Skocz do zawartości

Dester

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  317
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Dester w dniu 27 Czerwca 2019

Użytkownicy przyznają Dester punkty reputacji!

Reputacja

7 Neutralny

O Dester

 • Tytuł
  Forum Veteran
 • Urodziny 01.01.2000

Previous Fields

 • Użytkownik GameMaker Studio 2
  Nie
 • Użytkownik GameMaker Studio
  Tak
 • Użytkownik GameMaker 8
  Nie
 • Użytkownik GameMaker 7 i wcześniejszych wersji
  Nie
 • Użytkownik Unity
  Nie
 • Uytkownik Godot
  Nie

Profile Fields

 • Skąd
  127.0.0.1
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

18856 wyświetleń profilu
 1. Tytuł: nandxor Gatunek: Narzędzie Opis: nandxor to prosty program służący do symulacji układów logicznych. Zawiera podstawowe bramki logiczne. Pozwala na zapisywanie i wczytywanie projektów. Download: gmclan.org Rozmiar pliku: 2697KB Autorzy: Programowanie: Dester Grafika: Dester Screeny:
 2. Dester

  nandXor

  Może nawet nie 60. Od początku planowałem tylko niskie częstotliwości.
 3. Tytuł: nandXor Gatunek: Narzędzie Opis: nandXor to prosty program służący do symulacji układów logicznych. Zawiera podstawowe bramki logiczne. Pozwala na zapisywanie i wczytywanie projektów. Publikuję to jako wersja demo, bo spodziewam się błędów, ale program jest już prawie ukończony (do dodania został mi tylko jeden element). Download: https://gmclan.org/up9384_3_nandxor.html Rozmiar pliku: 2695KB Autorzy: Programowanie: Dester Grafika: Dester Screeny:
 4. Nadal nie rozumiem tego problemu, ale korzystam z tego "tymczasowego" rozwiązania, które działa nie działa. // room - creation code repeat room_width/32 { repeat room_height/32 { instance_create(0, 0, obj_gate); } } with obj_gate instance_destroy(); EDIT: Ok. Teraz połączyłem tą metodę z wczytywaniem każdego pliku kilkakrotnie. Wygląda na to, że działa. Nevermind, nie działa. EDIT: Zamiast korzystać z wbudowanej zmiennej id postanowiłem nadawać własne id obiektom. Jak na razie wszystko działa.
 5. Spróbowałem teraz z Linux Live USB Creator. Bez zmian. Boot menu puste
 6. Mam tablet Lenovo MIIX 3-830, na którym nie ma systemu operacyjnego. Oryginalnie miał Windows. Przy uruchomieniu odpala się BIOS. Mogę wybierać opcje przyciskami od głośności, ale potwierdzanie przyciskiem zasilania nie działa, więc podłączam klawiaturę przez usb. W menu głównym mam następujące opcje: [Normal startup]: czasami mignie ekranem na czarno i wróci do menu, czasami wyświetli jeden znak _ na czarnym tle i przestanie reagować. [Boot menu]: puste w środku. Wkładałem kartę SD z obrazem jakiejś dystrybucji Linuxa ale jej nie widział. [System recovery]:
 7. ///event naciśnięcia S (zapis) if keyboard_check(vk_control) and not saveload { saveload = true; // poproś o plik filename = get_save_filename("project file|*.ini", filename); if filename == "" { show_message_async("Saving canceled."); saveload = false; exit; } // usuń stare dane savefile = ini_open(filename); sectionNum = 0; while ini_section_exists(sectionNum) { ini_section_delete(sectionNum); sectionNum++; } ini_close(); // zapisz nowe dane sectionNum = 0; with obj_gate { save
 8. Nie znam się na tym zbytnio, ale wydaje mi się, że A* mógłby wypaść gorzej od mojego tylko na mapie, gdzie była by mała ilość niezbyt skomplikowanych przeszkód. Myślę, że wtedy A* sprawdzał by nieportzebnie dużą ilość pól, w przeciwieństwie do mojego, który poleciałby prosto do celu. Ale to tylko spekulacja. "Kursor" z dotykających jego pola nie użytych wcześniej wolnych pól wybiera to najbliższe do celu i przechodzi do niego. Jeśli nie znajdzie wolnych pól to odrzuca pola i cofa się aż będzie miał możliwość ruchu. Żeby rozwiązać ten problem z długością drogi widoczn
 9. Programuję pathfinding od zera. Najpierw w Pythonie, potem spróbuję to przełożyć na GML. Tutaj przykładowe rozwiązanie wymyślone przez prototyp:
 10. 1.1 bardziej intuicyjny interface poprawione, zbalansowane fale i zmiany poziomu trudności poprawione bronie więcej efektów, poprawki w grafice zmiany w przeciwnikach i ich zachowaniu link do pobrania zaktualizowany w poście na górze ^
 11. Tytuł: spaceWaveCombat Gatunek: Zręcznościowa Opis: 100 fal przeciwników o zwiększającej się trudności. Automatycznie i losowo zmieniająca się broń. Kolorowy styl retro(?). Download: gmclan.org Rozmiar pliku: 10 KB Autorzy: Programowanie: Dester Fabuła: - Grafika: Dester Muzyka: Waterflame Screeny:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...