Skocz do zawartości

Sernat

Użytkownicy
 • Postów

  616
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sernat

 1. Last Stand tak mi łeb zryło, że o jezu. Tak to jest, jak człowiek spodziewa się czegoś złego a tu takie ŁOOO. TOŻ TO MOŻE BYĆ SERIO HIT EJ CZEKAM NA ROZWINIĘCIE TEGO.
 2. O boshe jaki głupi no nie wierzę no nie da się. Każdy producent zaczyna inaczej, jeden ma problem z wyjścia z loopów, czyt. brak jakiegokolwiek aranżu i elementu zaskoczenia, inny z kolei ma beznadziejny słuch do granic możliwości, jeszcze inny nigdy nie dowie się co to Parametric EQ i pomimo fajnych pomysłów nawet nie raczy zobaczyć, że tak naprawdę jego muzyka nijak się ma do czegokolwiek, bo po prostu poszczególne sample/instrumenty ze sobo nie współ-gra-jo. Wszelakie tego typu podobne przypadki zazwyczaj kończą się okaleczaniem słowa "muzyka", jednakże wiadomka - metoda prób i błędów robi swoje :) . Muszę, drogi Japanie, jako twój wieloletni fan i człowiek od okazywania swojego zachwytu nad twoją osobą, przyznać, żeś jest typem multitalentu, tzn. wszystkie te najgorsze cechy początkujących producentów połączyłeś w jedną kupę. Firstly, słuchałem twoich utworów na telefonie, toteż ogólniki idą w grę. Fałsz, no nawet momentami piękne brzmienie lat 80. (w ogóle brzmienie to kolejna ciekawa sprawa) nie jest w stanie tego naprawić. Też, synthy które oscylują w granicach WYSOKICH częstotliwości przydałoby się skontrastować CZYMKOLWIEK co by było w stanie być klejem między bębnami a piszczałeczkami. Bassss is your friend bro. Czasami nie ma wytłumaczenia, że gatuneczek, music is music, for real. I tak imo wszystko jest kwestią treningu, nie wierzę w jakieś muzyczne talenty do produkcji, jedni po prostu na starcie mają łatwiej, inni nie. Gl hf no cheats pls. Muzyka to coś pięknego, więc zacznij ją tworzyć.
 3. Sernat

  LOL

  Motyw taki: Gmclan + League Of Legends. Przede wszystkim podstawowe pytanie: kto tutaj gra i jaki posiada poziom, a jeśli już 30, to jaka dywizja (oczywiście mówimy o East, to polskie forum, hellloooołł). Jakieś aramki, 5vs5. even rankeds, whateva :3 . Nawet jeśli nic nie wypali, czysta ciekawość >D .
 4. Sernat

  Next-geny

  wait what
 5. Sernat

  Hejtują Paqoo!

  Omg, oglądam nowy filmik i jak najbardziej na plus wstęp :D !
 6. Sernat

  Hejtują Paqoo!

  Bardzo pocieszny typ, ale krzywe akcje i chore poglądy go niszczą :( . Skąd ta destruktywność w ludziach. Szczerość to nie wszystko, głupie poglądy tym bardziej :)) . Pewne sytuacje ciężko wybaczyć, oszustwo to oszustwo. Dzięki Ranma za wstawienie, bo nie wiedziałem, że aż taki fejm zyska. Hehe. Swoją drogą, pomijając naiwność i najzwyklejszą w świecie głupotę Paqoo, boli mnie także nadmierne spinanie dupska o niego :) . Ot, można się pośmiać, można kibicować, można pouczyć. Ludzie, byle bez hejtów, i tak troszku szkoda go.
 7. Sernat

  Foto-galeria

  Osobny wątek to można wydzielić dla interpunkcji co poniektórych :D . Ale mnie także cieszy usunięcie tamtych postów, a i w ich merytoryczny sens śmiem wątpić. Przecież kucyki i merytoryka to słowa wzajemnie wykluczające się, hm ;) ? #sernat krul
 8. I ja także zgadzam się z Tobą. A Rayman 2 to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała <3 . #klimat
 9. Dla mnie wszędzie, gdzie jest choć odrobina abstrakcji - tam jest piękno. Muzyka to czysta abstrakcja, niemająca nic wspólnego z rzeczywistością, stąd daje tyle radości dla serca i duszy. Gatunek nie gra roli, zresztą, cytując klasyka. "Czym jest muzyka? Nie wiem. Może po prostu niebem [...]". To, że szukasz w sobie odmienności to naturalne dla Twojego wieku, może nie tyle nieuniknione, co wytłumaczalne. #popu
 10. Dla mnie to poezja. Typowy downbeat to stary Bonobo, bez ciekawszego aranżu i w ogóle. Tutaj już jest "coś więcej". A zresztą, dla mnie to muza chilloutowa. I swoje zadanie dobrze spełnia.
 11. Sernat

