Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:o Od kilku dni staram się porobić sobie preset loopy z utworów CC, tak abym nie musiał szukać odpowiedniej muzyki podczas robienia gier na jakikolwiek jam, i wpadłem na pomysł przesłuchania kilku albumów z gatunku Goa (Psychodelic Trance). Niestety pobrałem też trochę Psystepu, połączenia Goa z Dubstepem (a raczej Drum'n'Bass)... i jestem wielce zachwycony. Ciekawy eksperyment. Fajnie mi się dziś ominęło 2 przystanki w autobusie. Ale proszę was, nie włączajcie tego jeżeli nie jesteście w stanie słuchać jednego zapętlonego dźwięku przez 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyczna kopia? Za ile? Widzałem na eBayu, ale strasznie drogo jak na zwykłe wydanie CD, więc sobie darowałem. Chociaż cyfrowa kopia na iTunes też jakoś specjalnie tania nie jest :/ .

 

Kupiłem ze strony na której sprzedaje swoje gadżety http://lindseystirlingviolin.mybigcommerce.com/ . Kosztowało mnie około 73 zł z wysyłką(USPS, bo kurier to może z 30 dolarów dopłaty) Pozatym miły kontakt z menadżerką i napisała, że wyślą mi ponownie jeśli po trzynastym stycznia nie dostanę wysyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aruna "End Of Year Countdown" set.

Czyli zestawienie 20 najlepszych wokalnych utworów 2012 roku w muzyce elektronicznej według piosenkarki Aruna'y.

 

  • #20 Kaskade feat Skylar Grey - Room For Happiness :wub:
  • #19 Menno de Jong feat Ellie Lawson - Place In The Sun (Ruby & Tony Remix)
  • #18 Myon & Shane 54 feat Aruna - Helpless (Alexander Popov Remix)
  • #17 Above & Beyond feat Zoe Johnston - Alchemy (Myon & Shane 54 Redemption Mix)
  • #16 Will Holland feat Jeza - Every Heartbeat (Beat Service Remix)
  • #15 Super 8 & Tab vs Velvetine - The Great Divide Fiesta (Aruna Mashup) :thumbsup:
  • #14 Paul Van Dyk feat Plumb - I Dont Deserve You (Maor Levi & Bluestone Club Mix) :w00t2:
  • #13 Above & Beyond feat Richard Bedford - Every Little Beat (Myon & Shane 54 Summer of Love Mix)
  • #12 Mark Eteson feat Meredith Call - Together (Duderstadt Remix) :wub:
  • #11 Markus Schulz feat Seri - Love Rain Down (Myon & Shane 54 Summer of Love Remix)
  • #10 Estiva feat Tania Zygar - Death Of Me :blink:
  • #9 Ferry Corsten & Aruna vs Jessie J vs Daleri - Live Forever En Route to Domino (Aruna Mashup) :o
  • #8 W&W feat Bree - Nowhere To Go (Tom Fall Remix) :kicking:
  • #7 Tritonal feat Jeza - Cant Keep It In (Maor Levi's Starlight Remix)
  • #6 Antillas feat Fiora - Damaged (Green & Falkner Remix)
  • #5 Cosmic Gate feat Jes - Flying Blind (Tom Fall Remix) :wub:
  • #4 Ignas feat Julie Thompson - Hold On (Maor Levi Club Mix)
  • #3 Nero - Guilt (Maor Levi & Bluestone Club Mix) :w00t2:
  • #2 Aruna - Save The Day (Tom Fall Remix)
  • #1 Andrew Bayer feat Molly Bancroft - Keep Your Secrets (Myon & Shane 54 Summer of Love Mix) :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aruna "End Of Year Countdown" set.

Czyli zestawienie 20 najlepszych wokalnych utworów 2012 roku w muzyce elektronicznej według piosenkarki Aruna'y.

Zaciekawiła mnie ta lista i przesłuchałem niektóre z tych utworów. Jara mnie muzyka elektroniczna ale ta tutaj jednak mi nie pasuje. Te utwory są dla mnie zbyt łagodne, nie mają w sobie mocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...