Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

aha no sorry ze tak to zabrzmialo, mam windows 7 nie viste

 

@Dawka gdzie ty tam widzisz tyle piratow? 0.o, sv kupny, ivony nawet nie mam pelnej wersji ale pirata tez nie

 

tez kiedys mialem porzadek jak wy, ale rodzice maja komputer nie do konca sprawny i od czasu do czasu wchodza na moj, pobierają jakieś g*wna, jakies toolbary do przegladarki , gry na godzine itp, ktorych potem nie usuwaja, a jak ja usune to i tak zostanie jakis syf w rejestrze czy pusty folder w program files/w starcie ;/

dlatego nie dbam o porzadek, jak rodzice ogarną swoj komputer i nie beda mojego ruszac to bede mial format i porzadek nonstop

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jest WebGG chociażby...

 

It was Joke Bro ...

 

Jak widać na skrinie - jest Skajp (Skajpaj) i Kaczucha (chyba jest jakimś komunikatorem)

 

Fervi

 

PS. Ranmus musi poprawić moduł sprawdzania dostępności osób na GG, bo coś nie halo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepsze to, niż kilka razy droższy telefon z wolnym HTC Sense. Litości ;) . Nie wiedziałem, że dziś ktoś jeszcze hateceki kupuje :P .

Daj spokój, telefon wcale taki wolny nie jest, w dodatku uważam, iż HTC Sense ma bogatszy zestaw udogodnień niż TouchWiz (tak, miałem okazję trzymać w ręku Galaxy S II). Jednak jedynym minusem to bateria trzymająca jeden dzień (choć jest to raczej domena większości smartfonów). Co kto lubi, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...