Skocz do zawartości

Skarby Misia 2: Na Wakacjach


mallo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Skarby Misia 2: Na wakacjach

 

Gatunek: Labiryntówka

 

Opis: Po tak długim czasie, wreszcie się doczekaliście. Oto OFICJALNY dodatek do gry Skarby Misia 2. Zostało w niej zaimplementowanych wiele ciekawych elementów, jak np. goniące cię mumie. Wszystkie elementy mają nowy outfit. Jest w niej możliwość strzelania. Oczywiście są zupełnie nowe poziomy i tła, oraz muzyka. Jednym słowem - ta gra to już inna gra.

 

UWAGA!

Gra zawiera elementy przemocy (gra jest bardzo krwista) , wulgarny język, nagość i jeszcze kilka innych fajnych słów. Gra dozwolona WYŁĄCZNIE od lat 18.

 

Kidding.

 

Download: https://gmclan.org/up4962_3_Skarby_Misia_2_Na_Wakacjach.html

Rozmiar pliku: ok. 9MB (Muzyka jest epicka)

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Yoyogames, ja, Korodzik, Sunstorm Interactive, plus jeszcze jakaś gra arcade. (cośtam 1938 czy coś)

Muzyka:
Sunstorm Interactive, HAL Labolatory, Square Enix i z internetu

Screeny:

Wakacje1.png

Wakacje2.png

 

Najpierw zagrajcie bo debile spoilerują. D:

 

PS. Gra jest "wyjątkiem" całej serii, w następnej części nie będzie bossów, pistoletów itp. , za to będzie wiele innych ciekawych elementów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x@UP No co wolisz żebym piracił? Jak możesz komuś obniżać ocenę za to, że nie jest piratem? Po za tym - najpierw ściągnij, potem oceniaj.

 

BTW. Noob 2x/\

 

@UP Dziękuję za wsparcie. :)

 

Dobrze, dobrze, nie atakujcie mnie już tak :D Gry nie oceniłem, bo nie grałem, a logo się czepiam po 1. ze względów estetycznych , a po 2. ze względu na to, że Lite ma chyba ograniczone pewne funkcje i byłoby ci łatwiej używając (kupując) pełną wersję.

 

BTW Szacunku.

 

Edit: Zagrałem - gra całkiem fajna, bez uciążliwych bugów, jedyną w zasadzie wadą jest brak oryginalności, a to jest to, czego poszukuję we wszystkich grach :) Owszem, etapy z czasem stają się coraz bardziej zagmatwane, ale przez to wcale nie trudniejsze, lecz bardziej żmudne do przejścia. Co muszę pochwalić - podobają mi się bardzo etapy z bossem, ciekawe urozmaicenie. No i te figurki z czerwonymi oczami, które nas gonią :D Przerażają mnie trochę. Ocena: 3.5/5

 

Po opisie myślałem, że serio będzie wulgarna i brutalna, może przez to się nieco zawiodłem :D

Jak coś - nie grałem w podstawową wersję Skarby Misia 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA


Konkurs na boxart do gry "Skarby Misia 2: Na wakacjach"!
Rozmiary - kartka A4.
Najlepsza praca zostanie zmodyfikowana żeby wyglądała jak prawdziwe pudełko.
Zwycięzca będzie mógł wymyślić własnego wroga/wystąpić w grze Skarby Misia 3 (oczywiście tutaj bez przemocy) lub element do gry Zenek De Murzyn Kanibal: For ril dis tajm! (tajny projekt, póki co) (tu już może być przemoc :D).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nikt go na poważnie nie weźmie:/

EDIT: Co do gry.

Wyczuwam moc w tobie młody padawanie,nie masz skilla,dobrej grafiki,ciekawego pomysłu ale. ale masz to coś,tą małą cząsteczkę która sprawia że za jakiś czas będzie z ciebie potężny Jedi.

Gra jako jedna z niewielu tu naprawdę mnie wciągnęła i przeszedłem całą,narazie masz zapał i krople talentu,nie zmarnuj tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie, żeby w jedynce były bugi związane z poruszaniem się po kratce

 

tutaj misiek co dwie sekundy odskakuje od kratki i trzeba lizać ściany aby wyrównać swoją pozycję i wejść w korytarz lub uniknąć kontaktu fizycznego z wrogiem

 

>:[[[

 

daję 4 gwiazdy bo brakowało mi czegoś takiego na gmclanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...