bo tylko irytujesz.

Napisałem swoją moralność, nie forumową.

 

Mam jakąś manię na punkcie GMClanu i sam nie potrafię się od niego oderwać, więc mam prośbę. Dajcie mi bana na 2 tygodnie z mojej prośby. To wszystkim wyjdzie na zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...