Skocz do zawartości

Maćko

Użytkownicy
 • Postów

  52
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O Maćko

 • Urodziny 02.05.1999

Informacje

 • Team
  Milk-Tech Studios

O mnie

 • Skąd
  Los Mlekos
 • Płeć
  Male
 • Adres www
 • Hobby
  Sportowe samochody, ciekawe efekty, technologie 3D , gry, iPady, iPhone'y i inne jabłka...

Osiągnięcia Maćko

Smart Newbie

Smart Newbie (2/13)

0

Reputacja

 1. Maćko

  Polskie znaki

  Zaiste dziękuję za pomoc. Wszystko teraz działa ;)
 2. Maćko

  Polskie znaki

  Czy w Studio działają polskie znaki? Trzeba coś pozmieniać w fontach?
 3. Jak zrobić ,że jeśli jakaś zmienna robi się nagle zbyt mała, lub zbyt duża to zamiast tak od razu przeskakiwać np. z 10 do 15 to powoli w każdym stepie zwiększa się o 1 albo coś ?
 4. jest DLL który mógłby kontrolować GameMaker przez MIDI? Na przykład kontrolować coś keyboardem MIDI.
 5. Ponawiam pytanie: Czy ktoś wi jak zrobić by game maker stworzył listę folderów z określonego miejsca? Może jakiś DLL jest potrzebny?
 6. Jak zrobić by game maker stworzył listę folderów z określonego miejsca?
 7. Dzięki,ale znalazłem przed chwilką GML file_copy chciałem tego użyć ale myślałem ,że kopiuje plik do tego samego miejsca skąd pochodzi. ^_^
 8. https://gmclan.org/index.php?wiki=article&zm=56 tutaj jest tylko o plikach tekstowych,a ja chcę widzieć jak zrobić by game maker zapisał dowolnego typu plik bez pytania się użytkownika o lokalizację do zapisania.
 9. GML get_save_filename() pyta się czy zapisać, a da się ,żeby nie pytało tylko od razu zapisywało wybrany plik z GML get_open_filename(filter,fname)?
 10. Chciałem zrobić by gra brała plik (wybrany przez użytkownika przy użyciu takiego okienka do wybierania plików) , tworzyła nowy folder i tam zapisywała ten wybrany plik pod inną konkretną nazwą.
 11. GML sound_replace(dzwienk,"folder/plik.mp3",0,1); Da się zrobić tak ,żeby folder i plik to były dwie zmienne?
 12. A da się odczytać/zapisać konkretną linię tekstu z pliku .txt? przykładowo: 0 2 5 3 1 To da się zrobić by odczytać trzecią linijkę tekstu tak by odczytało mi liczbę 5? https://gmclan.org/index.php?wiki=article&zm=56 tutaj nie znalazłem czegoś takiego. Może jakiś DLL jest potrzebny?
 13. Potrzebuję czytać i zapisywać określoną linijkę tekstu do pliku txt. Jest na to jakiś kod czy trzeba użyć jakiegoś DLLa?
 14. Tylko jak? Byłoby fajnie jakby mi to ktoś wytłumaczył bo ja się na tym za bardzo nie znam. A jak zrobić ,żeby czytało daną linijkę pliku txt ,albo zapisywało???
 15. Zacząłem robić grę typu Guitar Hero w której oczywiście zadaniem gracza jest wciskanie odpowiednich klawiszy, tak jak mu tam lecą te nutki (albo kropi , nieważne) Chciałem zrobić ,żeby można było nagrywać takie "nutki" i później je sobie odtwarzać ,albo zapisać do pliku. Tylko ,że nie wiem jak to zrobić? Może metodą replaya? <_<
×
×
 • Dodaj nową pozycję...