Skocz do zawartości

Motosfera ONLINE


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Motosfera ONLINE

 

Gatunek: wyścigi ONLINE

Opis: Więc zacząłem tworzyć wyścigi, przemyślałem sprawę i doszedłem do wniosku, że najlepsze będą wyścigi ONLINE. Kiedy wrzucę Full wersję, zorganizuję ogólno gmclanowy wyścig. :D

Autorzy:

Programowanie:
Głównie nieznani, ja tylko zrobiłem silnik jazdy itp.

Fabuła:
jeśli jest fabuła to JA

Grafika:
Ja

Muzyka:
BRAK

Screeny:

lolikcar.png

Zdjęcie z toru Motosfera, to pierwszy i jedyny dostępny chwilowo tor, jest ukończony. Jest to moje osobiste auto :D

motosfera1.png

Kolejny screen, pokazujący kolejne fajne auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, skoro kamerą chcesz adrenalinę zrobić, to niech chociaż się delikatnie oddala przy dużym speedzie, bo 180 km/h z 5 metrami w przód to lekka przesada.

 

E:

tak swoją drogą lolik to jeden z bardziej działających użytkowników,mało pier......,dużo robi smile.gif

A Ty na odwrót ze zdwojoną siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w której jadąc w górę widzę teren na odległość długości mojego samochodu.

Ekstra :)

 

Zmniejsz to auto, bo widoczność jest naprawdę tragiczna.

 

I jeszcze o jeden aspekt chciałbym zapytać... masz już zrobioną fizykę kolizji pomiędzy autami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, skoro kamerą chcesz adrenalinę zrobić, to niech chociaż się delikatnie oddala przy dużym speedzie, bo 180 km/h z 5 metrami w przód to lekka przesada.

 

E:

 

A Ty na odwrót ze zdwojoną siłą.

 

Po jakiego ch....a ryja otwierasz,jak nikt się mnie nie czepiał ale ty musiałeś.I co to k.....a ma znaczyć,jak g....o wiesz o tym co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox ja siedzę tu od 2004 chyba jakoś tak,ej lolik jak będziesz robić to całe tworzenie pojazdu to zgłoś się do mnie na pw to na pewno dam kilka cennych rad i coś pomogę,samochody mógłbyś trochę przycieniować ogólnie mi pasuje,nie wiem,bo nie znam się ale jezdnia chyba jest za duża do samochodu,tzn ten pasek,w sumie nie znam się to nie wiem ale mi się tak wydaje. :P

 

Offtop. Warn +1.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Grafika trochę kiepska, ale sama idea takiego mmo jest obiecująca.

 

 

 

Spox ja siedzę tu od 2004 chyba jakoś tak,ej lolik jak będziesz robić to całe tworzenie pojazdu to zgłoś się do mnie na pw to na pewno dam kilka cennych rad i coś pomogę,samochody mógłbyś trochę przycieniować ogólnie mi pasuje,nie wiem,bo nie znam się ale jezdnia chyba jest za duża do samochodu,tzn ten pasek,w sumie nie znam się to nie wiem ale mi się tak wydaje.

 

drobik, przestań pisać takie bezsensowne posty, bo nijak Cię nie można zrozumieć. Jakaś interpunkcja by się przydała, bo nie wiadomo czy jakieś zdanie się już kończy, czy to już się nowe zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, ale...

 

1. Zmień trochę grafikę (by były np. cienie i takie cieniowanie na autach, chyba :jezor: ).

2. Dorób dzień i noc.

3. I coś tam jeszcze :rolleyes: .

 

Przedpremierowa ocena: 4/5 :sp_ike: . Byśmy mogli zrobić turniej GMClanu ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
by były np. cienie i takie cieniowanie na autach, chyba

 

 

 

Nie zrobisz ładnego cieniowania samochodu, na dwuwymiarowym spricie, bo lakier powinien odbijać wszystko jak lustro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobisz ładnego cieniowania samochodu, na dwuwymiarowym spricie, bo lakier powinien odbijać wszystko jak lustro.

 

Albo może np. słońce by świeciło z północy i cieniowanie na południe.

 

EDIT:

A sorki, by to nie pasowało, bo gdyby auto skręcało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox ja siedzę tu od 2004 chyba jakoś tak,ej lolik jak będziesz robić to całe tworzenie pojazdu to zgłoś się do mnie na pw to na pewno dam kilka cennych rad i coś pomogę,samochody mógłbyś trochę przycieniować ogólnie mi pasuje,nie wiem,bo nie znam się ale jezdnia chyba jest za duża do samochodu,tzn ten pasek,w sumie nie znam się to nie wiem ale mi się tak wydaje. :P

 

Offtop. Warn +1.

gnysek

 

jaki offtop ? hehehehe gdzie niby offtop,patrz na pogrubione-to chyba jest na temat a jeśli nie to mi to uzasadnij albo wdepnąłeś w niezłe gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...