Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dawno dawno temu istniało królestwo żywiołów otoczony magiczną barierą dzięki której potwory i bestie nie mogły się wedrzeć do środka utrzymywana przez bractwo żywiołów, panował w nim dobry i prawowity król, król miał brata złego i mrocznego Mefisto który interesował się zakazaną magią, zawiść i zazdrość spowodowały próbę zabójstwa króla, jednak próba się nie udaje zostaje przyłapany i skazany na śmierć, pomimo nie okazania skruchy król lituje się nad bratem i postanawia go wygnać z królestwa, schańbiony brat obiecuje że się jeszcze zemści, Mefisto wchodzi w pakty z tamtejszymi bestiami i potworami, wciąż studiuję zakazaną magię i tworzy armię ciemności, czarne chmury zaczynają zbierać się nad królestwem żywiołów zwiadowcy donoszą królowi o poczynaniach brata, który zaczyna przygotowania na wojnę, stało się armia ciemności zaczęła napierać na królestwo, lecz bariera skutecznie odpiera ataki jednak wrogów wciąż przybywało a siła bariery powoli słabła, by wreszcie ugiąć się pod naporem wrogów, walka była dość wyrównana jednak siły zła zaczęły przeważać ostatnim bastionem wojsk króla był klasztor bractwa żywiołów gdy na zewnątrz toczyły się walki pychy Mefisto by udowodnić że jest największym magiem wkradł się do komnat w którym przesiadywała starszyzna bractwa, najwyżsi z magów żywiołów,jednak zostaję pokonany a jego zła dusza uwieziona po wsze czasy w magicznej szkatułce jednak było już za późno by uratować królestwo od armii ciemności, wtedy to magowie resztkami sił wykonują ostatni czar tak potężny że całe królestwo pochłonęła ziemia a magi znikła z tego świata i tak równowaga została przyrzucona i też na tym kończy się legenda, nie wiadomo czy ktoś przeżył tamte zdarzenia i co stało się z szkatułką w której wciąż niespokojny duch mrocznego Mefisto spoczywa uwięziona.

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=20257

Może nie śmieszne ale policzcie ile ma zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=273689

Poxi and his dirty mind, ktorej nawet nikt nie zalapie lol

 

A ja wiem o co biega, co oznacza, że shackowałem Twoje mistyczne thinking i takie tam.

Spojler:A chrzań się i sam pomyśl, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z sb.

 

http://www.gmclan.org/index.php?shoutbox&a...=20&s3=DESC

 

iahaaaa! ludzie! napisalem z crackiem gm kompresator ktory pakuje kazdy plik do JEDNEGO BAJTA!!!

 

a ja wynalazłem kompresje która skompresuje grę 10 giga by zmieściła się na dyskietce! SERIO! md5(gra) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...