Skocz do zawartości

Szukam Programisty!!


Kamushi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak widzicie jestem tu nowy, ale od razu piszę, że nie powinno być ze mną problemów. xD

 

No to tak... Poszukuję programisty(Inaczej osoby która zrealizuje mój pomysł na grę). Tak... Wiem, że myślicie sobie - "Omg, znowu jakiś nabz co myśli, że ktoś za niego zrobi grę...", ale troche się mylicie... xD Przejdę do rzeczy. Sprawa polega na tym, że choć wiele razy podchodziłem do nauki GameMakera to nigdy nie mogłem absolutnie pojąć jaki guzik jest do czego... xD Jestem nawet niezłym grafikiem pixelartystą oraz digital i traditional art(ystą). Tak więc pomyślałem, że ja mogę ustalić całą fabułę, zrobić grafiki i-te-pe. :P Myślę, że tak może być :) Projetem ma być platformówka :) O dalsze szczegóły pytajcie na GG jeśli jesteście zainteresowani.

 

Ale żeby nie rzucać słów na wiatr to kilka prac:

 

PIXELART:

Przykład jak mi wychodzi podłoże i elementy do platformówek:

2yn53pd.jpg

 

Faceset dla kolegi:

Queen.PNG

 

Zbiór fakemonów do porzuconego projektu:

Fakiii.PNG

 

Kilka nast. fakemonów ale już dla projektu kolegi:

11l0rjm.png

 

A takie stworki:

Kaikin_0.PNG

 

DIGITAL ART:

Title do gry kolegi:

2m5ypzd.png

 

Vanessa z SNK:

SNK___Vanessa_by_Kamushi666.png

Cute Pink Emo Beast dla koleżanki:

 

Cute_Pink_Emo_Beast_xD_by_Kamushi666.png

 

Kouri - Postać do projektu w RMXP(Nie istniejącego):

 

Kouri___My_Character_Lineart_by_Kamushi666.png

 

Little phoenic-fox:

Little_Phoenix_fusion_with_Fox_by_Kamushi666.png

 

 

No... Po więcej zapraszam na MÓJ DEVIANTART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cze, a ja szukam grafika do projektu komercyjnego (dla Play'a) więc kasa będzie. Napisz do mnie, widać że jesteś dobrym grafikiem, na pewno się dogadamy, nie tylko w sprawie mojej gry, ale także i twojej.

 

GG 127194

MAIL pawel.wegierski[at]gmail.com

SKYPE tidimel93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rzucili... :D

W sumie nie ten dział, ale skoro dałeś swoje grafiki to można uznać, że chciałeś się pochwalić i przy okazji zareklamować :P

Bardzo ładne graficzki, jakbym miał ocenić to dałbym 5/6 :) Gdybym też robił jakąś grę prawdopodobnie bym się skontaktował, ale jeszcze nie skończyłem ani jednej gry, którą zacząłem ( nawet mając już sporą część kodu... :/ )

 

Jeśli to ma być gra na średnio - niskim poziomie to pisz do mnie 6333614

Chyba każdy chce, żeby jego gra była na wysokim poziomie o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
"Powiedzmy" t_T

Jakbym umiał robić taką grafikę, to za gorsze gry bym się nie brał >;o

 

Jakbym ja umiał robić taką grafikę... problem w tym, że Borek nie umie się swoimi umiejętnościami podzielić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przedstawisz nam ten pomysł i fabułę?

jeśli to gra Anime to się piszę <sex> :D

 

tak serio, to pisz na gg albo PW może się jakoś dogadamy

bo prace bardzo ładne

 

Jeszcze chciał bym wiedzieć czy nie masz za WYSOKICH ambicji z tą grą... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 5k to łącznie, czy już po podziale łupu z grafikiem? I ile czasu zajmie ci stworzenie gry, za którą tyle zapłacą? Rozkręcanie własnego biznesu to nie jest taka hop-siup prosta sprawa, więc to może nie być takie głupie.

 

...nie żebym ja był skłonny kiedykolwiek ot tak oddać swoje dzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę nową grę na zlecenie Play, grą Sivile nie byli zainteresowani. Niedługo pokaże co tam robię ciekawego :) Kontaktowałem się już z Play. Ich kwoty to 5-8k za projekty 2D, 10-80k z 3D. No ja myślę że załapie się na tym minimum, no wiadomo - pierwszy projekt dla nich. Myślę że robienie dla nich gry jest lepsze, niż próba rozkręcenia własnego interesu.

 

EDIT:

Gierkę postaram się stworzyć w 2-3 miechy, ale znając życie przedłuży się. Takie 5k to jest przed rozdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tidimel skad wiesz ze 5 tys ? Jesli moje informacje nie sa bledne (z kilku roznych zrodel, nie mowie ze sa stu procentowo pewne) to Play placi podobno 7 tysiecy wzwyż. Zalezy tez to od jakosci gry a za kolejne mozna wiecej wyciagnac. Oczywiscie przekazuje sie calkowicie prawa do gry, no ale nie trzeba sie wiele martwic oraz nie trzeba miec firmy. Dla poczatkujacych tworcow jest to dobry start wg mnie. Dark Maximal czy taka latwa to jest kasa, hmm .. Dobra gre zrobic to tez nie jest tak hop siup, powiedzmy zeprzez miesiac 3-4+ osoby zrobia gre , to jest to tak w miare. No i juz dochodow nie mamy z tej gry a u wydawcy moze sie sprzedawac i sprzedawac.

 

Co do grafik, osobiscie nie potrzebuje grafika ale wg mnie nie powinienes miec problemu ze znalezieniem zajecia. Graficzki na 6.

 

Ah ok , jak dodalem posta zobaczylem dopiero Twojego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 5k dzielone na pół (czy jak tam się dogadacie), dzielone na dwa, trzy miesiące minimum? To nie jest imponująca stawka. Z drugiej strony w tym wieku normalnej pracy nie dostaniesz, więc życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Kamushi się reklamuje. =)

 

Wiesz, mi za bardzo Twoje grafiki przypominają inne, np. grafiki do platformówki o to.

 

Tidimel, czyli rozumiem z tego co napisałeś, że jest możliwość napisania dla nich gry, ale o konkretach będziecie mówić dopiero po jej pojawieniu się. "Zrób nam grę, a jak nam się spodoba to pogadamy".

Po za tym za taką kasę to byś mógł nająć ludzi którzy zajmują się tym bardziej profesjonalnie.

 

Po za tym 5 tysięcy za 3 miesiące pracy na dwie osoby to jest marny grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym 5 tysięcy za 3 miesiące pracy na dwie osoby to jest marny grosz.
śmieszne, szczególnie kiedy obie osoby maja po 14-17 lat. jak dla Was, 800 dla zwykłego ucznia na miesiąc to jest mało ? Niektórzy zapieprzają na budowach, sprzątają za tyle, a Wy mówicie, ze to mało za napisanie jakiejś platformówki, której imo i tak nikt nie kupi. Zrobicie, a oni powiedzą "Ta gra też nas nie interesuje". Dla mnie ściema, żebyśmy mogli pozazdrościć - coś się nie udało, a z ciekawości wyślę zaraz maila do nich, o.

 

btw. Kamushi, jestem o stokroć pewien, że jesteś z forum pokemon valhalla. Czyż mam rację ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...