Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

KubaGM (15:59, 28.06.09):

Ma ktoś jakąś realistyczną maskę "wytrysku" ? Tzn. chodzi mi o krew oczywiście. ;x

leże i kwicze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to +18 jest i dzieci tego nie czają :rolleyes:

I może mi powiesz, że nie jest to również objaw okresu dojrzewania?

Przecież u mnie w szkole już na WDŻ-ecie o tym uczą...

 

EDIT: I żeby nie było aż takiego spamu:

zrozwiązane

co to znaczy "zrozwiązane"? ;/

No że związane i rozwiązane - proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież u mnie w szkole już na WDŻ-ecie o tym uczą...

Wow, niesamowite. Ale to dziwne, bo o tym już jest w 4 klasie szkoły podstawowej na lekcjach przyrody, a potem w gimnazjum na lekcjach biologi. To dziwne, że "już na WDŻ" skoro takie rzeczy to już 4 klasa podstawówki jest na dobrą sprawę xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, niesamowite. Ale to dziwne, bo o tym już jest w 4 klasie szkoły podstawowej na lekcjach przyrody, a potem w gimnazjum na lekcjach biologi. To dziwne, że "już na WDŻ" skoro takie rzeczy to już 4 klasa podstawówki jest na dobrą sprawę xd .

Od kiedy w 4 klasie gadają o wytrysku i innych problemach objawach związanych z dojrzewaniem? (co prawda ten objaw nie jest związany tylko z dojrzewaniem ale ja o dojrzewaniu mówię :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrysk to nie jest problem związany z dojrzewaniem drogi Grabarzu. Jeżeli dla Ciebie wytrysk jest problemem, to mogę Ci tylko współczuć :P . Wytrysk to najnormalniejsza w świecie czynność biologiczna o której jest mowa w szkole podczas lekcji z układu płciowego/rozrodczego, które są już w programie przyrody w podstawówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrysk to nie jest problem związany z dojrzewaniem drogi Grabarzu. Jeżeli dla Ciebie wytrysk jest problemem, to mogę Ci tylko współczuć :P . Wytrysk to najnormalniejsza w świecie czynność biologiczna o której jest mowa w szkole podczas lekcji z układu płciowego/rozrodczego, które są już w programie przyrody w podstawówce.

Pomyliłem słowa, przepraszam :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o to, że niby mój antywirus dopiero ostatnio zaczął mi je wykrywać, kurde...

EDIT: I żeby nie było spamu:

Opis: Grze będzie miała 1 misje zbierz 100motorów ale wszyscy je będą broni ale nie przechodniowiowie tyle że były ostatnich 10motorach czeka BOSS z 1000Hp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...