Skocz do zawartości

HELP PL


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Poniewaz nie tylko ja ale i inni setki razy zaczynaliśmy pisac help do Game Makera, to dzisiaj w ciągu 3 godzin napisałem taką małą "wikipedię", do wrzucania kolejnych działów z helpa.

Dzieło to znajdziecie pod adresem http://gnysek.wow.net.pl/gmc/ i mam nadzieję że z niego skorzystacie. A może kiedyś moduł ten zostanie dołączony do GMC...

 

p.s to jest wersja testowa, więc coś może działać inaczej niż powinno :P, ale dwiekszych dzir nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie ma sprawy. Najlepsze jest właśnie to że jak ci się jednak odeche, to wrzucasz tylko dwa,trzy działy które skończyłeś i to wszystko :P

 

Jutro dodam jeszcze mozliwość przesuwania artykułów góra/dół po menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tego wyjdzie =] Ale się przyłącze.

 

BTW. Może najpierw skończ stronkę a potem oddaj ją do użytku =D

 

EDIT

Jak Gnysek zrobi wyszukiwanie to hurtowo =D

 

EDIT 2

Nie rozumiem, po co dział "Funkcje Game Maker Language" i "Podstawy Game Maker Language"? Nie lepiej jak były by razem jako dział "Game Maker Language"?

 

Jakieś zabezpieczenia przed dodawanie śmieci są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko. Funkcjie GML mam wpisywać pojedyńczo, czy hurtowo tak jak w helpie ? Jak będzie lepiej według was ?

 

EDIT:

EDIT 2

Nie rozumiem, po co dział "Funkcje Game Maker Language" i "Podstawy Game Maker Language"? Nie lepiej jak były by razem jako dział "Game Maker Language"?

Właśnie przez istnienie tych dwóch działów jestem niepewny jak to zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wspominał, powinno to działać tak, że osoba do tego powołana musi potwierdzić artykuł(ew. jego edycje) i ona go doda, bo teraz każdy może to zniszczyć... Sprawdzałem sobie i wyedutowałem art tego upierdliwego gostka, a więc uważam (ale to tylko moje brednie), że chyba bez potwierdzeń się nie obędzie...

 

EDIT: Ktoś mnie uprzedził... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No nieeeeeeeeee! Ktos pousuwał wszystkie arty! Mam nawet pewne podejrzenia kto... gnysek, powiedz że masz gdzieś jakąś kopię zapasową czy coś :crying: Poza tym trzeba zrobić na tej stronie userów, żeby nie można było dodać niczego przed zalogowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...