Skocz do zawartości

Zablokowane Almora - Online: Time Of Darkosen


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Borek czy jest coś czego jeszcze nie wymyśliłeś :blink:

Hideo Kojima powiedział ostatnio "50 GB na dysku BluRay to za mało na Metal Gear Solid". Potem to sprostował: "To wszechświat jest za mały". Dochodzę czasem do wrażenia, że z Almorą jest podobnie - ma w sobie coś takiego czego żadne nośniki nie są w stanie zamknąć i pomieścić - klimat. I już pomijając to, że pewnie Almora to 1% Twoich wszystkich pomysłów, to i tak masz kurcze chłopie do tego głowę. Ja mam tylko nadzieję, że po A:ToD zrobisz trzecią część, ale tym razem już nie w GM i pokażesz światu, ze nie tylko Koreańczycy robią dobre gry MMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Znam to uczucie, gdy wpada się na oczywiste rozwiązanie zaoszczędzające naprawdę wiele obliczeń czy danych do przesłania :D

30% mniej danych oznacza większą wydajność łącza i więcej graczy, zgadłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest temat o Almorze, a nie o wyżalaniu się, że wam stronka szaleje...

 

Jesli sie nie myle to komentuja akurat stronke Almory , czy tam gs tak wiec chyba dobrze robia . Informuja Borka przynajmniej , tak wiec nie rozumie Twojego posta , tak , rozmawiaja na temat Almory , dokladnie na temat jej strony a nie jakis stron nie wiadomo jakich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to uczucie, gdy wpada się na oczywiste rozwiązanie zaoszczędzające naprawdę wiele obliczeń czy danych do przesłania :D

30% mniej danych oznacza większą wydajność łącza i więcej graczy, zgadłem ?

 

Tak, mniej przesyłanych danych :) Mniejsze obciążenie łącza serwera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
BTW:

https://gmclan.org/uploader/682/_gs_linux.png

Tak właśnie wygląda strona GS w przeglądarce Mozilla 1.2.1 na Aurox 9.0 :]

A tak wygląga gmclan w przeglądarce Internet Explorer 4:

 

http://img248.imageshack.us/img248/7290/capture1fv0.jpg

 

Tylko co z tego? Ktoś jeszcze ma zamiar tak zabłysnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadł mi do głowy fajny pomysł odnośnie podziemi o nazwie "Lost Crypts". Podziemia będą posiadały bardzo zawiłe korytarze oraz pomieszczenia, gdzie nie będzie ogólnodostępnej mapy. Mapa taka będzie do zdobycia na całym świecie Almory, ale w częściach, czyli będzie podarta na kilka elementów ( myślę, że 6 ), co więcej jeden gracz będzie mół posiadać tylko jeden kawałek mapy, wobec tego będzie możliwość łączenia mapy z graczami będącymi w "party". Będzie ona kluczem do "Lost Crypts", oznacza to, że nie można wejść do tego miejsca bez posiadania jej w całości, czyli ze wszystkimi graczami, którzy posiadają jeden kawałek :)

Oczywiście elementy mapy będą się powtarzać, bo 6 kawałków na wszystkich graczy to trochę za mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał taki ołtarzyk gdzieś "w pizdu" daleko na mapie od miasta gdzie raz na pełnię księżyca pojawiał się item będący nagrodąza questa :)

I jeszcze fajnie by było 24 godzinny cykl nocy i dnia :) żeby rano widzięc (mniej więcej ) wschód a wieczorem koło 19 zachód a potem o 0.00 ciemną noc .

I żeby tylko nocąpojawiały sięw lesie jakieśdziwne odgłosy i potworki .

 

Ogólnie chciał bym aby do powiedzmy 30 levela były potworki takie to expienia (jeżeli by patrzeć na starą almore ze zdobywanym expem , jeżeli ktoś nie rozumie to niech odpowie na tego posta to sprostuje ) a potem bosy i tylko wyłącznie bosy . Aby uatrakcyjnić grę. Bo wbijanie 51 poziomu będzie tak samo nudne jak 50 :/ Dlatego po osiągnięciu takiego właśnie 30 poziomu zaczynamy zbierać party i huncić potworki za które jest olbrzymia wartość expa . Te potworki są rzadkością i pojawiają się raz na 3 dni . Potwory takie jak ork albo smok :) Myśle że dużo fajniej jest całą godzinę zabijać taktycznie jednego potwora którego sami nie damy rady a z kolegami jużtak niż nonstop zabijać jakieś guwienka pojawiające się co kilka sekund . Uważam że trzeba pójść tym tropem zamiast monnotonie powielać ilość potworków zajmująć powierzchnie terenu . A w lesie był by naprzykład pustelnik w namoicie który raz powiedział ze słyszał z zachodu odgłosy jakiegoś demona . Ja to słyszałem i w tawernie zostawiłem na kartce wiadomość że szukam osób do party . Wtedy ktośpodniesie tą kartke i sie ze mną zgada . znajdziemy jeszcze kilku i przeszukamy las . A tam sięokazuje że czeka ork zwaidowca i się na nas rzuca . To naprzykład mag rzuca blesa na party . Defender stawia czoła orkowi . Mag teraz leczy blocera w postaci defendera a łucznik ładuje sprałe aby odrąbać łeb , gdy zabójca odwróci uwagę bestii.

