Skocz do zawartości

Nie widze kodów , tylko samą akcję


gol350

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnołem przykład gry zrobionej w Game Makerze ,ale jak ją uruchamiam to nie widze kodów ,tylko samą akcję gry. Jak mam ją otworzyć ,żeby widzieć kody. Bo jak klikam na ikonę gry to mogę tylko grać ,a jak najpierw otwieram GM-a i potem klikam "file" i "open" to tej gry nie widać w folderze który otwieram.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link mi ściągał Marek.S ,więc zapytajcie go skąd to ściągnął.

 

EDIT:

Ściągnąłeś *.exe :)

 

Musisz ściągnąć plik z rozszerzeniem *.gm6 lub *.gmk :)

 

Sciągnąłem plik rar i co mam zrobić dalej ,żeby otworzyć kody w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

AAAAAAA!!!! Dajcie mi żyletki!!!!!! Idę się pociąć... Człowieku, plik .rar to archiwum, w któym dopiero znajduje się poszukiwany przez ciebie plik.

 

 

Ten plik .rar który ściągnąłeś: jakie pliki w nim są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAA!!!! Dajcie mi żyletki!!!!! Człowieku, plik .rar to archiwum, w któym dopiero znajduje się poszukiwany przez ciebie plik.

 

 

Ten plik .rar który ściągnąłeś: jakie pliki w nim są?

Nie mogę go otworzyć .Pisze komunikat ,że ten plik nie jest prawidłową aplikacją systemu win 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hmmm, gol350, popatrzmy sobie na twoje poprzednie tematy:

 

"objekt poruszający się do ściany po odciśnięciu myszy"

"Objekt poruszajacy sie do sciany po odcisnieciu myszy"

"objekt poruszający się w kierunku odciśnięcia myszy"

"Objekt poruszany myszką"

 

Ach ty chamie :]

 

Aha, w żadnym z tych tematów nie zauważyłem, żeby Marek.S dawał ci jakiś przykład do ściągnięcia...

Z tego co wiem z Google to "Blockoban" to jakaś gra we flashu (całkiem fajna zresztą). Ten plik exe, co nam dałeś, to skąd wziąłeś dokładnie? Tylko bez kręcenia. Nie wierzę, by Marek.S dał ci głupio sam plik .exe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak retorycznie pytam, bo jak ktoś ma problem z taką rzeczą... kto wie, jakie pytanie będzie następne

No więc pewnie domyślam się, że najprawdopodobniej chyba na 99.9% jestem pewien, że to będzie pytanie: Jak włączyć GM-a spkowanego w *.7zip (skoro sam admin się pyta, to chyba trzeba odpowiedzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac i konczac temat, zeby wiecej nie zasmiecac, przyklad o jaki Ci chodzi musi byc plikiem o rozszerzeniu gmd, gm6 tudzież gmk. jak widzisz .rar to masz doczynienia z archiwum skompresowanym lub nie. exe to nie przyklad zaden, tylko gotowy program wykon. szkoda troche mi tak wspanialego forum na tak banalne rzeczy, choć oczywiście, nie zaprzeczam, forum jest po to, aby pomagać, informować i oświecać nieoświeconych. no ale w sumie to takie proste i oczywiste rzeczy, że aż trudno uwierzyć w to, iż ktos chce robić gre nie wiedząc takich podstaw. to nawet nie szkoła podstawowa. przedszkole. żłobek. no rar exe... hrh. moze do FAQ zrobić punkt:

pytanie: ściągłem przykład ze strony gamemakera, ale gdy go uruchamiam, to nie moge zobaczyć jego zasobów, tylko włącza mi się gra. co mam zrobić, by otworzyć zasoby?

odp: Aby otworzyć zasoby, musi być top przykład gamemakera z rozszerzeniem gmd, gm6 lub gm7 w zależności od wersji programu, w którym był zrobiony. Plik z rozszerzeniem exe to nie przykład gamemakera.

 

czy cos takiego. bo pewno niejeden młodzik bedzie się zastanawiał nad tym...

 

PoZdRo '

 

up:

Pablo1517 : lol ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac i konczac temat, zeby wiecej nie zasmiecac, przyklad o jaki Ci chodzi musi byc plikiem o rozszerzeniu gmd, gm6 tudzież gmk. jak widzisz .rar to masz doczynienia z archiwum skompresowanym lub nie. exe to nie przyklad zaden, tylko gotowy program wykon. szkoda troche mi tak wspanialego forum na tak banalne rzeczy, choć oczywiście, nie zaprzeczam, forum jest po to, aby pomagać, informować i oświecać nieoświeconych. no ale w sumie to takie proste i oczywiste rzeczy, że aż trudno uwierzyć w to, iż ktos chce robić gre nie wiedząc takich podstaw. to nawet nie szkoła podstawowa. przedszkole. żłobek. no rar exe... hrh. moze do FAQ zrobić punkt:

pytanie: ściągłem przykład ze strony gamemakera, ale gdy go uruchamiam, to nie moge zobaczyć jego zasobów, tylko włącza mi się gra. co mam zrobić, by otworzyć zasoby?

odp: Aby otworzyć zasoby, musi być top przykład gamemakera z rozszerzeniem gmd, gm6 lub gm7 w zależności od wersji programu, w którym był zrobiony. Plik z rozszerzeniem exe to nie przykład gamemakera.

 

czy cos takiego. bo pewno niejeden młodzik bedzie się zastanawiał nad tym...

 

PoZdRo '

 

up:

Pablo1517 : lol ;d

 

Wskaż mi chociaż jednego nooba który po takie informacje zajrzy do FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...