Skocz do zawartości

2012


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Psichix, nie rozumiesz. To co robisz, to jest sztuka dla sztuki. Tego silnika raczej i tak nikt nie użyje na poważnie, nie ma się co łudzić. Nie masz szans wybicia się w porównaniu do innych silników 3D dla bardziej poważnych środowisk, a w GM mało kto się bierze za 3D. Krótko mówiąc bierz się za gry, a nie publicznie dostępne silniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ranmus przecież każdy gry robi dla radochy a nie dla nie wiem czego zarabiania milionów, no może TeeGee. A jeśli mowa o temacie to się dobrze zapowiada, dodaj jakąś faune i flore albo ulice chociaż i dodaj różnorodność budynków, bo wiesz kurcze jakieś takie symetryczne miasto. O i w 2012 roku będą już portale :o trochę dziwne, trochę więcej realności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranma:

raczej

Hehe, to się przekonamy jaka będzie przyszłość ;)

Każdy ma coś co robi mimo krytyki od innych tylko dla tego że sprawia mu to przyjemność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Syliush a ja sądzę że większość ludzi nie robi tego dla rozrywki ale z tego żyją, na GMclanie też są osoby który w "przyszłości" chcieliby na tym zarabiać. Takie jest moje zdanie. No ale jeśli chodzi o gry w GM to to raczej hobby bo nie sądzę aby na nich się dało coś zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to mnie niezle 'zboczylo' ;p

@Syliush:

O i w 2012 roku będą już portale ohmy.gif trochę dziwne, trochę więcej realności.

Portale to tak jak wspomnialem w pierwszym poscie tylko nazwa tych wejsc do podziemnych budowli (btw, portalami w starozytnosci nazywano bramy) ;p

@UP: TeeGee najlepszym dowodem ze na GM mozna zarobic, trzeba tylko miec talent. Ja Swoj talent publikuje, moze ktos z niego skorzysta, ale puki nie bedzie pelnej wersji silnika z modulem TimeBridge, to racja - xenon sie nie wyroznia na tle innych silnikow z lepszych srodowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markuz: W innych środowiskach też tylko niektórzy potrafią zarobić.

Co do tematu to jednak jak najbardziej jestem za dalszym rozwojem xenon-a .( Głównie ze względu na ten moduł time bridge o którym już wcześniej wspomniał psichix.) Mimo tego iż od tej wersji jest jeszcze daleko do jakiegoś pierwszego gameplay-u to i tak temat prezentuje się bardzo dobrze na tle innych w tym dziale więc nie wiem skąd tam te głosy, że nie potrzebnie zakładany temat. Na razie nie oceniam bo czekam na coś więcej.

P.S. Psichix błagam cię spauzuj trochę. Za dużo projektów na raz :) . Weź się tylko za Soullanda to szybciej go skończysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, te slabej jakosci teksturki od wczoraj są zmienione ;) dzis jeszcze postaram sie dac filmik z nowej wersji

 

EDIT:

 

Dobra, to ostatni screen, teraz beda tylko filmiki.

Przy okazji zrobilem update opisu i fabuły.

Tutaj juz nowy wyglad meteorow - fakt faktem, tamte wygladaly idiotycznie ;p

01oi6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz meteoryty są całkiem spoko , ale zmieniłbym jeszcze dym :P Czepiam się wiem ale chcę żeby fajnie wyglądało xD Mógłbyś dodać kilka wersji dymu chodzi mi o sprite i losowo by się pojawiały, oraz rozchodziły by się w innych kierunkach (o kilka px w inna strone) tak by było spoko, bo na screenie widać że się powtarzają te "dymki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, te slabej jakosci teksturki od wczoraj są zmienione ;) dzis jeszcze postaram sie dac filmik z nowej wersji

 

EDIT:

 

Dobra, to ostatni screen, teraz beda tylko filmiki.

Przy okazji zrobilem update opisu i fabuły.

Tutaj juz nowy wyglad meteorow - fakt faktem, tamte wygladaly idiotycznie ;p

01oi6.png

Może i za dużo chcę ale przydałoby się zmienić niebo i zrobić coś z tym nieszczęsnym bloomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no dobra - blooma nie bedzie :D no ale niebo zostawie takie jakie jest ;p

A refleksje (odbicia) w szybach wierzowcow zrobic?

 

EDIT: Hmm, ludziom na Gamedevie sie podoba, czyli nie jest tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, czyli jednak bede musial wpakowac wszystkie xenonowe efekty, bo inaczej wyglada 'dziwnie', huh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zobaczymy jak to bedzie z tymi fpsami - na razie programuje kolejki wyswietlania, jesli to nie spowolni gry to znaczy ze reszta tez nie powinna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: W tej chwili aby WSZYSTKIE efekty śmigały razem trzeba mieć kompa z wyższej półki, no ale ciągle to ulepszam i może uda mi się szybko doprowadzić to do rozsądnych wymagań. Tak więc te wszystkie efekty dam na razie do gry tylko do któregoś filmików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny (nowy wyglad terenu + wybuchajace meteory w akcji; pozniej bedzie filmik i skromne demko):

01mw4.th.pngthpix.gif02ep7.th.pngthpix.gif03bp0.th.pngthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

very good ;) nie tnie :)

PS. I niech ktos powie ze w gm nie da sie zrobic ladnej gry 3D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...