Skocz do zawartości

Dojdź do końca II


Matyxon

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Dojdź do końca

 

Gatunek: Zręcznościówka, Edukacyjna :)

 

Opis: Powiem tyle: Musisz dojść do końca. Gra nie jest w prawdzie ukończona ale nie zamierzam dalej tego kontynuować więc daje to jako pełną wersje.

Download: http://www.gmclan.org/up4404_4_DDK.html

Rozmiar pliku: 1204KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Również Ja

Grafika:
Oczywiście że ja, tylko "gumex" zrobił mi czerwone krwinki ;)

Muzyka:
Z Neta

Screeny:

mlscreenhunter_02_aug_15_1623.gifmlscreenhunter_03_aug_15_1623.gifmlscreenhunter_03_aug_15_1623.gif

 

PORADNIK:

Ta gra jest brew pozorom trudna, nawet jak dla mnie ;P. Jest 5 Poziomów opiszę je, ponieważ już na samym początku jesteś wrzucony w serce akcji.

 

Tutorial - Tu objaśnię wam zasady tej gry, można go pominąć wciskając spację.

Poziom 1 - Więc startujesz wraz z kilkoma kompanami do towarzystwa.

Poziom 2 - Tak samo jak w pierwszym (trochę trudniej), z taką różnicą że tym razem nie jesteś już samcem alfa (Niebieski ma wbudowane AI)

Poziom 3 - Tu trza uważać, w twojej kolonii są zakażone jednostki, bez wahania ruszą na ciebie. Te delikwenty niczym się nie różnią od siebie, ale kiedy jeden zbliży się do ciebie, od razu zauważysz różnicę. To nie jedyna trudność, w tym poziomie występuję czerwone krwinki, które przyssawają się do ciebie i innych, powoduje to utratę energii. (Radzę zrobić zapis przed tym poziomem)

Poziom 4 - W tym poziomie nic nie grozi tobie z strony twoich konkurentów, ale jest szansa że zostaniesz sam. Tu będziesz musiał z kilka razy poświęcić się by przejść przez barykadę. (Na samym początku radze zapisać)

Poziom 5 - Ahh, byłem przed samą metą ^^. Trzeba uważać na Czer.Krwinki jest ich dość sporo. (Zapisz przed końcem 4 planszy)

 

Potwory:

Mina - Stoi w miejscu, nie zrobi ci krzywdy jeżeli nie podejdziesz do niej ;).

Bloker - Jest to stworek, tak samo jak mina nie zrobi ci krzywdy je... Ale bądź czujny gdy jest najedzony opada na dno więc uważaj czy nie leci na ciebie z góry jakiś.

Czer.Krwinka - Jest przyssawką, wysysa energię.

 

 

Wiem że być może nie potrzebnie napisałem ten poradnik, ale chciałbym by przynajmniej jedna osoba ukończyła w całości grę ;)

 

 

Jakiś Mod czy Admin mógł by ktoś zmienić w nazwie tamatu zamiast "dojć na "Dojdź"> Zrobiłem literówkę ;>. - Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: tytuł gry (np. Przygody Babcii Stasi i jej Bociana)

Rozmiar pliku: rozmiar pliku w KB, MB etc.

 

Ale jesteś mądry... Edukacyjna gra? WUT?

 

...A teraz spieprzaj do następnej planszy ;)...

 

<_< Buu! Chociaż coś napisałeś, czego i tak nikt nie przeczyta :F Masz te "trzyy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre powinno raczej nazwac: "Gdy Już Dojdziesz" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika : 3

Dźwięk : 3,5

Grywalność : 3

Ogółem : 3

gra byłą nawet przyzwoicie wykonana grafika troszkę paint'owska

muzyka no nawet pasuję ale gra była straszni krótka no i na samym końcu nie wiadomo czy się przeszło czy nie bo „game over” piszę i można pojechać na samą górę ekrany gdzie nikt ci nic nie zrobi, ogólnie nic nadzwyczajnego dlatego dałem 3 *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być symulacja wypadków losowych typu "to jest gardło, zawracamy panowie" czy "kapitanie, mamy coś gumowego przed sobą".

 

(młodsi użytkownicy - udawajcie, że tego nie rozumiecie jak coś xd )

:lol2:

A co do gry - na początku tragicznie mi się ścianała. Ale po chwili zaczęło jako tako chodzić. W sumie chwilę pograłem i jakoś nie przypadła mi do gustu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra byłą nawet przyzwoicie wykonana grafika troszkę paint'owska

muzyka no nawet pasuję ale gra była straszni krótka no i na samym końcu nie wiadomo czy się przeszło czy nie bo „game over” piszę i można pojechać na samą górę ekrany gdzie nikt ci nic nie zrobi, ogólnie nic nadzwyczajnego dlatego dałem 3

 

Nie ma tam chyba muzyki, dźwięki o to chodzi?

 

Dzięki za komenta xD postaram się bardziej następnym razem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka trudna wcale. I powinny być jakieś Check Pointy bo zapis w dowolnym momencie jest bezsensu...

Poza tym strasznie mi cięła.

Ach i jest błąd: Gdy jest ekran Game Over i naciśniemy spacje to gra próbuje przejść do następnego rooma chociaż to jest ostatni :P

daje 3/5. 4 dać nie mogę bo gra przykuwa na zbyt krótko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...