Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Wyluzuj, to Anty. Norma.

Jeśli ktoś traktuje moje posty z tej serii poważnie to pozdro, Bedziom +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki, nie pluć, bo nikogo nie obraziłem ;) . Po raz kolejny poszedł hejt w stronę bacy za chwalenie się zarobkami, mnie to tam śmieszy, no ale co ja się będę powtarzał.

 

Anty, Twoje posty traktuję poważnie tylko w Galerii Grafik, więc o nic się nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jeszcze w "Nad czym aktualnie pracujesz" możesz ;)

 

To nie hejt tylko humor na moim poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

anty ma humor na niskim innym poziomie

sernat zawsze czyha az anty powie cos glupiego

bedziom nigdy nie ma wlasnego zdania tylko sie podczepia pod innych

baca lubi sie chwalic pieniedzmi co wcale dobrze o nim nie swiadczy

/topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@chell: piękne podsumowanie

@Explosivo: 23-godzinny refleks :)

 

Obczajcie lepiej jaki mam kozacki programik do segregowania pulpitu

 

93551149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
https://gmclan.org/uploader/2426/bez_tytu_u2c299.png

jeśli chodzi o GBA

Mam jeszcze na DS'a (NO$GBA)

 

U mnie to tak:

Golden Sun

 

Isaac lvl 11, z 3 miesiące temu się tym jarałem ale teraz nie mogę do tego przysiąść, gdzieśtam utknąłem i już nie pamiętam gdzie,

co skutecznie utrudnia rozgrywkę.

 

 

Mega-Man Battle Network 4 - Blue Moon

Spoczi jest, ale jakos ostatnio przestalem grac i nie moge sie zabrac z powrotem. Megaman na 1 lvlu, jestem zadowolony z tego

jaki progress zrobiłem w porównaniu do pierwszego podejścia do tej gry.

 

 

Pokemon - Fire Red

Chetniej pogralbym w red ale nie wiem jak emulowac na psp gb, starter naturalnie Charmander który ma 24 lvl i już wyewoluował w

Charmeleona, drugi ulubiony Pikachu na 15 lvlu. Mam tylko pierwszego gym badgesa od Brocka który walczy jak frajer. Kasy 3714,

prawie 6 godzin w grze. 31 widzianych pokemonów, 11 złapanych. Nienawidzę tej wersji bo traktuje gracza jak skończonego debila

który na pytanie ile ma lat odpowiada "L" i trzeba mu wszystko tłumaczyć.

 

 

Pokemon Emerald

Porzucony sejw wszystkie gym badgesy, 20280 kasy, 160 godzin naliczonych (z czego spora czesc przelezala na biurku gdy

zapomnialem zastopowac gry), Lairon (Aron>Aggron>Lairon) 68 lvl, Blaziken (starter Torchic>Combusken>Blaziken) 50 lvl, Pikachu

36 lvl, Sableye 32 lvl, zobaczonych 149 pokemonów, złapanych 88 w tym 3 legendarne (Regirock, Regice, Registeel), 1 rare

(Relicanth), przestałem grać gdy nie mogłem za chiny pokonać chyba trzeciego członka Ligi (nie chcialo mi sie grindowac)

 

Stosunkowo nowy sejw pierwsze dwa gym badgesy, 12228 kasy, 3,5 godziny naliczonych (staram sie nie zostawiac wlaczonego

gdy nie gram), Marshtomp (starter Mudkip>Marshtomp) 23 lvl, 26 zobaczonych pokemonów, złapanych 11 w tym Aron którego

postanowiłem aż tak nie wykorzystywać bo jest zbyt op i Geodude którego stwierdziłem że nie będę ewoluował i zrobię z niego

moją wizytówkę, gram od nowa bo stwierdziłem że mam za dużo wolnego czasu a gdybym grał na starym sejwie to to już by nie

było to samo.

 

 

Pokemon Mystery Dungeon - Red Rescue Team

Prawie w ogóle nie gram bo często crashuje, ale gdy chwilę podziała to jest fun.

 

 

The Legend of Zelda - The Minish Cap

Gra świetna, umarła jednak jak większość w moim emulatorze - zrobiłem sobie od niej małą przerwę i po powrocie nie mam pojęcia

co dalej, a na myśl o zaczynaniu jej po raz trzeci (za pierwszym razem szło świetnie ale brat nadpisał mój zapis...) robi mi się

niedobrze.

