Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #31 - Głosowanie


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, cholera! Od wczoraj nie mialem neta i dopiero teraz znów działa, szkoda ze włączyli mi go troche za późno :unsure:

Kupe czasu mnie to zajęło, więc może Wam chociaż pokaże co zrobilem:

THE STIX

Miłego oblookania

 

Zaraz w edicie dam ocene gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w pierwotnej wersji przygodówką w 100% byla, ale brak czasu zmusil mnine do 'obcięcia fabuły' i zostało tylko zwykłe wykonanie misji. No ale za to można sobie postrzelać do gliniarzy (jak i do zwykłych cywilów), poza tym trzeba znaleść główny cel do wyliminowania, który nam ucieknie jeśli nie podejdziemy go sposobem, a to już chyba choć troche zalicza sie do przygodówki (no może bardziej do strategio-przygodówki ;P ). No ale za dużo zajęło mi pisanie silnika od nowa - za dużo efektów chciałem dać i za mało przygodówki przez to wyszło. Ale na szczescie będą kolejne tury więc na kolejną powinienem sie wyrobić =D

 

Oceny:

LudziX - powinieneś to jednak zrobić w gm - nie zabardzo sie łapie jak tą gre wogóle zacząć, ale to chyba wina lenistwa, bo nie zainstalowalem fonta - nie chcem sobie brudzić systemu xD

Kasa - ekhm... to może przejde do kolejnej gry :lol:

Yoda - fajna gra, nawet, nawet... tylko że doszedłem do psa, kliknąłem na niego i... koniec gry (zjadl mnie czy cuś - jakoś tego co było dalej nie widziałem)

 

Głos na Yodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, plz, w następnej turze dajcie jakiś bardziej wymagający temat ("gra z żeńskim bohaterem, akcją na księżycu i piaskiem spełniającym ważną rolę"* XD) niż tylko gatunek ;<

 

*) taki temat był w odpowiedniku Ligi na GamingWorld - gry biorące udział były świetne, od zabawy w wydobywanie surowców po rasowy RPG =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu systemowi Ligi24 będzie o hmm... 13,(4)% więcej szans na to, że wezmę udział.

 

Nie zdradzę na kogo głosuję... mystery

 

Zacząłem robić gierkę, ale ekwipunek, dialogi, zadania itp. robiłem tyle RPGów, że teraz to mi się źle kojarzy (podobni jak piosenki Wiśniewskiego - tata zawsze puszczał je w samochodzie, a ja miałem chorobę lokomocyjną... n/c)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, plz, w następnej turze dajcie jakiś bardziej wymagający temat ("gra z żeńskim bohaterem, akcją na księżycu i piaskiem spełniającym ważną rolę"* XD) niż tylko gatunek ;<
Po pierwsze, na początek dałem coś prostego, po drugie, chcę najpierw zużyć wszystkie "podstawowe" tematy, żeby później mogła zacząć się ostra jazda z Guanabaną na Marsie itd. =D
(...)słabiutka grafika(...)
Hm, to akurat kwestia gustu, bo mi się bardzo podoba. Dodaje klimatu. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...