Skocz do zawartości

Nuklo Zombi


Newman

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Nuklo Zombi

 

Gatunek: Arcade

 

Opis: Nuklo Zombi to pierwsza pełna gra którą stworzyłem, jest to typowa arcade'owa gierka wykonana w stylu Atari.

 

W Nuklo Zombi gramy Bill'em, ostatnim mieszkańcem pewnej wioski w Teksasie. Reszta ludzi podczas prób broni nuklearnej zamieniła się w zombiaki. Niewiadomo dlaczego, ale wszystkie trupy kierują się w stronę farmy starego Bill'a. Naszym zadaniem jest chronienie farmy przed legionami nadciągających zombi, do ochrony mamy dwa rewolwery i dwie skrzynie pełne amunicji.

 

Sterowanie:

Spacja - (Przycisk fire) Strzał / Rozpoczęcie gry / Pominięcie ekranu Game Over

Lewo/Prawo - Klawisze ruchu

Escape - Koniec Gry

 

Download:

RAPIDSHARE

TRUPSOFT

Rozmiar pliku: 1,2mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Paweł (Newman) Naumowicz

Fabuła:
Paweł (Newman) Naumowicz

Grafika:
Paweł (Newman) Naumowicz

Muzyka:
Różne melodyjki z gier na Atari, pobrane z "

Screeny:

 

nuklozombii1va9.pngnuklozombii2fl0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, błędu się doszukałem. Wrogie pociski nic nie robią bohaterowi, wszystko już poprawione, linki zmienione.

Przynam się, że to miała być gra na "51-turę GMCLAN'U", ale nawet nie wiedziałem o niej :)

 

Tak czy siak cieszę się że trafiłem do mniejszego grona graczy. Gusta są różne, jedni lubią tańczące piksele inni wolą tańczące modele. Ja jestem minimalistą, kocham minimalne gierki ^.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z czystym sumieniem moge dac 4/5. Grafika jest fantastyczna i razem z muzyka tworza doskonaly klimat. Ale dla mnie grywalnosc jest bardzo mala. Klimat jest, owszem, ale chyba era takich gier minela... na pewno znajdzie sie ktos kto jescze pyka w pegazusa, chociaz ja rowniez czasami zagram na emulatorze... raz na 2 lata? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł jeee...

 

Super gra :D Styl atari przypomniał mi czasy kiedy grałem w podobne gry na mojej zabytkowej Toshibie T1200(LodeRunner roxi :D ) :D 5/5 of course :)

 

BTW:

http://www.old-computers.com/museum/photos...00_System_1.jpg -do dzisiaj leży w pokoju na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja daje 1/5 i nie obchodzi mnie ze gra ma 'klimat'

Czlowieku, nastepnym razem ostrzegaj co ta gra nam zrobi.

Nie laska napisac ze zmienia rozdzielczosc do 320x240 czy iles tam? Nie pomyslaes o tych co maja nowsze monitory i jakies wieksze rozdzielczosci?

1/5 za to ze musze sie teraz gotowac z nerwow i ustawiac monitor tak jak byl przez pol godz

 

Dziekuje

 

#Edit

Gre ocenie jak bedzie napisane wszystko co jest potrzebne do grania w nia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już widać, kto jest pseudograczem. Grafika przede wszystkim ;[

 

To że czasy są inne niczego nie zmienia. To tak jakby narzekać w Need For Speedzie na brak drzewka rozwoju postaci lub w Diablo II narzekać na brak opon zimowych ;/

 

n00by...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ok, ale zmień ten ekran wygranej poziomu, bo można padaczki dostać. Wystarczyło zrobić migającego "ludzia", a nie cały ekran poza nim. Poza tym, niewiele można tej grze zarzucić. 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5/5, bo niedawno pobrałem emulator atari (+ 1750 gier:D), przyszedł kumpel i stwierdził, że ma atari w szufladzie, więc jak coś to można popykać =D

Jedyna bolączka tej gry to paleta kolorów jakby własna i to, o czym wspominał już Jaklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma klimat! I nic więcej...

Ja lubię stare gierki. Są naprawde fajne. Ale, ta gierka wieje nudą. Z poziomem na poziom mało się dzieje.

Grywalność: 2/5

Grafika: 4/5 (takie coś lubie)

Muzyka: 5/5

Fabuła: 3/5

3/5

PS. Saus, zmień monitor. Nie nasza wina że masz monitor co z każdym odpaleniem gry o innej rozdzielczości zmienia ci rozdzielczość. My, w tym także ja, mamy monitory które nie zmieniają rozdzielczości, pozatym, ja mam taki fajny guziczek na monitorku który automatycznie dostosowuje mi ekran, aby pasował co do pikselka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, nastepnym razem ostrzegaj co ta gra nam zrobi.

Nie laska napisac ze zmienia rozdzielczosc do 320x240 czy iles tam? Nie pomyslaes o tych co maja nowsze monitory i jakies wieksze rozdzielczosci?

-Jeżeli to ma pomóc, to na przyszłość dodam słówko o rozdzielczości skoro uratuję ludzi od godzin frustracji.

Sam nie spotkałem się z takim problemem, więc skąd miałem wiedzieć że nowsze monitory nie tolerują takich procesów? :(

 

Cieszę się, że gra przypadła niektórym do gustu. Zdaję sobie sprawę z niskiej grywalności, ale chyba zbyt bardzo zależało mi na stworzeniu tego minimalizmu gier Atari. Mam nadzieję, że moje następne gry sprawią więcej przyjemności. ^.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeżeli to ma pomóc, to na przyszłość dodam słówko o rozdzielczości skoro uratuję ludzi od godzin frustracji.

Sam nie spotkałem się z takim problemem, więc skąd miałem wiedzieć że nowsze monitory nie tolerują takich procesów? :(

Chyba chciałeś powiedzieć starsze, bo na nowszych nie ma takich problemów.

PS. Saus ma problemy, bo nie ma takiego sprytnego guziczka co my :twisted:

A jeżeli on nie ma tego guziczka to znaczy że on nie ma nowego monitora :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na prawdę ma klimat starych gier :). Co prawda nie miałem przyjemności grania na Atari, ale jestem posiadaczem komputera Amstrad firmy Shneider, teraz już stoi i zbiera kurz na szafie ale bardzo miło wspominam godziny spędzone kiedyś przy tym sprzęcie :). Grając w tą grę znowu poczułem klimat tamtych czasów, coś pięknego ^^. Co prawda nie da się grać w to przez długie godziny (jak w większość gier arcade z resztą :P) ale nadaje się do zabicia kilku zbędnych minut albo do przypomnienia sobie starych czasów :). Mam sentyment do takich gier i widzę że solidnie ją wykonałeś więc daje 4,5/5 co po zaokrągleniu w górę daje 5 gwiazdek :) Czekam z niecierpliwością na jakąś większą produkcję Twojego autorstwa:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 lat temu ludzi grali by tylko w to :)

10 lat temu?

Prędzej 20. :D

 

 

@topic:

 

Gra trzyma ten oldschoolowy klimat, ale gameplay slaby.

I jak ktoś tu już wspomniał dziwnej palety kolorów użyłeś, trzeba było wygooglac jakaś. ;)

Dałem 4/5, bo mam dobry dzień, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...