Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lS1FcJh.jpg

 

http://i.imgur.com/lS1FcJh.jpg

 

Cały czas edytuje skiny do Rainmetera, bo lubie by pasowały pod windowsa 7, jak np na górze player rozmywa tło i ma brzegi takie same jak pasek zadań.

 

Projekt jeszcze nie skończony. Do tego nie lubie chyba jednak visualizacji. Ładnie to chociaż wygląda? Mama 2 Monitory tak apropo, i prawy ma śmieszną rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e85d2d2280.png

43 pliki zostały usunięte przed walnięciem screena. Czekam aż ktoś przejedzie wzrokowo pliki i wytknie każdy jeden który jest głupi(bo tak zawsze jest).

 

 

@Threef - Pozycjonowanie ekranów na screenshocie jest takie jak w ustawieniach ekranów. Jak fizycznie masz tak ustawione monitory zakładam, że je ustawiłeś w tym samym szyku w windzie aby Ci łatwiej było ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności
korodzik jest największym i jedynym kolekcjonerem rzadkich gier gejklanowych, pewnie ma tam listę

W zasadzie - dokładnie tak B) Planowałem przelecieć przez wszystkie (!) tematy z grami z gmclanu i upewnić się, czy są jeszcze dostępne w sieci, a jeśli tak - to zarchiwizować na przyszłość. Ostatecznie (no któż by się spodziewał) zadanie okazało się zbyt ambitne jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że kiedyś to gdzieś zobaczyłem i sprawdziłem jak to jest tak mieć to niestandardowo. Minęło parę dni i się przyzwyczaiłem. W sumie jakoś łatwiej mi to łapać kątem oka, jak np. skype mi zacznie świecić, że ktoś mi dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele wygodniej. 2 powody:

- Przy małych rozdzielczościach (ja mam 1024x600) zyskujemy jakieś 40 pixeli w pionie. Dla kogoś piszącego kod to DUŻO.

- Przy dużej ilości otwartych okien ich nazwy nie mieszczą się i są zwijane. Gdy są z boku to każdy ma własny rząd. I widać chociaż początek nazwy.

 

Ja z to nigdy nie pojmę jak ktoś może nie wyłączać kombinowania na pasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z to nigdy nie pojmę jak ktoś może nie wyłączać kombinowania na pasku.

o, to też ja. przecież to jest katorga, zwłaszcza porządkowanie folderów

 

z takich rzeczy to jeszcze zwróciłbym uwagę na przypinanie czegokolwiek do paska w windows 7, bo z tego, co zauważyłem, to wszyscy to robią, a ja nie rozumiem jak tak można :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takich rzeczy to jeszcze zwróciłbym uwagę na przypinanie czegokolwiek do paska w windows 7, bo z tego, co zauważyłem, to wszyscy to robią, a ja nie rozumiem jak tak można :x
Dla mnie to był bezsensowny feature, bo wystarczy wyszukać apkę po nazwie w menu start co jest niesamowicie szybkie... ale z czasem system zaczął mi zamulać. I przypięte mam tylko ikony które i tak mam otwarte przez 30% czasu: Explorator windows, Remote Desktop, VirtualDub i notatnik (bo mogę przypiąć pliki wybrane txt i mam całą listę pod PPM).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był bezsensowny feature, bo wystarczy wyszukać apkę po nazwie w menu start co jest niesamowicie szybkie... ale z czasem system zaczął mi zamulać. I przypięte mam tylko ikony które i tak mam otwarte przez 30% czasu: Explorator windows, Remote Desktop, VirtualDub i notatnik (bo mogę przypiąć pliki wybrane txt i mam całą listę pod PPM).

ja to, czego używam przypiąłem sobie w menu start albo na pulpecie. ale brakuje mi tego, że w XP mogłem sobie przypinać ikonki do szybkiego wybierania (widać na ostatnim screenie), na win7 można w sumie zrobić coś podobnego, ale wtedy ikonki nie są odrębne od rzeczy na pasku (w sensie, że po kliknięciu nie otwiera się nowa rzecz na pasku tylko ta ikonka się w to zmienia, ergo nie mogę np. w ułamek sekundy otworzyć trzech okienek painta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja np. lubię przypinanie. Klik i chrome włączony, steam, czy cokolwiek. A do tego, przypięte programy są zawsze w tym samym miejscu, więc odruchowo klikam na ikony na pasku. A co to jest to kombinowanie, co wcześniej Threef mówił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to, czego używam przypiąłem sobie w menu start albo na pulpecie. ale brakuje mi tego, że w XP mogłem sobie przypinać ikonki do szybkiego wybierania (widać na ostatnim screenie), na win7 można w sumie zrobić coś podobnego, ale wtedy ikonki nie są odrębne od rzeczy na pasku (w sensie, że po kliknięciu nie otwiera się nowa rzecz na pasku tylko ta ikonka się w to zmienia, ergo nie mogę np. w ułamek sekundy otworzyć trzech okienek painta)

jak sobie klikniesz taki otwarty program na pasku prawym przyciskiem myszy, to możesz szybko otworzyć go kolejny raz

nie jest to ułamek sekundy, ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja np. lubię przypinanie. Klik i chrome włączony, steam, czy cokolwiek. A do tego, przypięte programy są zawsze w tym samym miejscu, więc odruchowo klikam na ikony na pasku. A co to jest to kombinowanie, co wcześniej Threef mówił?

Kombinowanie robi tak że masz jedną ikonkę na np 5 okien exploratora. Musisz najpierw kliknąć na nią, a potem na okno które chcesz, ale nie wiesz które chcesz bo są pokazane po miniaturkach które nic ci nie mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja z to nigdy nie pojmę jak ktoś może nie wyłanczać kombinowania na pasku.

Mój znajomy miał kiedyś dziewczynę, która nie wyłanczała kombinowania na pasku. Natychmiast ją rzucił gdy się o tym dowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...