Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

każdy chciał spartana, macie spartana w tripie:

hvea.png

jak jest i stalin i hiroshima i afgańskie pole maku to czemu nie spartanie

zrobie z tej misji takie mini demo bo i tak działam na osobnym pliku a jest to tak niewiele zwiazane z reszta gry ze bedzie w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
https://gmclan.org/up7193_4_Mo_dSewen.html ej, weźcie no sprawdźcie ile wam fpsów wyciąga (spacja >> maxfps) Tak z czystej ciekawości. Dobrze byłoby ogarnąć na starym lapku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie nie, z ramieniem jest faktycznie cos nie tak, ale to jest stara animacja tylko w tamtej głowa i tułów obracały się na boki (podmieniałem sprity, różnie obrócone) i to troche psuło wygląd, uprościłem i jest lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie nie, z ramieniem jest faktycznie cos nie tak, ale to jest stara animacja tylko w tamtej głowa i tułów obracały się na boki (podmieniałem sprity, różnie obrócone) i to troche psuło wygląd, uprościłem i jest lepiej

 

Jak dla mnie ok tylko ręce wysunąć do przodu tam gdzie bark i w łokciach lekko obniżyć,bo chyba nikt nie biega z łapami o kącie 90 stopni.Nie wiem czy dobrze napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szmalu specjalnie źle zagrałem i strzelałem we wszystko co się rusza (zmarnowałem całą amunicje i sporo energi) żeby pokazać coś innego i mieć pare dynamicznych ujęć do trailera . te potworki śpią normalnie i najlepiej się przekraść zabijając jednego czy dwóch maczetą znienacka. staram się nie zabraniać strzelać, choć i nie zachęcam zbyt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@propa: oglądałem dziś gameplay, całkiem przyjemnie te strzelanie wygląda i ogólnie jak opisujesz te śpiące potwory i inne akcje to przyjemnie sobie tego Tripa wyobrazić :)

 

 

LWi6eU0.png

 

zainspirowany ankietą na głównej xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to miło, mam nadzieje że w tym roku uda się w to przyjemnie pograć :)

Z innych scenek co nagrywałem pod trailer zrobiłem taką kompilację. 7 minut Tripa, fragmenty z 9 różnych misji, kilka scenek już widzieliście, kilka wyciałem żeby nie spojlerować zbyt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propa: oglądałem dziś gameplay, całkiem przyjemnie te strzelanie wygląda i ogólnie jak opisujesz te śpiące potwory i inne akcje to przyjemnie sobie tego Tripa wyobrazić :)

 

 

LWi6eU0.png

 

zainspirowany ankietą na głównej xd

Pelikan jest super,chyba ma najciekawsze kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to miło, mam nadzieje że w tym roku uda się w to przyjemnie pograć :)

Z innych scenek co nagrywałem pod trailer zrobiłem taką kompilację. 7 minut Tripa, fragmenty z 9 różnych misji, kilka scenek już widzieliście, kilka wyciałem żeby nie spojlerować zbyt:

Propa mnie w Twoich produkcjach drażni jedynie to przejście do innego pokoju , za kazdym razem czuje sie jakbym zaczynał nową rozgrywkę , jakoś to sie nie trzyma kupy , może jakiś efekt tego przejscia piznij ? np tak jak było w dino crisis - animacja otwierania drzwi i dopiero akcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...