Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Krzywy to chyba jestes ty.

Owszem ale wracając do tej pani...

Za duże oczy ma ułożone krzywo do twarzy która z kolei też jest krzywa. Spójrz na jedną jej stronę (tą łysą)- nie wydaje ci się nieco dziwna? A teraz na drugą część. Mimo, że przykryta grzywką widać że głowa jest jeszcze tam gdzie powinna się zwężać (Nie jestem pewien czy powinna ale względem tej drugiej połowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
ANtY masz talent, wieeeeelki :33 chciałbym tak rysować ;D niestety tablet leżyy...

Jak jesteś gotów poświęcić trochę czasu i nie zniechęcasz się po pierwszej porażce to pisz na gg, mogę cię instruować jak ćwiczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zębacz po prawej sto razy lepszej niż goblin w czapie :) łysy karczmarz z któregoś screenu też dużo lepszy, ogólnie goblin słabo wygląda no nie oszukujmy sie (krztalt twarzy i jakies maskotkowate oczy), mam nadzieję że to jakaś poboczna postać. moze to wrażenie dlatego ze odbiegnięcie od kanonu takie gobliny przeważnie mają głupie brzydkie mordy a ten wygląda jakby sie miał zaraz w pluszaka zmienić.

zębaczowi (orkowi?) bym tylko większą pałę dał, jakąś maczuge z kolcami ważącą więcej niż on :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten pierwszy filmik jest po prostu BOSKI :D Stary, Ty normalnie masz dar reżyserski, te ujęcia, muzyczka, strasznie mi się podoba :) Już nie wspomnę o tym, że pięknie wszystko narysowane :) BOMBA!

True, dlatego myślę że nie zawiodę się na jego grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a dzięki :D Nie powiem chociaż same animacje sie lekko zestarzały, to ujęcie jak SJ tłucze żaby jest nadal dla mnie perełką, a muzyka Michała ######ście podkręca klimat :)

Czekam jeszcze na muzyczką do trailera tripa, który obiecują że będzie rozkładać na łopatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tu, na gmclanie jesteś propą i każdy wie ile robisz te animacje, ale dla normalnego człowieka jesteś zwykłym twórcą gier indie - on ci powie co najwyżej że ten lecący papieros jest ładny a tak to skoczne i brzydkie (o fizyce nie wspominając). Jakby coś to oglądałem tylko to pierwsze i ta skoczność aż razi po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu, na gmclanie jesteś propą i każdy wie ile robisz te animacje, ale dla normalnego człowieka jesteś zwykłym twórcą gier indie - on ci powie co najwyżej że ten lecący papieros jest ładny a tak to skoczne i brzydkie (o fizyce nie wspominając). Jakby coś to oglądałem tylko to pierwsze i ta skoczność aż razi po oczach.

To my nie jesteśmy normalnymi ludźmi ? Nie wiedziałem. :huh: Zresztą guzik mnie obchodzi ile czasu propa robi to wszystko . Liczy się efekt , który moim zdaniem jest kozacki . Krótka piłka ^.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...