Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Lol, nie wiem co wy tak sracie tymi telefonami. Telefon jest do dzwonienia i smsowania i słuchania muzyki, ja mam ludzkie 320x240 nokii, żadnego dotykowego ekranu, bez qwerty i jakoś żyję

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy telefon (z klapką, NOKIA jakaś) miał odtwarzacz muzyki, ale pojemność chyba tylko 10mb ;x No i miał jeszcze port na podczerwień, a za to portu na kartę MicroSD nie.

Teraz mam dotykowy LG Bali z kartą pamięci 1gb, wejściem na słuchawki Mini-Jack i mi lepiej, szczególnie pod względem pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@chell: ja mam androida bo wolę nie nosić ze sobą mp3 do słuchania, mp4 do oglądania filmów, laptopa do internetu, komórki do dzwonienia, zegarka od godziny, dyktafonu, kamery i aparatu tylko jedno urządzenie do wszystkiego

 

lol, mp3 nie mają wbudowane teraz już chyba tylko telefony stacjonarne, nie mam pojęcia po cholerę ci oglądanie filmów na telefonie, to samo z internetem, komórka to komórka, zegarek jest w KAŻDEJ komórce, dyktafonu nie użyłem jeszcze nigdy od kiedy mam telefon, z kamerą tak samo jak z MP3, aparat = kamera

śmiało, brońcie tych swoich kombajnów dalej, chętnie podyskutuję

 

+mój telefon ma 70 mb ramu, nokia os, nie ma wi-fi, nie ma gps i w ogóle nie ma wyjścia na TV :OOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Na telefonie nie słucha się muzyki, przecież fajniej kupić sobie discmana i słuchać z oryginalnych płytek.ng/[/url]

nie

 

I również mniej praktycznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolo320 Wiem co czujesz, ja mam 256 MB Ramu. :D Nawet mój stary szmelc, który kiedyś sprzedałem miał więcej ramu. Nie przełożyłem ramu z jednego kompa do drugiego, a tak to przynajmniej oddałem coś co by się nadawało do używania (w trochę większym stopniu :D, to wciąż był procek 600 MHz, karta graficzna jakoś 32 MB/64 MB).

Bodajże ramu tam było 256+128+64=448 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, telefon wcale taki wolny nie jest, w dodatku uważam, iż HTC Sense ma bogatszy zestaw udogodnień niż TouchWiz (tak, miałem okazję trzymać w ręku Galaxy S II). Jednak jedynym minusem to bateria trzymająca jeden dzień (choć jest to raczej domena większości smartfonów). Co kto lubi, naprawdę.

Doot. To samo z SGG. Bateria trzyma jeden, gora 2 dni.

 

 

@chell: ja mam androida bo wolę nie nosić ze sobą mp3 do słuchania, mp4 do oglądania filmów, laptopa do internetu, komórki do dzwonienia, zegarka od godziny, dyktafonu, kamery i aparatu tylko jedno urządzenie do wszystkiego

 

+1

 

Mowiac juz o tym kto ile placi... Ja mam Mix'a w Play'u. Play Mixtura All Inclusive. Place 40zl miesiecznie I mam w tym skromny pakiet internetu 250 MB. Dokupuje sobie dodatkowe 1 GB co miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...