 

To był wolny tok myślenia teraz to zbiorę i napisze w punktach .

Pozatym proponuje założenia nowego działu o pomysłach :)

 

 

- questy bardzo rzadkie i nie do wykonania dla wszystkich tylko dla osób mających pełne informacje na temat questa .

 

- cykl nocy i dnia na 24 godziny.

 

- zmiany potworków nocą ( troche to dziwnie brzmi ale chyba wiecie o co chodzi .

 

- zmiana sposobu zdobywania doświadczenia na bardzoej atkakcyjny (patrz wyżej)

 

- tajemniczy NPC :)

 

Na koniec powiem że grałem w wiele gier typu mmo i to jest sposób w jai chciał bym zdobywać doświadczenie czyli exp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły lub ciekawych "sikretsów", to możesz do mnie zagadać ;). Lubię takie klimaty, nawet questy chętnie bym poukładał.

 

PS: Gnysek, zagraj w coś autorstwa Shigieru Miyamoto :P Bo MGS (którego nie dawno przeszedłem) mimo że świetny, to jednak uczucie iż ogląda się film a nie gra w grę, trochę wadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@Furious: współczuję twojej nauczycielce od polskiego...

Ostatnim bossem będę oczywiście ja :P Ale najpierw do pokonania będzie Harem gnyska składający się z 1000 kobiet-zombie .... :P

 

@pablo: właśnie to w grach Kojimy jest najlepsze - interaktywny film :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w lesie był by naprzykład pustelnik w namoicie który raz powiedział ze słyszał z zachodu odgłosy jakiegoś demona . Ja to słyszałem i w tawernie zostawiłem na kartce wiadomość że szukam osób do party . Wtedy ktośpodniesie tą kartke i sie ze mną zgada .

 

To jest super!

 

- questy bardzo rzadkie i nie do wykonania dla wszystkich tylko dla osób mających pełne informacje na temat questa .

 

W planach.

 

- cykl nocy i dnia na 24 godziny.

 

Można to zrobić, ale efekt przejścia w ciemność i na odwrót spowalnia grę strasznie :/, bo trzeba doliczyć jakieś oświetlenia itp., a znowu robić noc, którą widać tylko na zegarku to bez sensu...

 

- zmiany potworków nocą ( troche to dziwnie brzmi ale chyba wiecie o co chodzi .

 

To by było fajne, ale patrz wyżej. Można to zastąpić czymś innym, po prostu o danej godzinie coś się przeistacza itp. :)

 

- zmiana sposobu zdobywania doświadczenia na bardzoej atkakcyjny (patrz wyżej)

 

Tak, to wiem :):)

 

- tajemniczy NPC

 

http://gear-studio.com - najnowszy news ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się spytać czy będą różne zaginione biblioteki z książkami w których będą np. opisane tajemnicze potwory lub miejsca. Żeby były np. wymyślone postacie które pisały te książki lecz np. zgineli w dalszych poszukiwaniach czy porwane fragmenty książek. Możnaby dodać coś takiego jak zapadnie i różne dźwignie :P Jeżeli taki pomysł już był to przepraszam. Ale chcę żeby ta gra miała taki przygodowy klimat czy jakoś tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 24h cykl dnia i nocy kozacka sprawa, heh fajna poprawa klimatu, przychodzi noc, coraz mniej ludzi sie kręci można spokojnie poekspować heh, nie było takiej akcji w zadnym mmorpgu który widziałem a mogłoby być ciekawe.

 

JA osobiście bym dodał tą niewidzialność, kocham ten czar w mmorpgach :D

EDIT.

A co ty na to żeby każdy mógł wybrać sobie jakiś avatar? zawsze dobrze mieć jakąś tam swoją twarz :)

narysowałem przed chwilą na szybkości takie coś:

typekux4.pngtypek2fs4.png

 

jak by sie pomysł i styl podoba to moge troche takich mord porysować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...