  Jakim - Odgłosy (2013)

  Ambient <3 . Ambient totalnie odjechany, gdzie nawet perka jest jedną wielką abstrakcją <333 . Moje gratulacje Jakim. Tego typu gatunek w każdym wydaniu jest piękny, nawet pomimo drobnego fałszu czy bałaganu. Kocham. Idzie w odsłuch CAŁOŚĆ, po kilku trackach jest naprawdę git.
 12. Sernat

  Foto-galeria

  Oh Japan, aż chyba swoje winyle wstawię :DDD .
 13. Sernat

  pyrkon 2013

  >on to wziął na poważnie #incepcja
 14. @Anty: =) @Bedziom: Gdzie ty masz hejt jakikolwiek? Nie te lata bym próbował się, a przede wszystkim bym potrafił wyżyć się na kimś przez forum : / . Eot jak fatality na Antym w 88' #nazi. Btw. motyw technikum + studia, radzę obczaić.
 15. Ciekaw jestem, co ma: a ) fizyczna wielkość ekranu podana w calach bez zagęszczenia aka dpi do jego pikseli, czyli jednostek wirtualnych, nieokreślonych żadnym konkretnym rozmiarem fizycznym b ) "menu start" do specyfikacji systemu c ) liczba wykrzykników do jakości tekstu, zważywszy na to, że mają one funkcję ekspresyjną, a trzy obok siebie to żadna zbrodnia, tylko zwiększenie ich mocy? Dedukcja wspaniała. Nigdy nie przemawiały do mnie posty, których autorem był Bedziom, największy GMClanowy plujek i jednocześnie jedna z niewielu osób na tej PIĘKNEJ stronie, której wiedza jest faktycznie zerowa, a wszelkie symptomy własnego myślenia nigdy nie odkryte. #fatality
 16. Klasyk. Te cięcia. Generalnie, Noon to jest taki typ, co nie dość, że jak coś wyda, to zawsze musi być wyznacznikiem perfekcji, to jeszcze ma w sobie duszę. Wielu polskich producentów dopiero dochodzi do perfekcji, wielu też osiągnęło. Ale to jest arcydzieło.
 17. Sernat

  Wasze pulpity

  Ej, serio, ta moda na pulpity świecące pustkami już nawet śmieszna nie jest. Infantylne i głupie po prostu jak dla mnie. No ale tak, pulpit jest od patrzenia, a jego jedyne zastosowanie to tło. Pozdrawiam normalnych, liczę na ciekawe hejty od tych nie-.
 18. Sernat

  Foto-galeria

  No niestety, o ile "polepione" ujdą, to niestety na jego każdym nowym wydawnictwie jego brat zjadał go coraz bardziej. Czołówka polskich producentów. No nie wiem, Fisz nie powinien się nigdy za rapowanie brać i tyle.
 19. Sernat

  Foto-galeria

  Fisz, najgorszy z trzech Waglewskich, po prostu nieudany prototyp czegoś-tam. Słaba liryka, słaba technika, ogólnie asłuchalny gość jak dla mnie, a staram się być naprawdę tolerancyjny. No ale bez kitu. Btw., jego brat Emade i ojciec to naprawdę perełki prawdziwe.
 20. Sernat

  Wasze pulpity

  Hah, popieram Hudera akurat. Wolę toporną grę, ale klimatyczną niż mocno oklepaną i "grywalną", ale "pustą". To jest to, co miałem na myśli :) .
 21. Stary, odstaw JS i nigdy do niego nie wracaj. Ewentualnie dowiedz się czegokolwiek o tym języku. Naprawdę. Kaleczysz go. Pomijam już, że istnieje Jquery i $(...).css(...), wówczas ten kod to tylko marnowanie czasu i łamanie logiki uproszczeń tego frameworka. Pomijam, że w dobie HTML5 taki kod NIGDY nie będzie miał sensu. Ale jak zobaczyłem "var kropka = jsgcCreateObject();" to naprawdę się załamałem. Ten język chyba nigdy nie zyska dobrej sławy...
 22. Sernat

  Wasze pulpity

  Nie lubię się czepiać pierdół, ale inni lubią. Popraw z dedykacją dla nich ;) . Moje zdanie jest gdzieś po środku [zwrot którego nienawidzę]. Nie mam nic do nowych gier AAA, choć tutaj temat indie także bym poruszył. Gry mogą mieć jakiś swój wewnętrzny klimat, piękną grafikę, a niektóre nawet i fabułę i masę addonów (to raczej indie ;) ), ale nie czuję już serca w nowych grach, są dla mnie bez duszy. Wszystko, jeśli już jest, to wymuszone, w tej kwestii AAA nawet nie ma co tykać, gry z DLC czy innymi addonami nie mogą być dziełami, w które ktoś włożył miłość. Najlepsze gry jakie znam nie osiągnęły komercyjnych sukcesów i to jest naprawdę smutne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...