Skocz do zawartości

World War2: Road to Victory (mini demo)


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: World War 2: Road to Victory

 

Gatunek: strategia

 

Opis: W grze możemy przejąć kontrolę nad jednym z państw bioracych udział w drugiej wojnie światowej. Gracz ma możliwość budowania nowych jednostek, opracowywania technologii, prowadzenia polityki zagranicznej. Gra jest klasyczną turówką rozgrywaną na heksach.

 

Download: www.me262.home.pl/pub/WW2_Demo/WW2-Road_To_Victory_demo.rar

Rozmiar pliku: 22 MB

 

Autorzy: IQ Software i Wastelands Interactive

Screeny:

 

3.jpg

 

15.jpg

 

 

 

To małe demo jest tylko do sprawdzenia czy gra się uruchamia i działa stabilnie. Chcemy przetestować grę na jak największej ilości konfiguracji sprzętowych.

 

Proszę o następujące informacje:

 

1) Podanie konfiguracji sprzętowej (CPU, Karta grafiki i system operacyjny wystarczą)

2) Czy gra sie uruchamia? Tak/nie

3) Czy gra działa stabilnie (rozegrać kilka tur dowolnym państwem)? Tak/nie

4) Czy płynność renderowania i szybkość działania gry nie jest podejrzanie niska? Tak/nie

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to okrojone, jakieś dziwne możliwości, np. te konwoje itp, wogóle nie wiem co z tym zrobić <_<

Ciężko mi to ocenić, więc nie ocenię, a co :P

 

1) 1,4GHz , 512 RAM , fx 5200 128mb

2) A jak myślisz :huh:

3) Tak

4) Dobrze jest

 

Wogóle to nieporęczny interfejs, no i tutek by się przydał.

Ale gierka zła nie jest, poczekam na jakąś późniejszą wersję ;)

btw to w czym ją robisz/robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :) Patrząc na minimapkę naprawdę postarałeś/postaraliście się o realistykę gry :) Zrób jeszcze jakieś granice państw, miasta, góry, itd. i będzie z tego całkiem sobie gierka :)

 

ED:

Oj, góry i miasta już są :P Nie zauważyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu coś porządnego, po ostatnim napływie badziewiastych gier na GMCLAN zwątpiłem w to, iż ukażę się tutaj jakaś fajna gierka, a tu proszę... Ciekawe ile mieliście problemów z zaprogramowaniem tego, dawno nie było tutaj żadnej strategi.

 

Dam 4/5, można by dodać jeszcze sporo dodatków i dopracować cały silnik, ale jak na demo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem że nie w GM-ie :P tym większe brawa ;)

mnie się w sumie narazie to nie podoba, ale liczę, że z późniejszą wersją powstanie jakiś samouczek itp.

 

Btw to patrzę na ten wasz team to od groma osób, pełen profesjonalizm, tylko że mało programistów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to będzie produkcja komercyjna?

 

Tak, komercyjna

 

Widać, że twórca gry podchodzi śladami TeeGee'a :] (chodzi mi o to, że zamierza grę sprzedać ;))

 

A teraz przechodzimy do oceny gry. Fabuła, muzyka i grafika spoko, ale jak naciskam ESC podczas gry, to gra się zawiesza :/. Nawet odkryłem jakby "kody" (ale niestety nie działają, bo to są dane wojny). Po prostu nacisnąłem klawisz "~" i wyświetliły się dane wojny ;)

 

 

Ocena: 4/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Blizzard też idzie w ślady TeeGee, bo też chce sprzedawać Starcrafta 2...

 

Co do gry: Nie ściągałem, ale po screenach wygląda znakomice. Sam zacząłem robić tego typu grę (tyle że na kwadratach), ale nie mam grafiki, ani chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to trzeba przyznać że grafika nie jest zła, tylko dobry tutorial jest potrzebny (tak jak w kazdej grze strategicznej)

Widać, że twórca gry podchodzi śladami TeeGee'a

Oni produkuję grę w C++ i są nastawieni od razu na sprzedaż tej gry, więc za wiele podobieństwa z TeeGee nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Heej, fajne. U mnie działa w porząsiu, AMD Sempron 3400+ Manila, 1GB ram, GF6100; nie ma jakiś niespodziewanych spadków wydajności, ogółem OK.

 

Btw $39 to ~80zł, a za parę tygodni - kto wie - może i 75. Tak czy inaczej, tyle kosztują FPS'y i erpegi, jak na ten typ gry, ta cena to ze dwa razy za dużo.

 

Btw. Ściągnąłem to już trochę-czasu-temu, przez przypadek (szukając innej gry), ale mogła to być inna wersja ;p. Jakkolwiek, widzę, że gra już na półkach sklepowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...