 

Edit: A, i jak już poruszyłeś temat FF - przeszedłem FF7 Crisis Core na psp, jestem w trakcie FF7 a później walnę sobie Advent Childrena, który kurzy się na dysku od niepamiętnych czasów. Skład teamu w 7 taki - Yuffie/Vincent (Y 28 lvl, V 30), Cloud (31 lvl) i Aerith (31 lvl). Z pozostałych to Barret (27), Tifa (25), Red XIII (26), Cait Sith (25) i Cid (29). 21 godzin w grze. 26373 gil i cała masa zbędnych itemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tak:

Golden Sun

 

Isaac lvl 11, z 3 miesiące temu się tym jarałem ale teraz nie mogę do tego przysiąść, gdzieśtam utknąłem i już nie pamiętam gdzie,

co skutecznie utrudnia rozgrywkę.

 

 

Mega-Man Battle Network 4 - Blue Moon

Spoczi jest, ale jakos ostatnio przestalem grac i nie moge sie zabrac z powrotem. Megaman na 1 lvlu, jestem zadowolony z tego

jaki progress zrobiłem w porównaniu do pierwszego podejścia do tej gry.

 

 

Pokemon - Fire Red

Chetniej pogralbym w red ale nie wiem jak emulowac na psp gb, starter naturalnie Charmander który ma 24 lvl i już wyewoluował w

Charmeleona, drugi ulubiony Pikachu na 15 lvlu. Mam tylko pierwszego gym badgesa od Brocka który walczy jak frajer. Kasy 3714,

prawie 6 godzin w grze. 31 widzianych pokemonów, 11 złapanych. Nienawidzę tej wersji bo traktuje gracza jak skończonego debila

który na pytanie ile ma lat odpowiada "L" i trzeba mu wszystko tłumaczyć.

 

 

Pokemon Emerald

Porzucony sejw wszystkie gym badgesy, 20280 kasy, 160 godzin naliczonych (z czego spora czesc przelezala na biurku gdy

zapomnialem zastopowac gry), Lairon (Aron>Aggron>Lairon) 68 lvl, Blaziken (starter Torchic>Combusken>Blaziken) 50 lvl, Pikachu

36 lvl, Sableye 32 lvl, zobaczonych 149 pokemonów, złapanych 88 w tym 3 legendarne (Regirock, Regice, Registeel), 1 rare

(Relicanth), przestałem grać gdy nie mogłem za chiny pokonać chyba trzeciego członka Ligi (nie chcialo mi sie grindowac)

 

Stosunkowo nowy sejw pierwsze dwa gym badgesy, 12228 kasy, 3,5 godziny naliczonych (staram sie nie zostawiac wlaczonego

gdy nie gram), Marshtomp (starter Mudkip>Marshtomp) 23 lvl, 26 zobaczonych pokemonów, złapanych 11 w tym Aron którego

postanowiłem aż tak nie wykorzystywać bo jest zbyt op i Geodude którego stwierdziłem że nie będę ewoluował i zrobię z niego

moją wizytówkę, gram od nowa bo stwierdziłem że mam za dużo wolnego czasu a gdybym grał na starym sejwie to to już by nie

było to samo.

 

 

Pokemon Mystery Dungeon - Red Rescue Team

Prawie w ogóle nie gram bo często crashuje, ale gdy chwilę podziała to jest fun.

 

 

The Legend of Zelda - The Minish Cap

Gra świetna, umarła jednak jak większość w moim emulatorze - zrobiłem sobie od niej małą przerwę i po powrocie nie mam pojęcia

co dalej, a na myśl o zaczynaniu jej po raz trzeci (za pierwszym razem szło świetnie ale brat nadpisał mój zapis...) robi mi się

niedobrze.

 

Edit: A, i jak już poruszyłeś temat FF - przeszedłem FF7 Crisis Core na psp, jestem w trakcie FF7 a później walnę sobie Advent Childrena, który kurzy się na dysku od niepamiętnych czasów. Skład teamu w 7 taki - Yuffie/Vincent (Y 28 lvl, V 30), Cloud (31 lvl) i Aerith (31 lvl). Z pozostałych to Barret (27), Tifa (25), Red XIII (26), Cait Sith (25) i Cid (29). 21 godzin w grze. 26373 gil i cała masa zbędnych itemów.

 

xxx.jpg

Z White'a, rubin mi się gdzieś zapodział.

To są tylko te gry, które mam w tym momencie, zeldy przeszedłem wszystkie na GBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zakladajac, czysto teoretycznie, że wygram TC (zawsze warto mieć nadzieję) to pierwsze co robię to kupuję sobie DSa z White/White 2 (widzę że jest dużo pokemonów z innych generacji, ale niestety tych nowych w ogóle nie kojarzę więc wybieram exclusivy w ciemno) albo 2x GBA z Ruby i Sapphire, żeby wreszcie złapać wszystkie pokemony 3 generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...