Skocz do zawartości

GMclan Defence


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialem napisac wam newsa o tym ze od teamu Unreal Pictures, podobno ma wyjsc pierwsza animacja dotyczaca GMC!

Jak podaja autorzy w animacji wykorzystane beda rozne programy do animacji jak i kawalki niektorych gier. Najczesciej wystepujaca gierka ma byc Almora i moze MAGI.

Zarys fabuły: jest sobie gmclan wszyscy zyjemy sobie w harmonii, a tu nagle jakis hacker namierza nasze forum i zaczyna oblezenie. Wtedy wy forumowicze wjedziecie do akcji. Wiekszosc userow z gmclan'u bedzie wystepowac w postaci...stickmanow! Kazdy stick man bedzie znam autentyczne chwyty karate, kung-fu, ninjitsu, Shaolin itp. Oczywyscie nie zabraknie naszych adminow.

Caly filmik ma byc epicka opowiescia (moze raczej wirtualna) o tym jak grupka ludzikow - patyczakow, chce obronic swoj azyl przez glupimi botami, virusami, spamerami i Bractwej Noobów.

Animka ma byc 20 lub 30 a moze nawet i 40 minuowa.

 

PS: Kolejne info (kulisy) z planu tworzenia tej animacji bede zapisywac tutaj oraz prosze adminow o spis wszystkich uzytkownikow jesli gdzies taka lista jest (albo o przeslanie takiej. Wystarcza same nicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że liczysz się z tym, że osoby wykorzystane muszą dać ci zgodę(wprawdzić nicki nie są zarejestrowanymi znakami handlowymi, ale jakaś etyka musi panować).

 

Ja się zgadzam. Tylko problem w tym czy ktoś w ogóle chciał by mojej zgody, bo trzeba np. jeszcze wepchnąć gnyska, Jakluba, Micansera, Blackmaula i całą tą elitę zapominając o "reszcie" inteligentów którzy jednak coś tam wnieśli, choć niekoniecznie dobrego (typu bigshark, bluetree, ten kretynek z avatarem z mrówką z bajki, dziadekkleofas itd.) Nie wspominając już o osobach, które pierwsze to community tworzyły w rodzaju BWO czy Woocka. Według mnie taki film o Gmclan powinien uwzględniać całą historię i mitologię. Co to by było gdyby wkleić kawały z alejaja.pl i tylko podstawić nicki?

 

Po za tym nick to jest coś, do ukrywania swego normalnego "ja", więc nie potrzeba na to zgody. Inna sprawa, że chce się użyć prawdziwych personaliów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ten filmik nie ma na zadanie osmieszyc tylko jest po to robiony zeby zabawic i tyle. Zwykla wojna miedzy hackerami a userami, proste.

A wiec moim skromnym zdaniem nie ma sensu pytac sie wszystkich. Kazdy kto nie chce zabe wystepowal w animacji niech tu napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym to animujesz?

Troche w pivocie, moze troszke w Aligator Flash Desinger, w paincie :P, w bridge consturctor set. Napewno dojdzie z jeden albo dwa sie zobaczy

A tak wogule, to jak chcesz, to możesz mnie wsadzić.

Okey. Jestes w obsadzie

 

PS: myslalem ze troche bardziej ochoczo przyjmiecie wiadomosc o GMClan Defense, ale coz.

Na te minute dokanczam animacje pokazowa, robie o Jaklubie :P. Oczywiscie ten filmik zuplałduje na uploadera i pokaze.

 

Filmik jest juz w moim folderze w uploaderze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ale głupoty,jakby jakiś haker miał problem to po namierzeniu wjechałbym mu do chaty i wsadził monitor w czoło i tyle z filmiku hahahahaha

pod pierwszymi dwoma słowami wyjątkowo się podpisuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...