Skocz do zawartości

Czego baliście się w dzieciństwie


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

mnie nigdy nauczycielki nie krecily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w sny... To durnota ;) Co do kontrolowania otoczenia to w 101% zgadzam się z PsichiX'em! Jest to udowodnione, lecz nie tylko udowodnione to jest całkowicie realne! Sam nie raz i nie dwa gdy bardzo czegoś pragnąłem to zawsze przed snem myślałem o tym czymś, i w śnie ukazywała mi się odpowiedź na to co mnie dręczyło...

 

Tak więc jest to bardzo realne... ;)

 

@TOPIC:

 

Ja się Bobka z Muminków bałem i pamiętam, że kiedyś oglądałem jakiś horror gdzie był diabeł który stawał ludziom na drodze, oni go przejeżdżali, gdy podchodzili by sprawdzić jak się czuje (diabeł) on porywał ich do swojej kryjówki i obdzierał ze skóry... :( Pamiętam, że potem z domu nie chciałem wychodzić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje troszke jeszcze spać w pokoju sam bo nieraz u mnie w mieszkaniu

dzieją się takie różne paranormalne rzeczy np jak Pukanie w okno.. spadające talerze, słysze chodzenie chodz jestem sam w domu.. i takie różne ;/

Jak się ma sąsiada za ścianą to zawsze to się słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta.. jasne tylko że telewizor się też sam włańcza? albo światło się raz włańczało i wyłańczało ;/ ale wtedy miałem dyga.. albo poszłem oglądać telewizor zamknełem drzwi a tu nagle słysze do nich takie głośne pukanie.. choby komornik xD ;/ nie ale to nie śmieszne.. odrazu poszłem je otworzyć i wyszłem na dwór ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta.. jasne tylko że telewizor się też sam włańcza? albo światło się raz włańczało i wyłańczało ;/ ale wtedy miałem dyga.. albo poszłem oglądać telewizor zamknełem drzwi a tu nagle słysze do nich takie głośne pukanie.. choby komornik xD ;/ nie ale to nie śmieszne.. odrazu poszłem je otworzyć i wyszłem na dwór ;/

Dwa pytania:

1. Czy twoi rodzice wybierają się po nocach na imprezki, a ciebie zostawiają samego?

2. Jeśli tak, to czy zamykasz drzwi do chaty na klucz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja to od dzieciństwa aż do teraz mam lęk wysokości :o Kiedy siedzę na jakimś stoku, i jakieś kamienie spadną, to błyskawicznie się cofam na stabilny grunt O_o to już odruch jest... No a z tym lękiem miałem(mam) też sny... Idę krawędzią balkonu, dość wysoko i nagle jazda w dół... lecę, lecę i tuż przed upadkiem zamykam oczy i... Idę sobie przez balkon krawędzią. Tak z 5 razy nim się obudzę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik

Swiadomy sen.

klika tu kontrolowany sen,polecam..

Ja się boje troszke jeszcze spać w pokoju sam bo nieraz u mnie w mieszkaniu

dzieją się takie różne paranormalne rzeczy np jak Pukanie w okno.. spadające talerze, słysze chodzenie chodz jestem sam w domu.. i takie różne ;/

Uciekaj z domu jak najszybciej.

A tak naprawdę przełam strach wyjdź w nocy z pokuju i pochodz po mieszkaniu/domu,co masz do stracenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak byłem mały to mieszkaliśmy niedaleko lotniska i dwa razy w tygodniu latał taki bardzo głośny samolot i jak przelatywał brzmiało to trochę jak uderzenie pioruna, tyle, że nieco dłużej i strasznie się tego dźwięku bałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to samemu chodziłeś w las mając kilka lat?
Ja jak miałem około 3 lat (chyba) poszedłem sam w las jeść jakieś maliny (czy coś takiego), poropstu jak szedłem z ciocią to zapamiętałem gdzie były, a potem wszyscy mnie szukali, bo zaginołem XD

 

Kiedyś bałem się ciemnosci, bo jak byłem mały to mnie siostra wystraszyła, ale mi przeszło. Tak samo było ze strachem do pająków, gdy byłem mały ponoć nie bałem się pająków dopóki jakaś daleka krwena nie zaczeła krzyczeć przy mnie na widok małego pajączka, od tamtej pory przez kilka lat bałem sie pajaków, ale mi przeszło.

 

Pamietam jeszcze mój pierwszy koszmar (nie wiem ile miałem wtedy lat), polegał na tym że uciekałem przed jakąś czarownicą w zamku XD. Do tej pory go pamiętam, więc musiał być wtedy dla mnie naprawdę straszny.

 

Co do tego świadomego snu, to od kilku lat zawsze mam tylko takie sny. (kiedyś sen był tak nudny że specjalnie chciałem się obudzić, ale nie mogłem XD. Wspiołem się na jakiś wysoki budynek i zeskoczyłem, bo myślałem że to mnie obudzi, jak to czasami w tv pokazują, ale nic z tego <_< , może gdybym skoczył w przepaść...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kiedyś obejrzałem kreskówkę, gdzie były jakieś wąskie i wysokie postaci i potem miałem ciągle wrażenie, że je widzę w ciemności i się dlatego i bałem tych postaci i ciemności

Wiesz może, jak to się nazywa? Obczaiłbym to. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo bałem się ciemnym miejsc... Bo u dziadka parę razy byłem i rano poszedłem do kolegów no i zasiedziałem się a tu patrze 22! I idę przez las, a tu nagle coś szeleści i mnie jakby goni, ale zwiałem nie wiem może duch, pies, dzik...(I w ogóle nic nie widziałem tak zawsze tam jest. Widziałem tylko drogę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta.. jasne tylko że telewizor się też sam włańcza? albo światło się raz włańczało i wyłańczało ;/ ale wtedy miałem dyga.. albo poszłem oglądać telewizor zamknełem drzwi a tu nagle słysze do nich takie głośne pukanie.. choby komornik xD ;/ nie ale to nie śmieszne.. odrazu poszłem je otworzyć i wyszłem na dwór ;/

poszłeś wyszłeś i weszłeś tak ?? :D

hehe a ten mój lęk przed wystrzałami wziął sie z polskich filmów kryminalnych z lat 90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
JA sie bałem teledysków prodigy i pieczarek..
Ja byłem już chyba za stary by się bać tych teledysków, ale nie powiem, wrażenie to one robiły. :)

 

Tak naprawdę Ranmus boi się Bagna, który zhakuje mu GMClan smile2.gif
No wiesz co? Takich to ja zjadam na śniadanie. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem mały bałem się gra sam w Medal of honor na psx w takiej rundzie co trzeba było strzela rycerzom w piórka z kuszy ^^

 

Nie wiem czemu ale wydaje mi się że teraz mam większy lęk wysokości niż jak byłem mały...

 

A ostatnio mi się coś pojebało gdy zobaczyłem taki obraz i teraz boję się ba się.. wiem że to dziwnie brzmi ale to nie jest śmieszne boję się że coś mi się stanie gdy będę się bał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bałem piwnicy i takiego gościa,bo jak przechodziłem koło jego garażu (a on był w środku) to wybiegał z siekierą i krzyczał "Dawaj jajca!!!". Dziś się z tego śmieje,a kiedyś to chyba miałem najlepszy czas na setkę :P

 

EDIT:

Co do snów,to zawsze przed zaśnięciem myślę jak rozwiązać jakiś problem w grze/programie. Około tydzień temu mi sie ProfileManager przyśnił :P

 

BTW.

Dzięki za linki PchisiX,właśnie ściągnąłem te książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...