Skocz do zawartości

Earth Defender


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

Mi - jak gra się ładuje - wywala jakiś błąd, w którym jest napisane, że są problemy z kartą graficzną :huh: A przecie z moją kartą jest wszystko w porządku... :huh:

 

Dopisek

Zrestartowałem kompa: już wszystko okej :P

A giera nawet fajna :) 3/6, bo "na jeden raz" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIech ja sie wypowim

gra nawet ciekawa ,ale męcząca.Dam głowe,że ziemia jest zrobiona print scempem z celesti:].Muzy nie słyszeć,zobaczycie kiedy ja to napisałem :D.Mała grywalnośc i troszke niepasująca grafa.Co jeszcze,ah .Połączenie przykadłuj asteroids i tego race czy jakoś tak.A tak all wporzo

a tak,to jego 1 produkcja.NIe dołujcie go.Każdy z nas gorsze robił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol FIREMARK widać że pisałeś to późno w nocy :P Jestem tylko Ciekaw co Ty wcześniej robiłeś że taki nieprzytomny byłeś :P

 

A co do gierki - grałem i ... jest to prościutka mini gierka jak już ktoś powiedział na jeden raz, więcej raczej się nie da o niej napisać nie oceniam gierek w skalach i teraz też tego nie zrobie, powiem tylko że jak na jednorazówke to nawet mnie na chwile wciągnęła ;). Może by dodać coś w stylu missle command jeśli ktoś pamięta. jeśli nie to pokrótce wytłumacze aby strącić asteroide musimy wysłać w rakiete która wybuchnie dokładnie w miejscu gdzie klikniemy. czyli żeby rozgrywka była troszke ciekawsza musimy obliczyć trajektorie i prędkość lotu zarówno rakiety jak i asteroidy i miejsca gdzie się spotkają - wg mnie to ciekawsze rozwiązanie niż klikanie na asteroidy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooman a także inni--- mówicie(speak) że trzeba coś zmienić(change).... ALE JA MÓWIE NIE!!! zrozumcie ta gra nigdy(never) nie będzie hitem , to zawsze będzie minigra "na jeden raz"(on once). Zamiast doskonalić(perfect) earth defender to niech Zajcyk zacznie robić bardziej rozbudowaną grę(game)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gooman a także inni--- mówicie(speak) że trzeba coś zmienić(change).... ALE JA MÓWIE NIE!!! zrozumcie ta gra nigdy(never) nie będzie hitem , to zawsze będzie minigra "na jeden raz"(on once). Zamiast doskonalić(perfect) earth defender to niech Zajcyk zacznie robić bardziej rozbudowaną grę(game)
nie zniechęcaj go bigshark <_< Z każdej mini gierki mozna zrobic lepszą, rozbudowaną grę! Zając może dodać levele, troche urozmaicić rozgrywkę albo zrobić to co proponuje Gooman. I może powstać z tego ciekawa produkcja.

 

PS. Bigshark, musze cie o to spytać: Czemu ty piszesz w nawiasie angielskie odmiany niwktórych wyrazów? (nie mogłem się powstrzymać :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maximal- może ulepszyć ale te ulepszenia nie będą na tyle rewolucyjne(Revolutionary ) aby ci którzy są b.negatywnie(Very negatively) nastawieni do gry ściągneli(download) jej ulepszoną wersję(version)

 

PS. Bigshark, musze cie o to spytać: Czemu ty piszesz w nawiasie angielskie odmiany niwktórych wyrazów? (nie mogłem się powstrzymać biggrin.gif )

Bo widzisz drogi Maximalu, ja (I) staram się jakoś pomoagać i wspierać GM. Jak widzisz(As i see) ja zamiast wymądrzać się tworze gry, przykłądy dla innych a także pomagam(help).

I to jest właśnie ta pomoc. Wielu ludzi(many people) narzeka na brak znajomości angieslkiego a w konsekwencji na nieopanowaniu GMa. NIektórzy ludzie(people) wymądrzają się i mówią:" Nie umiesz angieslkiego(English) nie będziesz umiał gma". Ja zamiast wymądrzania się staram się pomóc i wyjasniam słówka(words)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja (I)

Grrr, grrr, grrrrrrrrrrrrrrr, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! To forum nie jest do nauki angielskiego, TO NIE DAWAJ W NAWIASIE ANGIELSKICH TŁUMACZEŃ, bo to wkurza. Pozatym są błędy, np.

Jak widzisz(As i see)

 

Poza tym, nie umiejąc angielskiego, nauczenie się GMLa i Game Makera będzie bardzo trudne. Bez chociaż podstawowej znajomości języka angielskiego nie ma co siadać do kompa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz drogi Maximalu, ja (I) staram się jakoś pomoagać i wspierać GM. Jak widzisz(As i see) ja zamiast wymądrzać się tworze gry, przykłądy dla innych a także pomagam(help).

I to jest właśnie ta pomoc. Wielu ludzi(many people) narzeka na brak znajomości angieslkiego a w konsekwencji na nieopanowaniu GMa. NIektórzy ludzie(people) wymądrzają się i mówią:" Nie umiesz angieslkiego(English) nie będziesz umiał gma". Ja zamiast wymądrzania się staram się pomóc i wyjasniam słówka(words)

aaa...spoko... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big czemu piszesz po angielsku tylko kawałki, reszty nie umiesz? A poza tym przestańcie offtopować (!?)

To już jest bezczelność!!!! Zadajesz oftopowe pytanie(question) nie związane z tematem(topic) a zaraz potem zakazujesz robić oftopa. Czyli po prostu zmuszasz mnie do tego abym nie odpowiedział na twoje pytanie. Ja jednak odpowiem bo było zadane to kilka razy. Oto odpowiedź: Ja nie mam czasu(time) tłumaczyć każdego posta, bo moje posty są długie(long) i wyczerpujące. Jeśli chcesz pełny kurs angielskiego- zapraszam na moje(my) korepetycje. To jest tylko namiastka ale jakże przydatna dla kompletnie zielonych(green) z angieslkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dopiero teraz do wszystko przeczytałem :P i jak będe robił jakąś gre to nie ulepszał, a robił nową :) i nie korzystałem z żadnego przykładu, grafike brałem z www.google.pl tylko te asteroidy wyjąłem z podstawowego przykładu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...