Skocz do zawartości

Zablokowane Homik Robuś


R.o.b

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Homik Robuś

 

Gatunek:Platformowa

 

Opis: W układzie słonecznym Bambra, na planecie Homikolandia, spadła wielka, trująca bomba aqarnianów.Uśpiła wszystkie chomiki oprócz jednego, był nim Homik Robuś. Oni (aqarnianie) porwali jego dziadka Maxa Długoogonowego o skazali na tortury toaletowe.Nasz bohater postanowił pomścić wszystkie chomiki i je uratować.

Download:Homik Robuś

Autorzy:

 

Programowanie: Kraznal

Grafika: Kraznal

 

Muzyka: Kraznal

 

Screeny:

 

screen2.JPG

 

screen1.JPG

 

P.S : wiem chomik przez samo ha, ale o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik strasznie niedopracowany.

Kto to widział żeby uchem, nosem czy innym dziadostwem co nie jest nogami stać na platformie... -_-

poza tym postać się czasami zacina na platformach i tracę całe życie przy jednym dotknięciu pająka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ogarnij te wyskakiwanie za room bo metę przeskoczyłem i przegrałem :/

Poza tym punkty się nie kasują przy game overze.

I zrób jakiś autosave bo zapomniałem zapisywać i muszę od nowa xD

 

EDIT: Chciałem to przejść ale już nie mogę tego wytrzymać jak po raz kolejny kusze bo mi za room wyskoczył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ten królik to z innej gry tyle, że tam inaczej wyglądał, był większy bardziej niebieski i był koniem, ale tak ogólnie to plagiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna gra ! bez gadania 5/5 , ale (zawsze jedno ale <_< ) ten królik (chomik :boxed: ) to jest z gry happy adventure czy jakoś , i w tej grze był w innych kolorach i był psem jak pamiętam a jak się myle to sry .

 

Nie wiesz co dobre <_<

 

Ten królik to z innej gry tyle, że tam inaczej wyglądał, był większy bardziej niebieski i był koniem, ale tak ogólnie to plagiat :)

 

To idzie do GMclanowych cytatów xD

 

Gierka jest bardzo średnia, grafika może być. Silnik średniaki...

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędzna, ale i tak mogła być gorsza. Wybiedzony silnik bez użytku masek (staję na uszach). Strzelanie powinno być podpięte do jednego klawisza, nie dwóch, przecież wystarczy JEDEN warunek. W przeciwieństwie do kolegów powyżej nie miałem innych problemów ze sterowaniem.

muzyka ok.

3=/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gra jest do kitu. Kolejna sztampowa platformówka ze skakaniem, strzelaniem do wrogów i zbieraniem monet, nie ma w niej nic ciekawego ani oryginalnego, takich gier jest na GMClanie 239836493847. Do tego ta brzydka grafika, źle napisana fabuła i problemy z maską (chwytne uszy).

 

A gdy ujrzałem napis

!!! HOMIK ROBUŚ !!! padł z wycięczenia !!!

 

to wymiękłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna choć do poprawy, doszedłem do 3 etapu ale nie przeczytałem opcji i nie wiedziałem o zapisywaniu, więc po zamku (lochu) czy co tam to jest nie przeszłam,a co do poprawy

więc tak, nie powiem ze grafika bo jak widać lepszej na razie raczej nie zrobisz.

ale praktyka czyni mistrza.

w każdym razie po kolej ,

to by nie giną po wskoczeniu w niebo,

więcej niż jeden wróg, zarówno wyglądem jak i zachowaniem,

bo zmiana prędkości i kolorów, ciężko nazwać innym wrogiem.

przydało by się też by można było ich jakoś kuć, np. jak w mario.

dodaj limit czasowy to powinno dodać lekkiej dynamiki ,a w każdym razie spowoduje że gracz nie będzie mógł sobie stać i nic nie robić, zmusi go to do ukończenia levelu.

popraw to by nie łapał się nosem itp.

a co najważniejsze skasuj swobodne zapisywanie, a dodaj checkpointy np. po ukończeniu danego etapu (nie levelu) i możliwości zdobycia dodatkowych żyć

 

to wszystko co mam do powiedzenia na ten temat, :P no dodam ze podoba mi się wykonanie menu. :)

sama gra ok choć monotonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że z ciekawości ściągnąłem Chomika Robusia, zdałem całość i chciałbym się podzielić spostrzeżeniami:

 

1. Mam laptopa i nie mam klawiatury numerycznej a co za tym idzie nie mogłem strzelać... nie przeszkodziło mi to przejść całej gry w ok. pół godziny :jezor: Chomik Robuś wbrew pozorom ma większy potencjał niż Neo w Matrixie: Potrafi naskoczyć na ścianę i odskoczyć od niej w górę! (Co wynika z błędu w kolizji ze ścianą). "Trikowałem" Robusiem na wszystkie sposoby wskakując między wrogów i unikając ich w ostatnim momencie!

 

2. Robuś ma wypisane życie, ale po każdym zetknięciu z wrogiem traci je całe, więc zbieranie apteczek jest tak potrzebne, jak sprawdzanie, co się kryje w dołach na planszy.

 

Robuś traci trochę życia tylko wtedy, gdy stanie się obok potwora i ten po zetknięciu zawróci. Dłuższy kontakt z wrogiem = zawalenie misji!

 

3. Chomik R. potrafi robić Monnwalk! Nie wierzycie? Zacznijcie szybko klikać <- i -> a potem idźcie w jedną ze stron :P To taka magiczna (zapewne utajniona) zdolność.

 

4. Co do grafiki podoba mi się, że pająki mają przezroczyste zęby i oczy i widać przez nie plansze! (Hmm... a może autor w spricie zrobił zęby i oczy w kolorze tła <_< , no nie wiem.) Realizmu w ostatniej planszy dodają kwiatki. Kosmici posadzili je sobie w głównej bazie na całej podłodze :thumbsup:

 

5. Autor zrobił, że po wyskoczeniu za planszę Robuś "Pada z WYCIĘCZENIA". Nie pomyślał jednak, że to samo stanie się gdy wejdziesz na najwyżej położoną platformę i skoczysz do góry. Wtedy też znajdziesz się po za ekranem i się "wycięczysz"... :rolleyes:

 

6. Mała podpowiedź dla graczy! Gdy znajdziecie się blisko tabliczki informującej o wyjściu, nie skaczcie za nią! Bo Robuś zniknie z ekranu i nie będziecie wiedzieć co się stało :crying:

 

Powiem jednak, że gra Chomik Robuś tak mnie rozbawiła, że przez te pół godziny miałem wesołą zabawę :jezor: ; chociaż gra i taknajlepiej zabawiła by 6-latka z komputerem stacjonarnym (na laptopie nie mógłby strzelać -_- ). Polecam tym którzy mają zły humor po ciężkim dniu.

 

Oceniam na: 2. Chociaż doceniam fakt młodego wieku twórcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...