Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 05/06/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Ziomuś, nie traktujesz zbyt poważnie tej sytuacji z shoutboxem?
 2. 2 punkty
  @gnysek Mam dwa problemy związane z limitem shout'ów. Po pierwsze limit miał dotyczyć wiadomości pod rząd, a ja mogę pisać 2 na dobę. Po drugie limit liter w textboxie jest inny niż faktyczny i jeśli piszę jakaś wypowiedź pod limit to ostatnie litery mi ucina. PS. @nowy_user miałem to dopisać, ale zabrakło mi jednego shout'a na dobę Więc odpiszę jak już będę mógł.
 3. 2 punkty
 4. 2 punkty
  niestety rejstracja nie czyni, że ten portal nie obowiązują przepisy. Wstawianie kucyków nie jest zabronione przez prawo. Natomiast gdybyś wrzucał obrazki promujące nazizm to skończyłoby się "mogę bo jestem właścicielem" prawda? Tak samo z napiętnowaniem, czy prześladowaniem. My możemy sobie gadać, ale raczej musi się temu przyjrzeć ktoś kto co do artykułu zna te przepisy. W każdym razie możesz zostać ukarany przez sąd za napiętnowanie kogoś przez FB mimo że FB wymaga rejestracji, prawda? Nie chcę mi się o takie coś na ten moment opłacać prawnika czy takie rzeczy robić. Na razie napisałem do rzecznika praw obywatelskich, bo on z tego co jest mi wiadome powinien mi za darmo jakieś porady dokładniej udzielić. Natomiast zrobienie jakiejś reguły tylko dla jednego użytkownika może mieć znamiona czynu karalnego. Nie mówię, że musi. Nie znam w 100% przepisów, ale znam trochę podobne sytuacje, choć nie takie dokładnie dlatego o tym wspominam. Poza tym to czy możesz być ponad regulaminem(który jak sam powiedziałeś zaakceptował każdy tak jak każdą umowę, a więc TY się zobowiązałeś do przestrzegania jego bo to działa w dwie strony) też nie jestem przekonany.
 5. 1 punkt
  O ja mam jeszcze jakiś symulator bramek logicznych zrobiony w GMSie na dysku który robiłem w szkole średniej jako projekt ponadprogramowy
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Spoko. Wskaż sędziego, który powiedział że randomowy nick bez nazwiska to jest dana osobowa (ale nie "znam", "słyszałem"), wskaż mi wyrok. Ale nie taki z forum na końcu internetu, tylko ze strony wymiaru sprawiedliwości. To nie była moja interpretacja, tylko interpretacja prawnika z przytoczonego artykułu, którego nadal nie przeczytałeś. I nie strasz mnie tu wyrokami, bo się nakręciłeś, że "ograniczenie liczby wysyłanych wiadomości z rzędu" na stronie internetowej, jest zagrożone jakąś karą. Nie jest, żadną. Nie jesteś ani dyskryminowany (bo masz ograniczenie dlatego, że łamiesz regulamin, a nie z innego powodu jak religia, kolor skóry, poglądy), nie jesteś też nękany - bo nie naruszam Twojej prywatności ani nie wzbudzam poczucia zagrożenia. Takie trochę "nie wejdzie pan na dyskotekę bo ma pan złe dresy", a Ty nagle z sądami wyskakujesz. https://www.rpo.gov.pl/pl/content/czym-jest-dyskryminacja - dyskryminacja na stronie RPO do którego pisałeś, poczytaj sobie. Btw. Ile razy dzisiaj będziesz "kończył" dyskusję? 10? 20? Wiem, że nie potrafisz nie odpowiedzieć, więc Twoje "kończę dyskusję" trwać będzie tak długo, jak ja będę odpisywał, a inni wciąż będą mieli z Ciebie (bo nie ze mnie) ubaw. Dlatego, że jesteś niedojrzały i dziecinny, ale wypierasz to przypisując tę cechę innym.
 8. 1 punkt
  Tak, mam władzę w internecie, jestem GMCLANowym KimDzonUnem i znęcam się psychicznie nad MaxGamingiem bo mnie to jara i satysfakcjonuje. Masz, skopiuj sobie powyższe zdanie i idź z tym do prokuratury. Też się pośmieją. Po raz trzeci powołujesz się na NIEISTNIEJĄCE PRAWO. Czyn karalny za blokadę która pomaga Ci przestrzegać regulaminu? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Zostałem Twoim GMCLANowym kuratorem, a nie oprawcą. Ach i żeby było jasne. Nigdy nie dostałeś bana/kary za coś, czego nie ma w regulaminie. Regulamin wyraźnie mówi, ze zakazane jest SPAMOWANIE i FLOODOWANIE (Netykieta o tym mówi, ale jest podlinkowana). To są normalne rzeczy, robi to każdy w internecie, ale Ty albo masz 13 lat, albo coś z głową, skoro tego nie rozumiesz (masz, teraz jeszcze publicznie Cię obrażam, no po prostu dożywocie będzie). Mogę sobie w panelu admina edytować wszystko o każdym userze i co, jak jednemu coś zmienię, to jest znęcanie i napastowanie? Bzdura. Mogę w każdym momencie sobie dopisać jakieś nowe zabezpieczenia na stronie, zapobiegające botom, spamowi itp. I nikt mi tego nie zabroni. Czy jakbym zamiast wpisania z palca twojego ID w kodzie zrobił pole w bazie, gdzie podaję ID userów to by już nie było jednostkowe znęcanie? Bo własnie takie są wszystkie inne formy banów i ostrzeżeń na stronie, po prostu kolejne wpisy w bazie. No więc nie, było mi szybciej tak, jak będę chciał to dopiszę drugie ID, bo jest mi szybciej, niż tworzyć sobie gdzieś w konfiguracji pole na id userów i dodawanie i usuwanie ich. Ja od dwóch godzin na to czekam, ale na razie jest "nie masz prawa" + "ale nie wiem jeszcze na jakiej podstawie". Czyli generalnie "chciałbym, żebyś nie mógł". Właśnie cała firma u mnie sikała ze śmiechu to czytając Stawiam też kratę browca, że MaxGaming pisząc do rzecznika, zataił kilka faktów i podkolorował historię na swoją korzyść.
 9. 1 punkt
  Jak Ja lubię jak ludzie mają problem z takimi pierdołami. Szczególnie jak pada "nie masz prawa". Zaraz chyba polecą paragrafy. Może za stary jestem. Już nawet przez kabel ludzie się prześladujecie Ostatnio młodym adeptom nie pasowała nazwa programu do robienia gier, bo ich "obrażała i poniżała". Czekamy, młoteczek symbolizujący narzędzie pracy, będzie przez Was odbierane jako agresywna ikonka symbolizująca broń!, a w czerwonym kółku jak narysujecie trójkąt to będzie illuminati.
 10. 1 punkt
  Masz i licz: Ja widzę 4 Twoje avatary. Zatem nie mogłeś nic napisać, bo w ostatnich 10 wiadomościach napisałeś już 4. Pamiętaj, masz niższe limity niż reszta. Wszystko działa tak jak napisałem.
 11. 1 punkt
  A już widzę. Masz limit 2 pod rząd i max 4 w ostatnich 10. Dostałeś specjalnego ifa w kodzie bo spamujesz. Dodam, że w przypadku dialogu dwóch osób, max jaki można osiągnąć w 10 shoutach to 5-6, więc ten limit nie jest jakiś taki z tyłka.
 12. 1 punkt
  Właśnie o to mi chodzi. Na lekcjach się nie nauczysz.
×