Skocz do zawartości
Patrysław

Galeria Grafik

Rekomendowane odpowiedzi

molly_14.png

:) :) :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wuo31tH.png

Gra gdzie wszystko wliczając grafikę, czcionki i dźwięki jest generowane z kodu. 3 dni roboty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@nikas zapropsowałbym, ale nie zamaskowałeś ruchów pędzla i troszkę szkoda. Z daleka prezentuje się bardzo miło

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem, że przy każdej mojej pracy widać takie niedbalstwa. Anyway, dzięki! Postaram się poprawiać te niedociągnięcia następnym razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

makieta.png

i sie na razie wyczerpała wena jeśli chodzi o nowe budynki. Na razie nie podbijam kontrastu, ani kolorow, zależy mi by mozna bylo dodać potem duzo dziwnych kolorowych przediotmów. A schody są faktycznie duzo za duze, niestety teraz pixelowanie tego mnie chwilowo odrzuca, ale pamietam by je zwęzić, jak mnie przyjdzie wena na poprawki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja tam nigdy nie zrozumiem jak można jeszcze dalej tłoczyć ten sam motyw. Jak mało trzeba mieć w sobie człowieka, by robić całkowitą kalkę Slendera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Czołg Krymski

Można ;) Mimo liczbie klonów liczonych w liczbach z taką ilością zer, że najbardziej zagorzały matematyk tylu w swoim mokrym śnie nie widział, temat tajemniczej istoty ganiającej protagoniste po lesie dalej jest dość powszechny wśród twórców. I chodź używaniu go w celach edukacyjnych (do ćwiczenia umiejętności programowania czy tworzenia gier) nic nie stoi na przeszkodzie, to możesz mieć wątpliwości co do kreatywności twórców jeśli owy projekt powstaje w celach komercyjnych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i ten temat nadal jest powszechny wśród twórców, ale to nie znaczy, że tak powinno być. To jest już nudne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zastanówmy się po co ludzie robią platformówki Nic bardziej odtwórczego niż platformówka oparta na bieganiu i skakaniu chyba nie ma.A jednak robią-i czasami nawet są to dobre gry;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Platformówki to konkretny gatunek. Każda polega na skakaniu i bieganiu po dwuwymiarowej planszy, ale jednak różnią się. Nie tylko stylem graficznym ale również mechaniką. Jedne mają poziomy ograniczone czasem, drugie mają bieganie po ścianach, jeszcze inne mają elementy logiczne. Natomiast każdy Slender jest taki sam, co najwyżej zmienia się grafika. Mechanika dalej ta sama, bez żadnych "dodatków".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zniechęcacie go tylko:P Niech Tworzy skoro wena dopisuje. Oryginalna gra ze slenderem do wybitnych nie należała więc kto wie ile jeszcze można z tego wycisnąć:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas halloween sie zbliza, to mnie naszło. W sumie muszę zrobić zupę dyniową.

Myślicie ze ręce w pierwszej pozie tak przejdą? Trochę sztucznie, tak mi sie uwidziało, ale mam tez normalnie z tyłu.

halow.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, pierwsza poza trochę źle rozkłada ciężar. Przy tak ułożonych rękach byłaby bardziej pochylona do przodu i narażała by się na spadnięcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do niczego, w sensie z powodu Halloween taki pomysł, a po prostu zrobię tali asset do mini gierki i sprzedam za milion cebulionów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To zastanówmy się po co ludzie robią platformówki Nic bardziej odtwórczego niż platformówka oparta na bieganiu i skakaniu chyba nie ma.A jednak robią-i czasami nawet są to dobre gry;p

Co za idiota xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Platformówka to gatunek (który swoją drogą i tak jest beznadziejny, chyba że gra odbiega trochę od wyrobionych norm), a Slender to gra (gówniana w dodatku)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta